דרוש מידע ביקרתם בקניון רמות? זקוקה לכם!!

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הייתי ממליצה לעשות מתחם סגור לג'מבורי לילדים ממוזג ענק
עם מקום לקניית אוכל פיצה ציפס קליל כזה זה יהיה שווה לבא

לארג'

משתמש מקצוען
הייתי ממליצה לעשות מתחם סגור לג'מבורי לילדים ממוזג ענק
עם מקום לקניית אוכל פיצה ציפס קליל כזה זה יהיה שווה לבא
ראיתי שמשפצים את מתחם הגימבורי למקום סגור(אולי יהיה ממוזג)
מישהו יודע אם זה נפתח כבר?

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
המעבר בגשר ביום שישי נוראי (ואולי אסור גם מבחינה הלכתית בגלל הדוחק של הגברים והנשים יחד)
חסר מעליות ובמיוחד שיש כאלה ששמורות לדיירי הבנינים למעלה
חנות הספרים שם פונה יותר לקהל אנגלי ופחות לאבכים רגילים, דני ספרים לטעמי חייב לעבור עדכון עבור קהל היעד
(אף אחד לא אמור ללמוד שם הדרכת נישואין)
המוזיקה בחנויות הגדולות היא נוראית כמו בקניון חילוני ואני ממש נמנע מלהיכנס אליהם
החנויות שיש שם מוצלחות ,
המסעדות למטה עם עומס והשירות לא משהו (בגלל העומס)

ב 1234

משתמש חדש
אני בהחלט חושבת שהתחבורה הציבורית (העירונית) לא מספקת.
לא תמיד קל לעלות עם עגלה וילדים + שקיות ולהחליף 5 אוטובוסים. מה גם שהתדירות לא משהו...
לחכות רבע שעה בממוצע זה הרבה מידי.

מאן-דהיא

משתמש צעיר
כאחת שמגיעה המון (קצת מרחוק, אך יש לי אוטובוס ישיר לשם) אני אוהבת את המקום והוא מרכז הקניות המרכזי שלי.
מה כן חסר? מאפייה בכשרות גבוהה (חוץ מנחמה המרוחקת, כאמור לעיל), וחנויות נעליים נוספות ולנשים וילדות.
וכך גם התחושה שזה "לא נטו חרדי", (המוזיקה בחנויות, רוב סועדי המסעדות הבשריות, ועל כולנה - חנות הספרים למטה... )

נערך לאחרונה ב:

קפה קפה

משתמש מקצוען
אני מגיעה גם ברכב וגם באוטובוסים ויש חניה נוחה מאד וגם בתחצ מאד נח להגיע.
החנויות שם הם מכלול נחמד.
חסר מתחם גיבורי סגור וחנויות ילדים.
תודה ובהצלחה.

גרפיקאית מתנסה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
היי,
לצורך פרויקט מסויים
אשמח לשמוע את דעתכם על קניון רמות
כמה פעמים אתם מבקרים בו?
האם ממולץ?
למה אתם מגיעים לשם?
מה הייתם משפרים?
וכל מה שתרצו:)
נא לשמור על תגובות ענייניות בלבד!!
תודה!
לא בקרתי שם...

Noa rom

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הי
דווקא חוות דעתי על המקום ממש חיובית!!
אני מבקרת שם המון בממוצע פעם בשבוע ואני בדרך כלל מוצאת מה שאני צריכה
האווירה ממש נחמדה
ובכללי המקום ממש טוב ונחמד לדעתי
אני אהבתי
בהחלט יש פעמים שהמדרגות נעות לא עובדות וזה אולי קצת מעצבן, נכון, אבל מה קרה? עולים אותם ברגל ב"ה יש לנו רגליים...
וגם לא יזיק באמת חנות נעליים נוספת לנשים וילדות אבל חוץ מזה מקום מצויין

מיכוווש

משתמש רשום
מבחינת בגדי נערות אפשר למצוא שם הכככככככל כמעט, ביגוד, נעליים, פיג'מות. מה שכן חסר שם תכשיטים, ואולי גם תיקים וארנקים. תמיד שאני הולכת לשם אני יוצאת בידיים מלאות. ובאמת עדיף להסתובב שם גם אם יש טיפה מגרעות רוחניות, וזה כלום לעומת מקומות אחרים, כמו יפו למשל ששם המצב פי מיליון גרוע... תמיד צריך להזהר, בכל מקום, אפילו בקריית ספר!!!!! (ויש מקרים) ובקשר למעליות-הן באמת דפוקות ולא נגישות בכלל...

אנוכי

משתמש מקצוען
מבחינת בגדי נערות אפשר למצוא שם הכככככככל כמעט, ביגוד, נעליים, פיג'מות. מה שכן חסר שם תכשיטים, ואולי גם תיקים וארנקים. תמיד שאני הולכת לשם אני יוצאת בידיים מלאות. ובאמת עדיף להסתובב שם גם אם יש טיפה מגרעות רוחניות, וזה כלום לעומת מקומות אחרים, כמו יפו למשל ששם המצב פי מיליון גרוע... תמיד צריך להזהר, בכל מקום, אפילו בקריית ספר!!!!! (ויש מקרים) ובקשר למעליות-הן באמת דפוקות ולא נגישות בכלל...
תכשיטים יש בלוברי ותכשיק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  41  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה