דרוש מידע ידע הציבור ויזהר!!!

גדי שלומוביץ

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בני התינוק בן כמה ימים פולט הרבה וכל הזמן רוצה לאכול (בערך פעם בשעה) ולא ישן כמעט
הלכתי אתו לאוסטאופת במודיעין עילית ומאז המצב רק החמיר (נעזוב את ה-350 ש"ח שהלכו לפח)
צריך ללכת לאנשים מוסמכים ולצערי בציבור החרדי אין כאלה
חסכו על צער ילדכם וממונכם
כמו"כ אם למישהו ידוע על אוסטאופת/ית "מומחית" עם תעודה אשמח שיגיב

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא מובן
אתה רוצה באמת לקבל שמות של מומחים? או להכפיש בכללות את האוסטאופטים בגלל שהלכתם למישהו לא אמין?

גדי שלומוביץ

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

דרך חדשה

משתמש מקצוען
אווה מיכלזון
מודיעין
מגיעים אליה מכל הארץ

לקביעת תורים ובירורים נא להתקשר למוקד זימון תורים במספר 0585855965.

הקליניקה נמצאת במודיעין מכבים רעות, רחוב כסלו 60, קומה 2.

הטיפול האוסטאופתי נותן מענה למגוון בעיות. ניתן לקבל על כך את כל המידע ב: https://www.ehmosteo.com/--chzd

אורך הטיפול כ45 דקות.
עלות הטיפול 350 ש''ח.
אמצעי תשלום: במזומן, ש'ק או העברה בנקאית.

כתובת מייל: ehm.osteo#yahoo.com

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בזהירות אני אכתוב-
אוסטאופטיה כמו מקצועות טיפוליים - אינה מדע מדוייק.
ולכן מה שעוזר לאחד, יכול לא להועיל לשני.
בנוסף, כפי שהבנתי כאן בארץ אפילו לא נדרש תואר כדי לטפל במגע.
לעומת מקומות אחרים כמו צרפת לדוגמא- שם זה חלק מלימודי רפואה, מה שאומר שאוסטאופט צרפתי הוא אחרי 6 שנות לימוד רפואה, שנתיים התמחות באוסטאופתיה ושנה+ התמחות מעשית בבתי חולים. (ותמחלו לי על הדיוק במספר השנים)

בכ"א אם תרצו מישהו מעולה אמין ומקצועי - יש את רפאל מרחוב דסלר בבני ברק
0527688811

נחמי3

משתמש מקצוען
זה דרמה שלמה איך שההודעה הראשונית מנוסחת
יכול להיות הרבה תופעות של תינוק נולד
עד גיל 8 חודשים בדר"כ אל תצפה בכלל שהגידול יהיה קל, הן ביום והן בלילה ולא משנה מה הסיבה
לכן כמובן אם יש מי שיכול לעזור בהצלחה, אבל לתלות תקוות זה קצת....

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם הוא בן כמה ימים אולי צריך לקחת למיון? לא הייתי משחקת בגיל הזה אם הייתי רואה שיש משהו לא שגרתי

מקווה בשבילך שיעבור מהר!

nicky

משתמש מקצוען
תבדקו אם יש לו אולי לשון קשורה. לפעמים בגלל זה תינוקות אוכלים המון- כי הם מצליחים לאכול רק מעט בכל פעם. לגבי הפליטות- יכול להיות שזה ריפלוקס, יכול להיות גם שלא. שתי הבנות שלי פלטו המון , וזה פשוט ככה וזהו.. אין מה לעשות. כל זמן שהתינוק עולה מספיק במשקל זה נחשב תקין.

לגבי אוסטאופת, מצטרפת להמלצה על רפאל בנסאל ברחוב דסלר בבני ברק. עשה רושם מקצועי ממש ממש , ולנו מאד עזר (בבעיה אחרת)

גדי שלומוביץ

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אווה מיכלזון
מודיעין
מגיעים אליה מכל הארץ

לקביעת תורים ובירורים נא להתקשר למוקד זימון תורים במספר 0585855965.

הקליניקה נמצאת במודיעין מכבים רעות, רחוב כסלו 60, קומה 2.

הטיפול האוסטאופתי נותן מענה למגוון בעיות. ניתן לקבל על כך את כל המידע ב: https://www.ehmosteo.com/--chzd

אורך הטיפול כ45 דקות.
עלות הטיפול 350 ש''ח.

אמצעי תשלום: במזומן, ש'ק או העברה בנקאית.

כתובת מייל: ehm.osteo#yahoo.com
יש לה תורות רק לעוד חודש!!!!

גדי שלומוביץ

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בזהירות אני אכתוב-
אוסטאופטיה כמו מקצועות טיפוליים - אינה מדע מדוייק.
ולכן מה שעוזר לאחד, יכול לא להועיל לשני.
בנוסף, כפי שהבנתי כאן בארץ אפילו לא נדרש תואר כדי לטפל במגע.
לעומת מקומות אחרים כמו צרפת לדוגמא- שם זה חלק מלימודי רפואה, מה שאומר שאוסטאופט צרפתי הוא אחרי 6 שנות לימוד רפואה, שנתיים התמחות באוסטאופתיה ושנה+ התמחות מעשית בבתי חולים. (ותמחלו לי על הדיוק במספר השנים)

בכ"א אם תרצו מישהו מעולה אמין ומקצועי - יש את רפאל מרחוב דסלר בבני ברק
0527688811

רפאל הוא מצוין מומחה ואנושי מניסיון
כמה הוא לוקח?

nechmad

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
בני התינוק בן כמה ימים פולט הרבה וכל הזמן רוצה לאכול (בערך פעם בשעה) ולא ישן כמעט
הלכתי אתו לאוסטאופת במודיעין עילית ומאז המצב רק החמיר (נעזוב את ה-350 ש"ח שהלכו לפח)
צריך ללכת לאנשים מוסמכים ולצערי בציבור החרדי אין כאלה
חסכו על צער ילדכם וממונכם
שאלה...
האם הלכתם קודם כל ולפני הכל לרופא ילדים?
עם כל הכבוד לאוסתאופתיה.
הלכתי לכל השמות המומלצים פה מהפורום,
ואני לא אומרת שהם לא טובים..
אצלי אישית לא עזר שום וכלום (גם לא התעודה המוסמכת על הקיר)
אבל בסופו של דבר חשוב לברר דבר ראשון האם יש צורך במענה רפואי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה