עזרה מעבר מחברת חשמל

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אי אפשר לארגן איזה תביעה ייצוגית?
אף חשמלאי לא יוכל לקשר תקלה של שריפה פיוז למשהו מסוים, (כמובן אם יש סיבה ברורה כמו קצר חשמלי וכדו' זה משהו אחר) יכול להיות רק השערות, יתרה מכך מסתבר מאוד שהפיוז היה תקול ושרד עד שנגעו בלוח, שזה קורה לעיתים בכל נגיע של חשמלאי,

לגופו של ענין (תביעה ייצוגית) מודבר בתקלה של החשמלאי באופן אישי ולא של החברה המניידת או חח"י
שנית לא תוכל להוכיח כי לפני זה הכל היה תקין והתקלה נוצר רק אח"כ בנוסף לא תוכל להוכיח כי התקלה קשורה ישירות להחלפה של המונה
אני באופן אישי כחשמלאי, נוטה להאמין כי הפיוזים היו תקולים והחלפה המונה הביאו את קיצו, ואף יתכן שבכך הצילו אתכם מסכנה משמעותית, כמו שאמרתי לעיל כי על כל דייר לפי החוק לבדוק אחד לשנה את הלוח, (אני לא מכיר מישהו שעושה את זה) אבל אם ח"ו קורה משהו התקן לא יהיה לטובתינו
תכליס אין מה לעשות חוץ מלתקן באופן עצמאי או ע"י חשמלאי

נערך לאחרונה ב:

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
אף חשמלאי לא יוכל לקשר תקלה של שריפה פיוז למשהו מסוים, (כמובן אם יש סיבה ברורה כמו קצר חשמלי וכדו' זה משהו אחר) יכול להיות רק השערות, יתרה מכך מסתבר מאוד שהפיוז היה תקול ושרד עד שנגעו בלוח, שזה קורה לעיתים בכל נגיע של חשמלאי,

לגופו של ענין (תביעה ייצוגית) מודבר בתקלה של החשמלאי באופן אישי ולא של החברה המניידת או חח"י
שנית לא תוכל להוכיח כי לפני זה הכל היה תקין והתקלה נוצר רק אח"כ בנוסף לא תוכל להוכיח כי התקלה קשורה ישירות להחלפה של המונה
אני באופן אישי כחשמלאי, נוטה להאמין כי הפיוזים היו תקולים והחלפה המונה הביאו את קיצו, ואף יתכן שבכך הצילו אתכם מסכנה משמעותית, כמו שאמרתי לעיל כי על כל דייר לפי החוק לבדוק אחד לשנה את הלוח, (אני לא מכיר מישהו שעושה את זה) אבל אם ח"ו קורה משהו התקן לא יהיה לטובתינו
תכליס אין מה לעשות חוץ מלתן באופן עצמאי או ע"י חשמלאי
בעצם אתה אומר. מציאות היא שכמה עברו ונהרסו להם אספקת חשמל. אבל אין לכם איך להוכיח... ממש מעודד את שאר האנשים פה שעדיין לא עברו לעבור....

A052

משתמש סופר מקצוען
בעצם אתה אומר. מציאות היא שכמה עברו ונהרסו להם אספקת חשמל. אבל אין לכם איך להוכיח... ממש מעודד את שאר האנשים פה שעדיין לא עברו לעבור....
להחליף פיוז רגיל בבית זה כ"כ קשה, ואולי למניעה אפשר להוריד את הראשי כשמגיעים להחליף מונה.

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
ממש ממש לא איכפת לי שתתבע את חח"י,;) אני פשוט אומר לך את המציאות, שזה דבר כמעט לא אפשרי, וגם לא נכון כאמור לעיל,
לגופו של ענין אני אומר לך כחשמלאי ששריפת פיוז אומר בדרך כלל שזה היה תקול, ולכן כל תזוזה משמעותית גומרת לו את החיים, אותו דבר יכול לקרות כאשר אתה מפעיל מכשיר שצורך הרבה או כל שינוי , בס"ה אין שום סיבה שהחלפת מונה יגרום לתקלה, אגב מתוך מאות שהוחלפו לא שמעתי תלונה כזאת כלל, חוץ מכאן.
תכל'ס אם יש לך בעיה בלוח כדאי שתגלה את זה בהקדם לפני שיהיה מסוכן, ואם אין לך בעיה אז לא יקרה לך כלום בהחלפת המונה...

נערך לאחרונה ב:

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
להחליף פיוז רגיל בבית זה כ"כ קשה, ואולי למניעה אפשר להוריד את הראשי כשמגיעים להחליף מונה.
זה לא מונע כלל, שוב אין קשר בין החלפת מונה לשריפת פיוז, אגב כאשר מחליפים מונה בכל מקרה מורידים את הראשי

דירה בבית שמש

משתמש צעיר
@פזגז חשמל אולי תוכל לעזור לי אני מעונין (ועוד כמה שכנים) לעבור למונה חכם חברת החשמל באו ואמרו שאין קליטה יש לי מה לעשות יש עוד חברות שמחליפים מונה?

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

yu

משתמש חדש
הוא קישר את זה להחלפת מונה?
לא קישר.
אפילו לא אמרתי לו שהוחלף המונה, כיון שלא היה נראה לי שזה משנה משהו. וגם לא נראה לי שאפשר להוכיח כזה דבר.
באמת היה נראה לי כמו שכבר כתבו שהפיוזים היו על הגבול, ומשום מה זה מה שהביא לקיצם.

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

A052

משתמש סופר מקצוען
אני מציע שתרשם בכל חברה שהיא כאשר חוזרים אליך לצורך הצטרפות תציין את הבעיה, ותמשיך רק אם הם נותנים פיתרון
אתה מכיר מקרה שחברה חיצונית יצרה קליטה או ביטלה את התירוץ הזה של חח"י?

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אתה מכיר מקרה שחברה חיצונית יצרה קליטה או ביטלה את התירוץ הזה של חח"י?
לא באופן ספציפי, אבל אני יודע שיש מחויבות של חח"י לחברות ולכן הם יכולים לדרוש בתוקף אם הם מעונינים, ולדעתי חח"י יכולים ואמורים לפתור כל בעיה שיש למונים במסגרת הרפורמה

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
קיבלנו כבר חשבון חדש מחברת חשמל כולל ההתקנת מונה. ועדיין סלקום לא יצרו איתנו שוב קשר.

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה