תח"צ האוטובוסים שלא עוצרים:( (מה שאולי (לא) ידעתם)

מים אחרונים

משתמש פעיל
יש מספיק נהגי אוטובוס חרדיים בשביל זה?
גם אם לא... מספיק שיש לך עם מי לדבר...
כשהמנהל הוא חרדי, מבין אותך... יודע את שעות העומס המדויקות... (וגם הוא עמד שעות בתחנות בדרך לרב'ה שלו...)
הם ידעו לסנן את הנהגים, כי גם אצל החילונים וכו' יש המוווון נהגים אדיבים, רק שהם לא רואים את המציאות טוב... ואין מישהו שיסביר להם, הם לא יודעים מה זה להיתקע ב12 בלילה בבני ברק עם 7-8 וכו' ילדים כן ירבו!

מים אחרונים

משתמש פעיל
שוב, גם לבנדודינו יש כאילו חסידי אומות עולם... ויש שם גם חברה נחמדים.
אבל מה שאפשר להסתדר בלעדיהם... מומלץ!
אז יקומו כמה יזמים חרדים... ויפעילו חברה שתקושר לחברות התחבורה... וסוף וקץ לכל צרותינו!

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הנהג באמת האמין לכל מילה שהוא הוציא מהפה למרות היותו בנדוד....

בלת"ק

זה לא למרות היותו בנדוד, אלא בגלל היותו בןדוד

הם משקרים ואז מאמינים לשקרים של עצמם.
האגדה מספרת על ערבי אחד ששכב בנחת על הערסל בחצר ביתו, כשלפתע הגיעו השבאב וכדי סתם להציק לו התחילו לזרוק עליו תאנים רקובות שנשרו מהעץ הסמוך. הוא ניסה לגרש אותם בכל מיני דרכים אך ללא הועיל. הם המשיכו בשלהם, עד שהוא המציא להם איזה סיפור ואמר להם: אתם טיפשים, במקום להתעסק עכשיו בתאנים רקובות, לכו לשוק - עכשיו בדיוק מחלקים שם תאנים טובות, עסיסיות, טריות וטעימות.
כולם רצו לכיוון השוק, ואז הערבי אמר לעצמו: איזה טמבל אני, אני גם יכול לרוץ לשוק לקבל תאנים טובות

כנ"ל לגבי העם הפלסטיני

שיר ושבחה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
נהגי רכב יש הרבה, כמה מתוכם נהגי אוטובוס שמוכנים לעבוד בתח"צ?
זה לא הרבה זמן הכשרה מרכב לאוטובוס.
וחוצמזה ישנם הרבה נהגים חרדים שמוכנים לעבוד בתח"צ וחוששים ממה יאמרו הבריות,
ברגע שיש חברה מיוחדת להם העניןכבר הופך לליגה אחרת.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
מישהו יודע האם יש בזה בעיה? ואולי בכללי של מויסר? או פניה לערכאות?
אם אני רוצה להתלונן על משהו בעירייה או בתחבורה וכו'...
יש חוברת הלכות תחבורה ציבורית
ניתן לקבל בהצטרפות לקבוצה bakuch5+subscribe @ googlegroups.com להוריד רווחים
שם הוא כותב שזה חשוב ונצרך להתלונן

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בחברת קווים בביתר עילית הם מוציאים המון אוטובוסים . מתגברים כשצריך ממש עובדים יופי
אבל הנהגים שלהם הרבה פעמים לא עוצרים כי לא בא להם
ואני נוכחתי בזה אישית באתי לנהג אני אומרת לו אנשים רוצים לעלות הוא אומר לא . הם רוצים את האוטובוס אחרי
כמה פעמים שהתקשרתי למוקד שירות הלקוחות והם אמרו תודה . לא באמת רציניים לטפל בעניין
אמרתי להם כ"כ חבל אתם מוציאים עוד אוטובוסים עוד חברות קבלן אבל לא משיגים את התועלת
אני כמה פעמים נסעתי באוטובוסים ריקים שעצרו תחנה ראשונה ואחרונה בלבד ובגלל שהנהג בן דוד פחדתי לעצבן אותו

בקשר למחסור בנהגים אני רואה שהם מפרסמים המון שמחפשים נהגים משלנו מבטיחים המון הטבות

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
אתמול קו 6 עומד בתחנה מעל מרכז עילית במודיעין עילית
עמוס כולו ואין מקום לעגלות לעלות
לבנתיים עוברים 2 אוטובוסים נוספים של קו 6 ולא עוצרים
בטח מהסיבה "כבר יש קו 6 בתחנה"

הכעס הוא שאין מישהו נורמלי שמארגן את זה
אם העיריה או מישהו מטעם היה מארגן את נושא התביעות כמו האשכול שיש כאן בסמוך
גם לאברייכים של ק"ס היה המון כסף לצורכי החג, וגם היה מתחיל שיפור

