מידע שימושי זהות כפולה-שאלות-עם ספוילרים

אנדרומדה

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
הרוסים שתלו את המכתב כדי שהיא תחשוב שההורים שלה עבדו עם הרוסים, ותרצה "לכפר" על מה שהם עשו על ידי זה שיא תעביר את השרטוטים לאלינה, שכביכול הייתה שייכת לחברה שרצתה לעשות בפיתוח שימוש טוב.

ככה הבנתי בכל אופן...
זה נשמע הגיוני.
כלומר המכתב זויף בהווה כדי לשכנע את יעל, ולא בעבר כדי לשכנע את הוריה, והכל מניפולציה אחת גדולה? יפה!
אצלי בראש היה שהמכתב זויף על מנת לשכנע את הוריה ולא הסתדר לי שם העניין הזה...

מלכה ג

משתמש רשום
זה נשמע הגיוני.
כלומר המכתב זויף בהווה כדי לשכנע את יעל, ולא בעבר כדי לשכנע את הוריה, והכל מניפולציה אחת גדולה? יפה!
אצלי בראש היה שהמכתב זויף על מנת לשכנע את הוריה ולא הסתדר לי שם העניין הזה...
מעניין זה לא עלה בדעתי!

ואם אפשר לבקש מכולן לשמור על נושא אשכול
ולא לעלות לדיון סרטים אחרים, מקסימים ככל שיהיו

אז בעצם המשרדים שבהם אלינה פגשה את יעל, היו של הארגון הרוסי, נכון?

מלכה ג

משתמש רשום
ולגבי השעות החסרות
קודם כל אני מתה על היסודיות שלכן:)
גרמתן לי גם לפתוח מפות
הדבר היחיד שאפשר להגיד זה שהיא יצאה ביום הראשון בצהריים /בוקר
וחזרה בדיוק 24 שעות אחר כך

מהממתתת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אמרתי בדיוק את אותו הדבר אחרי שראיתי את זהות כפולה.
אתמול הלכתי שוב לסלנטו,
ובאמת יש שם הפקה מדהימה ועלילה שונה ולא צפויה.
אבל קצת מדומיין והרבה שאלות לא נפטרו,
עכשיו מבינה את הגאונות של הסיפור ההגיוני בזהות כפולה, שלא משאיר פינות פתוחות.
לא יודעת.
תמרות עשן של דינה היה יותר יפה!

sm05276

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
סקרנת גם אותי, אז הלכתי לבדוק את הנושא מול ד"ר גוגל,
אז יש כן דרך לנסוע ברכבת, דרך של 11 שעות, כך שאם היא יצאה לדנמרק מיד באותו בוקר לאחר הפגישה עם הדודה, מגיעה לשם לקראת ערב, היא יכלה להספיק לחזור בצהריים יום לאחר מכן, לא?

איך נכנסנו לזה רציני...

ולגבי השעות החסרות
קודם כל אני מתה על היסודיות שלכן:)
גרמתן לי גם לפתוח מפות
הדבר היחיד שאפשר להגיד זה שהיא יצאה ביום הראשון בצהריים /בוקר
וחזרה בדיוק 24 שעות אחר כך
משום מה זכור לי שהן נפגשו באזור 12 בצהריים, אבל לא למדתי בעל פה את הסרט כך שלא בטוחה.
יכול להיות כמו שאתן מתארות, זה עדיין בדוחק ולדעתי לא מספיק פתור, ואלו זמני הנסיעה נטו עוד לפני ההליכה לעיירה, הסיור בבית לחכות בתחנה ועוד. ובכלל - כל הזמן בסרט יש מצב של יום - היא לא אמורה להגיע בערב? או שנלך לבדוק מתי השקיעה בדנמרק בחודש בו הסיפור מצולם (איזה חודש?) ואז אולי נראה שזה כן מתאים. כי היא הגיעה ב11 בלילה אבל השמש שוקעת בכלל ב12..,
לא נכנסת בכלל רציני לסרטים ולא שואלת שאלות על סיפור שלא היה מה התכוונה כל אחת מהדמויות, כן חשוב לי שהעלילה תהיה הגיונית וללא חורים. ולצערי, רואה במגזר שלנו הרבה נפילות בנושא. (לא מכירה סרטים אחרים ב"ה כך שלא יודעת מה שם, אבל מאמינה שזה קורה פחות אצלם) אחרת יש פה זלזול מסוים באינטליגנציה, שהיא מאד בסיסית.
ישבתי בסרט, אני שומעת שמוזכר דנמרק וחושבת לעצמי 'איך היא אמורה להספיק, דנמרק זה בכלל ליד שבדיה, מה זו הקפיצה הזו?
מי שלמדה תסריטאות יודעת שכשצופה חושב כאלו מחשבות תוך כדי הצפיה - יש כאן בעיה.
לא מדברת אישית על הסרט הזה ולא על מפיקה מסוימת, זה חוזר על עצמו בהרבה סרטים - חלק מאלו שהיללו כאן מאד וחושבת שראוי שיתוקן.

מלכה ג

משתמש רשום
משום מה זכור לי שהן נפגשו באזור 12 בצהריים, אבל לא למדתי בעל פה את הסרט כך שלא בטוחה.
יכול להיות כמו שאתן מתארות, זה עדיין בדוחק ולדעתי לא מספיק פתור, ואלו זמני הנסיעה נטו עוד לפני ההליכה לעיירה, הסיור בבית לחכות בתחנה ועוד. ובכלל - כל הזמן בסרט יש מצב של יום - היא לא אמורה להגיע בערב? או שנלך לבדוק מתי השקיעה בדנמרק בחודש בו הסיפור מצולם (איזה חודש?) ואז אולי נראה שזה כן מתאים. כי היא הגיעה ב11 בלילה אבל השמש שוקעת בכלל ב12..,
לא נכנסת בכלל רציני לסרטים ולא שואלת שאלות על סיפור שלא היה מה התכוונה כל אחת מהדמויות, כן חשוב לי שהעלילה תהיה הגיונית וללא חורים. ולצערי, רואה במגזר שלנו הרבה נפילות בנושא. (לא מכירה סרטים אחרים ב"ה כך שלא יודעת מה שם, אבל מאמינה שזה קורה פחות אצלם) אחרת יש פה זלזול מסוים באינטליגנציה, שהיא מאד בסיסית.
ישבתי בסרט, אני שומעת שמוזכר דנמרק וחושבת לעצמי 'איך היא אמורה להספיק, דנמרק זה בכלל ליד שבדיה, מה זו הקפיצה הזו?
מי שלמדה תסריטאות יודעת שכשצופה חושב כאלו מחשבות תוך כדי הצפיה - יש כאן בעיה.
לא מדברת אישית על הסרט הזה ולא על מפיקה מסוימת, זה חוזר על עצמו בהרבה סרטים - חלק מאלו שהיללו כאן מאד וחושבת שראוי שיתוקן.
אני יודעת שהסופרות והמפיקות החרדיות, בדגש על המקצועיות כמובן
כותבות את הסיפורים עם מפות ותחקירים
אז מעניין אם זה באמת פספוס או שכן מחושב עם השעות
אולי כל מי שאמרה כאן שהיא מכירה וקשורה להפקה שתברר?

Ayala12345

משתמש מקצוען
סרט מהמם
וממש מושקע
אבל 80 שח לא שווה
מצטערת
שילמתי 80 שח והרגשתי מטופשת מאוד יושבת על כיסא כתר ורואה במסך פצפון ועוד משלמת על התענוג 80 שח
מי שמע על כזה דבר
אז בדקתי אצל החילונים לראות כמה עולה סרט-וכרטיס בלי הנחה או משהו עולה 45 עם כיסאות נורמלים ואקוסטיקה מתאימה ומסכים בגודל מתאים
ואז כבר ממש כעסתי

sm05276

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני יודעת שהסופרות והמפיקות החרדיות, בדגש על המקצועיות כמובן
כותבות את הסיפורים עם מפות ותחקירים
אז מעניין אם זה באמת פספוס או שכן מחושב עם השעות
אולי כל מי שאמרה כאן שהיא מכירה וקשורה להפקה שתברר?
אוקי, שומעת.
יכול להיות שמחושב והגיעו לדיוק. אם היא היתה מטיסה אותה, זה בטח היה קצר יותר.

והלוואי וכל המפיקות היו מסדרות את כל החורים כל כך טוב. יש לציין שדינה פרלשטיין באמת טובה בזה ולכן ראיתי נפילה. אחרות שהעלילה שלהם לא הגיונית מספיק - פחות ציפיתי מהן ולכן פחות התאכזבתי)

נצנוץ✨

משתמש פעיל
סרט מהמם
וממש מושקע
אבל 80 שח לא שווה
מצטערת
שילמתי 80 שח והרגשתי מטופשת מאוד יושבת על כיסא כתר ורואה במסך פצפון ועוד משלמת על התענוג 80 שח
מי שמע על כזה דבר
אז בדקתי אצל החילונים לראות כמה עולה סרט-וכרטיס בלי הנחה או משהו עולה 45 עם כיסאות נורמלים ואקוסטיקה מתאימה ומסכים בגודל מתאים
ואז כבר ממש כעסתי
זו כבר הבעיה של העיריה.
אצלנו שילמו 40 שקל על אולם עם כסאות נורמלים ואקוסטיקה מתאימה ומסכים בגודל מתאים.

ר קרין

משתמש מקצוען
סרט מהמם
וממש מושקע
אבל 80 שח לא שווה
מצטערת
מי שמע על כזה דבר
ואז כבר ממש כעסתי
באיזה עיר את?
ברכסים שילמתי עליו 40 שקלים

Ayala12345

משתמש מקצוען
זו כבר הבעיה של העיריה.
אצלנו שילמו 40 שקל על אולם עם כסאות נורמלים ואקוסטיקה מתאימה ומסכים בגודל מתאים.
מעניין על איזה כיסאות ישבתם
לא היה סרט שראיתי שהיה בלי כיסאות כתר(הייתי בירושלים בני ברק ובית שמש)

מלכה ג

משתמש רשום
סרט מהמם
וממש מושקע
אבל 80 שח לא שווה
מצטערת
מי שמע על כזה דבר
ואז כבר ממש כעסתי
אני גם שלמתי 80 בירושלים, אף פעם לא מסבסדים לנו!

אבל אילה, ככה זה תמיד אצל חרדים
את יודעת שאצל חילונים יש אולמות אודטוריום ריקים שמפעילים כל יום סרט! ועוד דברים בסגנון
ושלא ישמע חלילה שמכירה את זה מקרוב, יש לי מקורות מידע

כל התקציבים הולכים לכדורגל וכדו
ולנו פעמיים בשנה לא נותנים כלוםםםם!

טוב סתם סטיה מהנושא
אני צריכה להקפיד ל דוגמא אישית...

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים

Ayala12345

משתמש מקצוען
יש מקומות שזה מסובסד מהעריה?
לא נרהא לי
נראה לי זה קשור לדינה
היא ראתה שבירושלים משלמים אז מעלה עוד ועוד ועוד ועוד
ביום מן הימים נצטרך לקחת משכנתא רק כדי לשלם כרטיס לסרט
כי לפני נגיד 5 שנים אני זוכרת שעלה 35 שח וזה היה נקרא המון ורק לסרטים ממש חדשים וממש שוים עלו 35

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה