מידע שימושי זהות כפולה-שאלות-עם ספוילרים

אנדרומדה

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
לי לא הסתדר הקטע עם ההורים שלה.
אם המכתב מזויף למה הוא נשלח? ואם הוא בא לאיים, אז על מה? לפרסם שהם מרגלי המשטר? לרמז להם בציניות שהם מודעים לכך שהם מרגלים לטובת ישראל? או שפספסתי שם משהו?
לא יודעת. הקטע הזה לטעמי לא היה חסר אם היו מורידים אותו.

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עכשיו סקרנת...את מההפקה?

אולי לא שמת לב שהילדה מהמנזר-סווטה, הזריקה לה חומר נוגד שהנזירה השתולה נתנה לה
שמתי לב, אבל בפירוש הן אמרו שזה מאחר והיא שאפה הרבה גז.
מהיפנוזה לא יוצאים ע"י הזרקת חומר, המטפל אמור להחזיר את המטופל למציאות.

מלכה ג

משתמש רשום
היו הרבה ארועים שנשארו פתוחים , וחבל.
1. הם עצרו את האוטובוס עם הנזירות. מה קרה שם. הרי אלינה היתה עליו
2. בפאנל. יעל דברה "שטויות". איך זה נגמר?
3. איך יעל לא שיתפה את "אמא" שלה אחרי הגילויים המרעשים, איך בחורה נוסעת לבדה מורשה עד דנמרק?
היו עוד דברים שהפריעו לי...
הרבה מהפסיכולגיה של הסרט הזה עבד על השלמות. להשלים לבד פרטים.
1 נכון כי אי אפשר בסרט חרדי להראות ששוטרים עוצרים אישה
2נשמע שיצאת בחלק הזה כי זה היה מאד ברור, היא חשפה שהיא בעצם הייתה ילדה שצריכה עזרה והייתה שקופה
ואחר כך היא אומרת לבת שבע המאמצת שלה שהיא לא דיברה לעניין
3אולי היא פחדה, אין תשובה מדויקת

דווקא אחרי שראיתי פעם נוספת ושאלתי כאן שאלות די סגור לי הכל

צילום בכיף

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי שאלה
למה הרוסים שלחו פעמים את אותה מלצרית/דיילת להרדים
הרי נועה זיהתה אותה מייד
לא חשבו לקחת משהי אחרת? שנועה תשים לב?
אח"כ נועה מספרת שהמלצרית היתה אחת מהדיילות שהיו במטוס...

מלכה ג

משתמש רשום
שמתי לב, אבל בפירוש הן אמרו שזה מאחר והיא שאפה הרבה גז.
מהיפנוזה לא יוצאים ע"י הזרקת חומר, המטפל אמור להחזיר את המטופל למציאות.
כנראה המהפנטת העירה אותה, כשלא ראינו
לי לא הסתדר הקטע עם ההורים שלה.
אם המכתב מזויף למה הוא נשלח? ואם הוא בא לאיים, אז על מה? לפרסם שהם מרגלי המשטר? לרמז להם בציניות שהם מודעים לכך שהם מרגלים לטובת ישראל? או שפספסתי שם משהו?
לא יודעת. הקטע הזה לטעמי לא היה חסר אם היו מורידים אותו.
הוא בא להתחנף אליהם אולי?

מלכה ג

משתמש רשום
יש לי שאלה
למה הרוסים שלחו פעמים את אותה מלצרית/דיילת להרדים
הרי נועה זיהתה אותה מייד
לא חשבו לקחת משהי אחרת? שנועה תשים לב?
אח"כ נועה מספרת שהמלצרית היתה אחת מהדיילות שהיו במטוס...
היא לא אמרה שזו אותה אחת
היא רק אמרה שהרדימו אותם על הטיסה.

אנדרומדה

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
היא כן אמרה
היא אמרה שהיא זיהתה אותה ולכן הזהירה את יעל
(היא הרי ניסתה לכתוב לה על טישו לא לשתות מהמשקה)
היא זיהתה אותה בתור אחת מהרוסיות לא כדיילת, ובתור צופה גם זיהיתי אותה, היא הייתה מהרוסיות שראו כמה פעמים לפני.

נערך לאחרונה ב:

אנדרומדה

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
כנראה המהפנטת העירה אותה, כשלא ראינו

הוא בא להתחנף אליהם אולי?
להתחנף, ואז מה? להשיג תמיכה? הם הרי יודעים שהם מרגלים לטובת ישראל, אז למה?
אני חשבתי בהתחלה שהם היו סוכנים כפולים, ואז בסוף הסרט כ"שהאישה הטובה" הסבירה ליעל כל מה שהלך היא אמרה שהמכתב מזויף הסתבך לי משהו..

פ. הלר

משתמש פעיל
היא זיהתה אותה בתור אחת מהרוסיות לא כדיילת, ובתור צופה גם זיהיתי אותה, היא הייתה מהרוסיות שהראו כמה פעמים לפני.
אלינה חטופה ע"י הרוסיות,
דווקא לכן הם שלחו אותה, כדי שאלינה תראה אותה ותיבהל, כך היא לא תעז להזהיר את יעל.
להתחנף, ואז מה? להשיג תמיכה? הם הרי יודעים שהם מרגלים לטובת ישראל, אז למה?
אני חשבתי בהתחלה שהם היו סוכנים כפולים, ואז בסוף הסרט כ"שהאישה הטובה" הסבירה ליעל כל מה שהלך היא אמרה שהמכתב מזויף הסתבך לי משהו..
הם לא היו מרגלים ישראלים, הם היו מדענים עצמאיים, תושבי רוסיה לשעבר, שעבדו על פיתוח טכנולוגי.
הרוסים שידעו על כך רצו את הטכנולוגיה הזאת, וניסו לפתות אותם בכל מיני דרכים. המכתב היה אחד מהניסיונות.

נערך לאחרונה ב:

sm05276

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איך בחורה נוסעת לבדה מורשה עד דנמרק?
לי לא הפריע שהיא נוסעת לבד, אלא איך בדיוק טכנית היא מספיקה לנסוע ולחזור.
העלילה היתה כמעט בלי חורים - פה אני רואה נפילה.
דנמרק ופולין לא קרובות בכלל. לא הצלחתי לבדוק כמה זמן נסיעה זה ברכבת, אבל כן בדקתי וראיתי שנסיעה ברכב זה 13 שעות ותחבורה ציבורית זה 21 שעות - לפי גוגל מפות, אז גם אם לא יודעת בדיוק זמן נסיעה ברכבת הוא איפה שהוא על הרצף הזה. איפה זה נכנס כאשר היא מגיעה לפולין יום לפני הפאנל שהיא צריכה להעביר, פוגשת את הדודה, נוסעת לדמרק, מספיקה לחזור! מחכה שלוש שעות, נפגשת עם הדודה, חוזרת למלון, חוזרת למשרדים. עוד בלי יום ולילה לא מוצאת שעות טכניות

צילום בכיף

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
דנמרק ופולין לא קרובות בכלל. לא הצלחתי לבדוק כמה זמן נסיעה זה ברכבת, אבל כן בדקתי וראיתי שנסיעה ברכב זה 13 שעות ותחבורה ציבורית זה 21 שעות - לפי גוגל מפות, אז גם אם לא יודעת בדיוק זמן נסיעה ברכבת הוא איפה שהוא על הרצף הזה. איפה זה נכנס כאשר היא מגיעה לפולין יום לפני הפאנל שהיא צריכה להעביר, פוגשת את הדודה, נוסעת לדמרק, מספיקה לחזור! מחכה שלוש שעות, נפגשת עם הדודה, חוזרת למלון, חוזרת למשרדים. עוד בלי יום ולילה לא מוצאת שעות טכניות
ואוו
גם לי זה הפריע
דנמרק היא הרי לא קרובה בכלל לפולין...
מוזר...

אנדרומדה

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
אלינה חטופה ע"י הרוסיות,
דווקא לכן הם שלחו אותה, כדי שאלינה תראה אותה ותיבהל, כך היא לא תעז להזהיר את יעל.

הם לא היו מרגלים ישראלים, הם היו מדענים עצמאיים, תושבי רוסיה לשעבר, שעבדו על פיתוח טכנולוגי.
הרוסים שידעו על כך רצו את הטכנולוגיה הזאת, וניסו לפתות אותם בכל מיני דרכים. המכתב היה אחד מהניסיונות.
דווקא היה זכור לי שהם ריגלו לטובת ישראל, אבל נגיד ולא-
אז מה היה המניע הישראלי לשלוח אליהם צוות צילוץ, הרצון שהטכנולוגיה לא תיפול לידיים רוסיות? אוקי, מתקבל, אבל עדיין אני לא חושבת שהמכתב אמור להצליח לפתות אותם, זה לא שהבטיחו להם משהו, סך הכל שבחו על עבודתם.
או שהוא בא לרמז מה הכבוד שהם יקבלו אם הם ירגלו?
ועדיין, איך נודע שהבית היה שייך למרגלים רוסיים? זו שמועה שהופצה בכוונה כחלק מהנסיונות הרוסיים? סתם חושבת בקול ומסתבכת עם עצמי...

פ. הלר

משתמש פעיל
סקרנת גם אותי, אז הלכתי לבדוק את הנושא מול ד"ר גוגל,
אז יש כן דרך לנסוע ברכבת, דרך של 11 שעות, כך שאם היא יצאה לדנמרק מיד באותו בוקר לאחר הפגישה עם הדודה, מגיעה לשם לקראת ערב, היא יכלה להספיק לחזור בצהריים יום לאחר מכן, לא?

איך נכנסנו לזה רציני...

efrats

משתמש רשום
דווקא היה זכור לי שהם ריגלו לטובת ישראל, אבל נגיד ולא-
אז מה היה המניע הישראלי לשלוח אליהם צוות צילוץ, הרצון שהטכנולוגיה לא תיפול לידיים רוסיות? אוקי, מתקבל, אבל עדיין אני לא חושבת שהמכתב אמור להצליח לפתות אותם, זה לא שהבטיחו להם משהו, סך הכל שבחו על עבודתם.
או שהוא בא לרמז מה הכבוד שהם יקבלו אם הם ירגלו?
ועדיין, איך נודע שהבית היה שייך למרגלים רוסיים? זו שמועה שהופצה בכוונה כחלק מהנסיונות הרוסיים? סתם חושבת בקול ומסתבכת עם עצמי...
מה שהבנתי שהם פיתחו קרינה לרפואה, והרוסים רצו להשתמש בזה בשביל להרוג לכן לא רצו שהטכנולוגיה הזאת תיפול לידים שלהם...

נצנוץ✨

משתמש פעיל
כן, את זה הבנתי.
לא הבנתי תקטע של המכתב.
הרוסים שתלו את המכתב כדי שהיא תחשוב שההורים שלה עבדו עם הרוסים, ותרצה "לכפר" על מה שהם עשו על ידי זה שיא תעביר את השרטוטים לאלינה, שכביכול הייתה שייכת לחברה שרצתה לעשות בפיתוח שימוש טוב.

ככה הבנתי בכל אופן...

מקושרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
הייתי עכשיו.
סרט נחמד אבל לא יותר מזה.
סלאנטו הרהבה יותר יפה
אמרתי בדיוק את אותו הדבר אחרי שראיתי את זהות כפולה.
אתמול הלכתי שוב לסלנטו,
ובאמת יש שם הפקה מדהימה ועלילה שונה ולא צפויה.
אבל קצת מדומיין והרבה שאלות לא נפטרו,
עכשיו מבינה את הגאונות של הסיפור ההגיוני בזהות כפולה, שלא משאיר פינות פתוחות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה