מענק ארה"ב לאזרחים ישראלים

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מצורף בזה המדריך לתועלת כולם.

קבצים מצורפים

• -מדריך-להגשת-הבקשה-לקבלת-מענק-הקורונה-עבור-אזרחי-ארהב.pdf
    KB 454.1 · צפיות: 69

is

משתמש פעיל
השאלת מיליון הדולר:
מי שלא הגיש אף פעם ולא מתכון להגיש
האם שיגיש עכשיו למענק הקורונה אח"כ זה ידרוש ממנו משהו??
לפי מיטב ידיעתי תצטרכו להגיש כל שנה דוח שנתי. במידה ולא תגישו כל שנה ותרצו יום אחד להעביר את ילדיכם לאזרחות אמריקאית - זה לא ילך כ"כ בקלות.

ליידי

משתמש מקצוען
לפי מיטב ידיעתי תצטרכו להגיש כל שנה דוח שנתי. במידה ולא תגישו כל שנה ותרצו יום אחד להעביר את ילדיכם לאזרחות אמריקאית - זה לא ילך כ"כ בקלות.

אז נכון לעכשיו עדיף להפסיד ולא להגיש?

הר סיני

משתמש פעיל
שימו לב יכול להיות שאתם זכאים אבל לפי ההכנסות שאת מדווחים תהיו צריכים לשלם מס אמריקאי.

הנורמלי

משתמש פעיל
האם לאחר הדיון יש כאן מישהו שעשה זאת הגיש וקבל?
יש לי כמה שאלות
א. האם זה מחייב בהמשך להגיש להם דו"ח כל שנה? {או שזה יכול לעורר אותם לבקש ממך...} - לשכיר
ב. האם חשבון של קרוב משפחה באמריקה יכול לעזור? זה לא אמרו להיות ישירות למבקש?
ג. צריך דווקא מישהו מקצועי שיעשה זאת, או שאפשר להסתדר לבד?
תודה מראש

חני25

משתמש צעיר
ב. האם חשבון של קרוב משפחה באמריקה יכול לעזור? זה לא אמרו להיות ישירות למבקש?
ג. צריך דווקא מישהו מקצועי שיעשה זאת, או שאפשר להסתדר לבד?
תודה מראש
ב. החשבון חייב להיות רשום על שם מבקש המענק.
ג. בעיקרון אפשר לבד, אם אתה לא מתמצא באנגלית, אני הייתי מציע ללכת למישהו שיעזור, כדי לא לעשות טעות שבסוף רק תתחרטו. (למשל מילוי מס' ITIN וכדו'). (אם אתם רוצים, אתם יכולים לפנות אלי בפרטי).

טוטלי

משתמש חדש
ואם אין לי תכנית להעביר את הילדים להיות אזרחי ארה"ב אז אין שום בעיה?

MERS1

משתמש פעיל
מי שמעוניין בהגשה בתשלום ע"י מומחה בהגשת דוחו"ת מס שנתיים וכן מענק קורונה [לא אני אני רק מפנה למי שמגיש לי דוחו"ת ואני מאוד מרוצה] יכול לשלוח לי מייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> לציין שהוא מעוניין בהגשה בתשלום, לכתוב שם ומס' פלא' ונפנה אתכם אליו,
בהצלחה
נ.ב. המחיר שלו 400 ש"ח אבל זה מישהו מקצועי שכל אחד יעשה את השיקול שלו- ניתן להגיש בקשה מגיל 17 ומעלה וניתן לברר אצלו על כל ההשלכות העתידיות וכו'
בהצלחה

עובדת לפרנסתי

משתמש פעיל
בלי קשר למענק אם ההורה(רק אחד) עם אזרחות -יליד ארהב.
איך עושים אזרחות לילדים קטנים?צריך לטוס?.
ומה מקבלים כשהילדים אזרחיים??
תודה על כל מידע.

אולי מעניין אותך גם...