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
בחברת קווים בביתר עילית הם מוציאים המון אוטובוסים . מתגברים כשצריך ממש עובדים יופי
ואני נוכחתי בזה אישית באתי לנהג אני אומרת לו אנשים רוצים לעלות הוא אומר לא . הם רוצים את האוטובוס אחרי
כמה פעמים שהתקשרתי למוקד שירות הלקוחות והם אמרו תודה . לא באמת רציניים לטפל בעניין
אמרתי להם כ"כ חבל אתם מוציאים עוד אוטובוסים עוד חברות קבלן אבל לא משיגים את התועלת
אני כמה פעמים נסעתי באוטובוסים ריקים שעצרו תחנה ראשונה ואחרונה בלבד ובגלל שהנהג בן דוד פחדתי לעצבן אותו

בקשר למחסור בנהגים אני רואה שהם מפרסמים המון שמחפשים נהגים משלנו מבטיחים המון הטבות
במקרים כאלו מצוה להגיש תלונה

קומפיילרית

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
תלונות למשרד התחבורה מורידות את הסיכוי של חברת קווים לזכות במכרז כלשהו בעתיד
גם מול משרד התחבורה.
התגובה הלקונית והקבועה של פנייתך בטיפול והועברה לגורמים המתאימים.
הלוואי שבאמת קורה עם זה משהו.
היות וזה חוזר על עצמו שוב ושוב, קשה לי להאמין.

דולפין כחול

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
דווקא חיכיתי יום אחד בירושלים, שעתיים וחצי!!! ל68 שלא יצא + אחד שלא עצר (ביום של הפגנות) התלוננתי באגד, תוך שעה חזרו אליי ושאלו אם אני רוצה לפתוח תלונה, אמרתי שלא, כי לא רציתי להתחיל עם הסחבת, אבל יש שירות!

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
גם מול משרד התחבורה.
התגובה הלקונית והקבועה של פנייתך בטיפול והועברה לגורמים המתאימים.
הלוואי שבאמת קורה עם זה משהו.
היות וזה חוזר על עצמו שוב ושוב, קשה לי להאמין.
מנסיון שלי - פניות למשרד התחבורה גרמו לשינוי נהלים, להעברת נהגים סוררים מתפקידם, ועוד...

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
דווקא חיכיתי יום אחד בירושלים, שעתיים וחצי!!! ל68 שלא יצא + אחד שלא עצר (ביום של הפגנות) התלוננתי באגד, תוך שעה חזרו אליי ושאלו אם אני רוצה לפתוח תלונה, אמרתי שלא, כי לא רציתי להתחיל עם הסחבת, אבל יש שירות!
זה בגלל שקו 68 מטרתו לא לשרת את הציבור החרדי
נסה להגיש תלונה על קו 55

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

תלונות למשרד התחבורה מורידות את הסיכוי של חברת קווים לזכות במכרז כלשהו בעתיד
באופן כללי אין מה לפחד מבני דודים,
אטובוס שלם מלא ביהודים חרדיים וכולם שותקים מפחד?
זה דבר שהזוי שהוא קיים,
אין מה לפחד מצעקות גם עם הוא יצעק חזרה,
אני משתדל להעיר להם על כל דבר ובקולי קולות רק בשביל הגאווה היהודית...
הם מרגישים בעלי הבית בתוך הערים שלנו, ומרשים לעצמם לעשות מה בא להם שהם אחד מול 50,
צריך לשים לזה סוף, אין מה לפחד מלהעיר להם, בד"כ כשהם מגלים שמולם עומד מישהו שלא מתכוון לוותר, כל העוצמה שלהם נעלמת והם עושים מה שאומרים להם- גגם אם זה תוך כדי כמה קללות לא מובנות...

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ומה יקרה אחרי שתגישי תלונה? כלום!
אני עד היום מחכה שיעשו משהו עם תביעה שלי על זה שנהג סגר עלי ועל התיק שלי את הדלת, והצלחתי לשחרר את היד (הייתי בחוץ) ולא את התיק צד שלי שגרר אותי כמה מטרים עד שהורדתי אותו ממני ונתתי לו להפליג עם האוטובוס. וצעקו לנהג שיעצור ויפתח. הוא לא עצר ובוודאי שלא פתח (ולדואגים חברותי היו על האוטובוס והורידו לי את התיק בתחנה הבאה)

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
ומה יקרה אחרי שתגישי תלונה? כלום!
אני עד היום מחכה שיעשו משהו עם תביעה שלי על זה שנהג סגר עלי ועל התיק שלי את הדלת, והצלחתי לשחרר את היד (הייתי בחוץ) ולא את התיק צד שלי שגרר אותי כמה מטרים עד שהורדתי אותו ממני ונתתי לו להפליג עם האוטובוס. וצעקו לנהג שיעצור ויפתח. הוא לא עצר ובוודאי שלא פתח (ולדואגים חברותי היו על האוטובוס והורידו לי את התיק בתחנה הבאה)
האם הגשתם תלונה במשטרה?
האם הנהג המשיך לעבוד באותה חברה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  34  פעמים

לוח מודעות

למעלה