מענק ארה"ב לאזרחים ישראלים

רמיזא

משתמש מקצוען
שאלה חשובה!

אני בתהליך לעשות אזרחות לילדי בעיקרון הייתי אמור להיות ממש בימים אלו באמריקא לצורך זה אבל הקרונה...

תכלס כעת רק אני אזרח וזכאי למענק ובאם אני ידווח אני יצטרך גכ לשלם מס אמריקאי בערך 200$

שאלתי היא אם כעת ילדי עדיין לא אזרחים ואין לדעת כרגע מה יהיה מתי יהיו טיסות ומתי אני יוכל לעשות להם אזרחות ונכון לכעת אף פעם לא הגשתי דוחות שנתיים, האם כדאי בשביל המענק הזה להכנס ללוע האמריקי ולהגיש את הדוח של 2019 ?

או שכל זמן שלא בטוח שעשיתי ואני מרוויח מהם 1400$ לילד כל שנה לא להגיש?.
אודה לתשובות ברורות מידע.

תודה רבה
אם רק אחד מבני הזוג אזרחי ארה"ב ומגישים את הדו"ח על שניהם אין זכאות למענק הקורונה,
אפשר על 2019 לדווח רק על האזרח ועל 2020 לדווח על שני בני הזוג, ולקבל כרגע את המענק,
אגב אם לאזרח אין הכנסה בכלל או הכנסה קטנה עד 12000 דולר לשנה אין חובת דיווח, ולא חייבים במס,

אני כותב את הדברים מבירורים שעשיתי אבל אני לוקח אחריות.

echadmishishim

משתמש מקצוען
איך אני מעדכן החשבון בנק שלי כדי לקבל המענק של 1200 דולר בבנק במקום צ'ק ניסיתי בקישור של direct deposit https://www.irs.gov/coronavirus/get-my-payment וזה אומר לי שהפרטים לא אותו דבר כמו ה1040 שלי ואני לא מבין למה, זה בדיוק כמו שכתבתי שמה
מישהו יכול לעזור לי בזה
תדה

ayys

משתמש מקצוען
איך אני מעדכן החשבון בנק שלי כדי לקבל המענק של 1200 דולר בבנק במקום צ'ק ניסיתי בקישור של direct deposit https://www.irs.gov/coronavirus/get-my-payment וזה אומר לי שהפרטים לא אותו דבר כמו ה1040 שלי ואני לא מבין למה, זה בדיוק כמו שכתבתי שמה
מישהו יכול לעזור לי בזה
תדה
בקישור הזה בודקים את הסטטוס של התשלומים, זה לא המקום לשינוי נתונים.

ayys

משתמש מקצוען
זה אמרו להיות גם לעדכן חשבון בנק עם אין וחוץ מיזה אני מכניס את הפרטים ואומר לי שזה לא נכון מה עושים?
לפי מה שכתבתם בהודעה הראשונה, אתם הגשתם דוח מס (1040), באותו דוח מילאתם פרטי חשבון בנק ?

MERS1

משתמש פעיל
[QUOTE = "חני 25, פוסט: 7633406, חבר: 43235"]
באתר של רשות המיסים IRS כתוב ככה:
ההפקדה שלך צריכה להיות מופקדת ישירות בחשבונות שהם על שמך ; שם בן / בת הזוג שלך או שניהם אם זה חשבון משותף. לא ניתן להפקיד לא יותר משלושה החזרים אלקטרוניים בחשבון פיננסי יחיד או בכרטיס חיוב ששולם מראש. נישומים החורגים מהמגבלה יקבלו הודעת מס הכנסה והחזר נייר.
[/ציטוט]
ע"ז כבר אמר לי מישהו איך אפשר שלוש על חשבון של בעל ואשה- משהו מוזר בכל זה

MERS1

משתמש פעיל
צ
מישהו יכול לעזור לי בזה
תדה
ריך חשבון בארה"ב א"א לקבל את הכסף לחשבון בישראל, לישראל שולחים בצ'ק
בהצלחה

MERS1

משתמש פעיל
עשיתי לחברה והוא נותן לי בשגיאה שיש בעיה בתאריך לידה ,ובדקתי וזה נכון מה עושים?
נתקלתם פעם בתופעה הזאת!!!!!!

שגיאה
תאריך הלידה של משלם המס העיקרי, בשלב 2, סעיף 4, אינו תואם את רשומת מס הכנסה.
פיתרון
הקפד להזין את תאריך הלידה הנכון, בפורמט הנכון, במרחב הנכון.
מס הכנסה מקבל מידע על תאריך הלידה (DOB) מהמינהל לביטוח לאומי (SSA). עדכונים מתרחשים באופן קבוע; עם זאת, עד כמה שרשומי מס הכנסה מתעדכנים.
אנא התקשר ל- SSA בטלפון 800-772-1213 כדי לקבוע אם SSA מציג את DOB הנכון.
אם הרשומות שלהם תואמות את ה- DOB שהזנת, תצטרך לקבוע אם ברצונך לחכות עד שהעדכון יתרחש ויועבר שוב או לדואר בתמורה שלך.
גלול מטה והזן את התאריך הנוכחי ("התאריך של היום"). התאריך של היום הוא היום בו אתה מתכוון להגיש מחדש את ההחזרה. כמו כן, אם אתה מבצע תשלום אלקטרוני עליך לתארך מחדש את החלק הזה.
שלח את הדואר האלקטרוני שלך בחזרה.
תעדכן את תאריך ההגשה,
ותקיש תאריך לידה בפורמט חודש יום שנה ולא כמו בארץ יום חודש שנה
בהצלחה

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
שאלה חשובה!

אני בתהליך לעשות אזרחות לילדי בעיקרון הייתי אמור להיות ממש בימים אלו באמריקא לצורך זה אבל הקרונה...

תכלס כעת רק אני אזרח וזכאי למענק ובאם אני ידווח אני יצטרך גכ לשלם מס אמריקאי בערך 200$

שאלתי היא אם כעת ילדי עדיין לא אזרחים ואין לדעת כרגע מה יהיה מתי יהיו טיסות ומתי אני יוכל לעשות להם אזרחות ונכון לכעת אף פעם לא הגשתי דוחות שנתיים, האם כדאי בשביל המענק הזה להכנס ללוע האמריקי ולהגיש את הדוח של 2019 ?

תודה רבה
את עצמאית? אם לא למה צריך לשלם 200$
תלך למישהו שיודע קצת יותר איך להגיש למה יש טופס 2555????!?!?!

MERS1

משתמש פעיל
שאלה חשובה!

תודה רבה
אני יכול להפנות אותך למישהו שמתעסק בזה ותוכל לשאול אותו [רק אם תמלא דרכו- זה מישהו רציני שעוסק בהתאזרחות דוחו"ת מס וכו' כך שאין לו כ"כ זמן פנוי סתם לענות לשאלות] <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
או שתשאל את מי שטיפל לך באזרחות

is

משתמש פעיל
תעמוד על המקום של הקשת מס' טל' וזה יצוץ לך בלשונית מתחת,בהצלחה
צצה לי שורה מתחת ובלון בצד אבל אין לי אפשרות לסמן וי או איקס, מה עושים?
ותודה ענקית על העזרה

echadmishishim

משתמש מקצוען
צ

ריך חשבון בארה"ב א"א לקבל את הכסף לחשבון בישראל, לישראל שולחים בצ'ק
בהצלחה
יש לי חשבו בארצה"ב אבל לא מצליח לעדכן החשבון בקישור של direct deposit כתוב ל שהניתונים שונים ממה שי להם במארכת ואני הכנסתי בדיוק מה שיש ב1040
תודה רבה

MERS1

משתמש פעיל
צצה לי שורה מתחת ובלון בצד אבל אין לי אפשרות לסמן וי או איקס, מה עושים?
ותודה ענקית על העזרה
יש שם נקודת סימון עם V אוטומטי על אימות מס' הפלא' תבטל את הסימון הזה ואז הכל אמור לעבוד

חני25

משתמש צעיר
[QUOTE = "חני 25, פוסט: 7633406, חבר: 43235"]
באתר של רשות המיסים IRS כתוב ככה:
ההפקדה שלך צריכה להיות מופקדת ישירות בחשבונות שהם על שמך ; שם בן / בת הזוג שלך או שניהם אם זה חשבון משותף. לא ניתן להפקיד לא יותר משלושה החזרים אלקטרוניים בחשבון פיננסי יחיד או בכרטיס חיוב ששולם מראש. נישומים החורגים מהמגבלה יקבלו הודעת מס הכנסה והחזר נייר.
[/ציטוט]
ע"ז כבר אמר לי מישהו איך אפשר שלוש על חשבון של בעל ואשה- משהו מוזר בכל זה
שלשה חשבונות הכוונה, למי שיש לו על שמו כמה חשבונות בנק, שיכול לבקש לחלק את הכסף, ושיגיע חלק מהכסף לחשבון זה וחלק לחשבון אחר, והמקסימום זה 3 חשבונות.

אולי מעניין אותך גם...