מידע שימושי זהות כפולה-שאלות-עם ספוילרים

יצירתית!

משתמש רשום
יש מקומות שזה מסובסד מהעריה?
לא נרהא לי
נראה לי זה קשור לדינה
היא ראתה שבירושלים משלמים אז מעלה עוד ועוד ועוד ועוד
ביום מן הימים נצטרך לקחת משכנתא רק כדי לשלם כרטיס לסרט
כי לפני נגיד 5 שנים אני זוכרת שעלה 35 שח וזה היה נקרא המון ורק לסרטים ממש חדשים וממש שוים עלו 35
מה פתאום זה נראה לי קשור רק לעיריה

מלכה ג

משתמש רשום
מעניין לקרוא כאן את התגובות השונות

אני חושבת שמה שמאפיין את הסרט הזה , כמו שאר הסרטים שלה
ה"תיבול שלו "מאד עדין , יש שיאמרו- עדין מידי
אם אני מנתחת את ההומור-אין איזה שמנה חמודה שעושה בדיחות , זה יותר משפטים ציניים פה ושם
וכן לגבי רגש ולגבי מסר-מקבלים "טעימות" לאורך כל הצפייה, קשה להניח את האצבע בדיוק איפה
(בעצם יש כן איזה שתי סצנות שהן ממש מרגשות ומדברים על אמונה ותפילה, כבר התבלבלתי בעצמי...:)

אפשר לאמר גם על המסר הכללי שהוא בוגר ספציפי לאנשים מסוימים.

אז מכאן אולי נובעים חילוקי הדעות, לאחת המינונים סופר מדויקים ולשנייה זה כבר בגדר חסר.

פרידה1

משתמש צעיר

אם אני מנתחת את ההומור-אין איזה שמנה חמודה שעושה בדיחות , זה יותר משפטים ציניים פה ושם
וכן לגבי רגש ולגבי מסר-מקבלים "טעימות" לאורך כל הצפייה, קשה להניח את האצבע בדיוק איפה
(בעצם יש כן איזה שתי סצנות שהן ממש מרגשות ומדברים על אמונה ותפילה, כבר התבלבלתי בעצמי...:)

אז מכאן אולי נובעים חילוקי הדעות, לאחת המינונים סופר מדויקים ולשנייה זה כבר בגדר חסר.
יפה וזה מה שעושה בעיני את ההבדל בין סרט להצגה!!

סליחה על הבוטות, אבל כמה משפיעה עליכן רבנית (היא רק לבושה כמו רבנית, כן?...)
שמקריאה אמרות חז"ל מתוך הספר או נערה שמדברת בשפה כבדה תנכ"ית ומאולצת
זה הכי לא אותנטי ולא טבעי וממילא גם לא יכול להשפיע עלי באופן אישי.

כנ"ל לגבי "צחוקים" נו באמת יש הרבה טבחיות ושדכניות בחיים שלנו שמסתובבות ומפזרות בדיחות קרש??

אומר בכל הכנות, אשרי מי שרואה סרטים רק בסוכות ובפסח וזורמת עם כל מה שמאכילים אותה..........

בשורות טובות.

מלכה ג

משתמש רשום
יפה וזה מה שעושה בעיני את ההבדל בין סרט להצגה!!

סליחה על הבוטות, אבל כמה משפיעה עליכן רבנית (היא רק לבושה כמו רבנית, כן?...)
שמקריאה אמרות חז"ל מתוך הספר או נערה שמדברת בשפה כבדה תנכ"ית ומאולצת
זה הכי לא אותנטי ולא טבעי וממילא גם לא יכול להשפיע עלי באופן אישי.

כנ"ל לגבי "צחוקים" נו באמת יש הרבה טבחיות ושדכניות בחיים שלנו שמסתובבות ומפזרות בדיחות קרש??

אומר בכל הכנות, אשרי מי שרואה סרטים רק בסוכות ובפסח וזורמת עם כל מה שמאכילים אותה..........

בשורות טובות.
אוקי אוקי

אמרתי את זה לטוב ולמוטב

שכל אחת תיקח את זה אליה...:)

תודה לפרוג

משתמש פעיל

בענין של ההומור את(מלכה ג) ממש צודקת, אני גם לא אוהבת שיש איזה שדכנית שמדברת שטויות וזה כאילו אמור להצחיק....

ס'

משתמש רשום
שהאמריקאים\ישראלים\וואטאבר לא ישיגו גם את אותו המידע
עריכה: כנראה שזה לא התשובה
לא הגיוני לדבר על זה עכשיו, אבל זה קצת בשביל לפיג את המתח..
2 החוקרות הרוסיות בפירוש התלחשו בזמן שהיא שרטטה את הציור, האחת שאלה: "איך היא תצא כשכל המידע הזה בראש שלה?" והשניה ענתה לה: "אני לא זוכרת שאמרתי שהיא תצא"..

מלכה ג

משתמש רשום
לא הגיוני לדבר על זה עכשיו, אבל זה קצת בשביל לפיג את המתח..
2 החוקרות הרוסיות בפירוש התלחשו בזמן שהיא שרטטה את הציור, האחת שאלה: "איך היא תצא כשכל המידע הזה בראש שלה?" והשניה ענתה לה: "אני לא זוכרת שאמרתי שהיא תצא"..
נכון, אז מה השאלה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה