דרוש מידע זמרים מומלצים לחתונה🎤🎤🎤 אשמח להמלצות!

הקלידן המאסטרו

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
כל אחד והזמר שהוא מתחבר.
כמו שלא שואלים פה לאיזה ישיבה לשלוח את הבן - כי כל אחד ומה שמתאים לו,
אותו דבר זמרים - כל אחד מגיע עם הסגנון שלו. זה שגולשים בפרוג אוהבים זמר מסויים, לא אומר שאתה תאהב אותו.
במיוחד כשהזמרים שרובם פה כותבים הינם זמרים שלוקחים ממש יקר, לא משהו לשאול עליו בפורום, שבו אף אחד לא מכיר את השני.

חוץ מזה, שסגירת הזמר (לחתונה) בדרך כלל עובר דרך הת"ת של הישיבה בה לומד הבחור, כך שבאיזה שהוא מקום זה לא כל כך משנה, מה הגולשים של פרוג המליצו להורים של החתן, וודאי לא להורים של הכלה. (כמובן שיש מקרים יוצאים מן הכלל)

אני כותב את זה בתור אחד שמכיר איך המערכת עובדת.

נ.ב. כמובן אם השואל שואל בשביל ההתעניינות, זה משהו אחר...

עוף דורס

משתמש פעיל
חוץ מזה, שסגירת הזמר (לחתונה) בדרך כלל עובר דרך הת"ת של הישיבה בה לומד הבחור, כך שבאיזה שהוא מקום זה לא כל כך משנה, מה הגולשים של פרוג המליצו להורים
אני כותב את זה בתור אחד שמכיר איך המערכת עובדת.
בזה אני חולק כי בכול אופן אצלנו בישיבה אתה בוחר את הזמר שאתה רוצה והתת סוגר לך את הזמר לפעמים התזמורת משתנה כי לא תמיד שתיהם פנויים

עוף דורס

משתמש פעיל
כל אחד והזמר שהוא מתחבר.
כמו שלא שואלים פה לאיזה ישיבה לשלוח את הבן - כי כל אחד ומה שמתאים לו,
אותו דבר זמרים - כל אחד מגיע עם הסגנון שלו. זה שגולשים בפרוג אוהבים זמר מסויים, לא אומר שאתה תאהב אותו.
במיוחד כשהזמרים שרובם פה כותבים הינם זמרים שלוקחים ממש יקר, לא משהו לשאול עליו בפורום, שבו אף אחד לא מכיר את השני.
בזה אתה צודק גם אני כתבתי לפני זה שכול ישיבה והסגנון שלה

הקלידן המאסטרו

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אצלנו בישיבה אתה בוחר את הזמר שאתה רוצה והתת סוגר לך את הזמר
זה עוד הגיוני, אבל וודאי שלא ההורים של הכלה.
התקשרה אלי פעם אמא של כלה ושאלה אותי כמה אני לוקח לחתונה, ואמרתי לה שאם היא רוצה שתקשר אותי עם החתן\הת"ת ואני כבר אדבר איתם.

עוף דורס

משתמש פעיל
זה עוד הגיוני, אבל וודאי שלא ההורים של הכלה.
התקשרה אלי פעם אמא של כלה ושאלה אותי כמה אני לוקח לחתונה, ואמרתי לה שאם היא רוצה שתקשר אותי עם החתן\הת"ת ואני כבר אדבר איתם.
בזה אתם צודקים במאה אחוזים אני לא מבין את הצד של הכלה שמחליטים איזה זמר כי מי שעושה את כול השמח זה החברים של החתן עושים לכן שהחתן סוגר תזמורת הוא יודע מה יתאים לישיבה אבל הורים של הכלה זה לא מובן לי

RikiZ

משתמש רשום
יוסי רוטנר עם אבי דויטש (לא תזמורת אבל קלידן טוב)
אלי הרצליך עם דביר כהן
נהוראי אריאלי עם מאור חיים
קובי ברומר עם אהרלה נחשוני / בני לאופר
אין על יוסי רוטנר
מקפיץ ועדכני
מאד מתאים את עצמו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה