דרוש מידע ידע הציבור ויזהר!!!

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
בני התינוק בן כמה ימים פולט הרבה וכל הזמן רוצה לאכול (בערך פעם בשעה) ולא ישן כמעט
הלכתי אתו לאוסטאופת במודיעין עילית ומאז המצב רק החמיר (נעזוב את ה-350 ש"ח שהלכו לפח)
צריך ללכת לאנשים מוסמכים ולצערי בציבור החרדי אין כאלה
חסכו על צער ילדכם וממונכם
כמו"כ אם למישהו ידוע על אוסטאופת/ית "מומחית" עם תעודה אשמח שיגיב

ככל הידוע לי, לאברהם סופר מגבעת המבתר (העיוור), ולאיתמר ברים, יש הסמכה שקיבלו בצרפת.

וכמו שכתבו לעיל, תבדקו לשון קשורה, תבדקו ריפלוקס גלוי/סמוי. תבדקו רגישות למשהו שהאם אוכלת.

תינוק בן כמה ימים שלא ישן, הוא תינוק שסובל. הבעיה פה היא לא חוסר הכוח של ההורים, אלא קודם כל הסבל של התינוק.

לגבי 'כל הזמן לאכול' - כך אמור להיות תינוק בן כמה ימים. צמוד לאמא ויונק לפי דרישה. זה טבע הבריאה. 'כאיש אשר אימו תנחמנו', 'כגמול עלי אמו'. זו הדרך של הילד להתנחם מהכאב ומהמצוקה שהוא חווה בעולם הגדול והמפחיד.
ברגע שיירגע מה שמציק לו, הוא יוכל לישון יותר, ממילא ירצה פחות לאכול, והזמנים יסתדרו.

ואין פתרונות קסם, זה עניין של ניסוי ותעיה. רק אל תפסיקו לנסות. תינוק בוכה הוא אדם קטן שכואב לו מאוד מאוד. אחריות ההורים להרגיע אותו ולדאוג שיהיה לו נוח וטוב.

פאי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
רק כעת, בלידה השלישית, אנחנו חווים חופשת לידה.
בלידות הקודמות זה היה חופשת מחלה...

תינוק קטן שאינו אוכל טוב (בד"כ אצל תינוקות שנולדים מתחת 3 ק"ג), מפעיל תגובת שרשרת-גזים כואבים במיוחד, אי עליה במשקל ורצון לאכול שוב ושוב, כי לא נשאר כלום בבטן אחרי הפליטות.
חווינו את כל זה+ריפלוקס ופליטות גדולות בקשת, מה שקצת עזר היה נוטרילון (זהירות, הריח שלו נורא ממש).
עם מרשם רופא הוא זול יותר בקניה בבית מרקחת.

אחח... אפילו עם הכביסות של שלושה ילדים אנחנו לא מגיעים למה שהיה אז... הכל היה מתלכלך אחרי הארוחה. ועוד בנוטרילון :rolleyes:

גדי שלומוביץ

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בזהירות אני אכתוב-
אוסטאופטיה כמו מקצועות טיפוליים - אינה מדע מדוייק.
ולכן מה שעוזר לאחד, יכול לא להועיל לשני.
בנוסף, כפי שהבנתי כאן בארץ אפילו לא נדרש תואר כדי לטפל במגע.
לעומת מקומות אחרים כמו צרפת לדוגמא- שם זה חלק מלימודי רפואה, מה שאומר שאוסטאופט צרפתי הוא אחרי 6 שנות לימוד רפואה, שנתיים התמחות באוסטאופתיה ושנה+ התמחות מעשית בבתי חולים. (ותמחלו לי על הדיוק במספר השנים)

בכ"א אם תרצו מישהו מעולה אמין ומקצועי - יש את רפאל מרחוב דסלר בבני ברק
0527688811

תבדקו אם יש לו אולי לשון קשורה. לפעמים בגלל זה תינוקות אוכלים המון- כי הם מצליחים לאכול רק מעט בכל פעם. לגבי הפליטות- יכול להיות שזה ריפלוקס, יכול להיות גם שלא. שתי הבנות שלי פלטו המון , וזה פשוט ככה וזהו.. אין מה לעשות. כל זמן שהתינוק עולה מספיק במשקל זה נחשב תקין.

לגבי אוסטאופת, מצטרפת להמלצה על רפאל בנסאל ברחוב דסלר בבני ברק. עשה רושם מקצועי ממש ממש , ולנו מאד עזר (בבעיה אחרת)

רפאל הוא מצוין מומחה ואנושי מניסיון

מצטרפת להמלצה- הציל אותנו ממש...
חוץ מהמומחיות שלו הוא גם אנושי ונחמד מאד
עונה על שאלות כמעט בכל שעות היממה
לוקח על טיפול 400 ש"ח
וואו...... אין מילים מקצוען בטרוף ממליץ לכווולם ללכת אליו

גדי שלומוביץ

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ידידי, אתה זה שלא בסדר. איך אתה הולך ל"איש מקצוע" בלי לברר עליו לפני?
נגר היית לוקח בלי המלצות?
אנשים מאמינים למודעות פרסומת - ואח"כ מגיעים בטענות.
תכלס סופו של דבר אתה צודק רק שהבן אדם מפרסם בכל העיתונים שהוא אוסטאופת ותכלס אין לו תעודה ואת זה לא ידעתי

טוסט

משתמש צעיר
@redo אפשר לדעת במה נעזרת בה? אני מחפשת טיפול לתינוק לא רגוע עם כאבי בטן ופליטות
היא מטפלת באוסטאופתיה?

נאני

משתמש מקצוען
אני נעזרתי באווה מיכלזון. אישה מקסימה (דתיה)
בתינוק שלא רצה לינוק והעדיף צד
לאחר יומיים ראינו שיפור
לוקחת 350 ש"ח

arv

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
אנחנו הלכנו לאברהם סופר וראינו שיפור, עם תינוקות לא רגועים.
הוא נותן קדימה לתינוקות קטנים ובפרט לסובלים.

גדי שלומוביץ

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
@redo אפשר לדעת במה נעזרת בה? אני מחפשת טיפול לתינוק לא רגוע עם כאבי בטן ופליטות
היא מטפלת באוסטאופתיה?
יש את אווה חיון מיכלזון ממודיעין
אברהם סופר מירושלים
ורפאל בנסאל מבני ברק
שלושתם מטורפים ואמינים מטפלים באוסטאופתיה

musicismylove

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ממליצה מאוד על ד"ר סופר מירושלים,
אמנם הוא חרדי אבל עזר מאוד לכמה תינוקות שקשורים אליי וסבלו עד אז מאוד מאוד!

מעגלת פינות

משתמש פעיל
מצטרפת להמלצה על ד"ר סופר
וכן ד"ר דניאל רייז מבני ברק
שניהם אמינים ומקצועיים!
ראיתי ממש שיפור רציני

א.מ.ב.

משתמש צעיר
לריפלוקס, לכו לכירופרקט, ד"ר הרכבי, הציל לי את הילד, ויש לי נסיון עם עוד שלושה לפניו.
היה צריך 2 טיפולים ואחרי עוד שבועיים שוב בוסט אבל מדהים.
בלי תרופות הכל הסתדר.
026519793

redo

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
היא מטפלת באוסטאופתיה?
כן. בהחלט.
שתי הבנות שלי היו עם רפלוקס. עם הקטנה כבר זהיתי ישר ובגיל 5 ימים הלכתי אליה.
היא עזרה פלאים.
הלכתי אליה 3 פעמים בהפסקות של 3 שבועות
והיא ממש ממש עוזרת.
גם נחמדה ונעימה לתינוק
וגם המחירים שלה ממש בסדר.

שקנאי

משתמש רשום
בצרפת אוסטאופתיה נחשבת רפואה קונבנציונאלית,
יש בחלק מבתי החולים טיפול כזה בילודים כחלק מהסל.

אני ראיתי תינוק לאחר וואקום, עם ראש מפורק למי שיודע איך זה נראה,
לאחר כחצי שעה אצל דניאל רייז הראש נראה נורמאלי לגמרי. בביה"ח אמרו שייתכן שיקח כחודשיים שלוש עד שזה יסתדר.
וכן ראיתי תינוקת שבגלל תנוחה עקומה בהריון יכלה לישון רק על צד שמאל,
ונשלחה לפיזותרפיה עם תכנית ארוכת טווח,
לאחר טיפול של כחצי שעה הראש השתחרר לגמרי!
כמובן שצריך להיזהר משרלטנים בשוק פרוץ, אבל זו אומנות ידועה ומקצועית שנלמדת גם בארץ ע"י מכונים רציניים.

שמחה 890

משתמש צעיר
אני נעזרתי באווה מיכלזון. אישה מקסימה (דתיה)
בתינוק שלא רצה לינוק והעדיף צד
לאחר יומיים ראינו שיפור
לוקחת 350 ש"ח
מקפיץ
התינוק לא רצה לינוק בכלל או שרק מצד אחד?
פשוט יש לנו עכשיו תינוקת שלא רוצה לינוק בכלל ואנחנו מתלבטים אם אוסטאופת יכול לעזור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה