דרוש מידע ביקרתם בקניון רמות? זקוקה לכם!!

יואיקסית

משתמש חדש
היי,
לצורך פרויקט מסויים
אשמח לשמוע את דעתכם על קניון רמות
כמה פעמים אתם מבקרים בו?
האם ממולץ?
למה אתם מגיעים לשם?
מה הייתם משפרים?
וכל מה שתרצו:)
נא לשמור על תגובות ענייניות בלבד!!
תודה!

מ. י.

משתמש מקצוען
אין אפשרות לרדת במדרגות הנעות עם עגלה ומצד שני מחכים שעות למעלית
(בשונה מרב שפע)
לי אישית זה גורם לחשוב פעמיים אם לצאת לשם עם הילדים.

מבחינת חנויות, החנות היחידה שחסרה לי שם זו קידי שיק

נערך לאחרונה ב:

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
מדרגות נעות זה אחד הסיוטים במקום, נכון שזה נשבר בגלל ילדים, אבל נדיר שמתקנים (יותר נראה כהתייחסות מעליבה של ההנהלה החילונית).

לארג'

משתמש מקצוען
מדרגות נעות זה אחד הסיוטים במקום, נכון שזה נשבר בגלל ילדים, אבל נדיר שמתקנים (יותר נראה כהתייחסות מעליבה של ההנהלה החילונית).
בזה אני לא מסכים איתך,
הייתי שם וראיתי איך הילדים מתפרעים ושוברים מתקנים וכו',כנראה יש גבול..
ילדים משועממים עושים נזקים באלפים ועשרות אלפים,ולאו דווקא שם ראיתי את זה

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
בזה אני לא מסכים איתך,
הייתי שם וראיתי איך הילדים מתפרעים ושוברים מתקנים וכו',כנראה יש גבול..
אוהו, זהו, זה התגובה של ההנהלה כנראה, וזה באמת לא בסדר, וחוצפה!! נורא ואיום. איזה חינוך מביש. שיפסיקו להבי...
אבל:
זה קהל הלקוחות.
ואליהם - הציבור החרדי, כן זה עם הילדים השובבים, אלה הם הלקוחות שמוכרי המרכולת מכוונים את חכותיהם, ולכל ציבור יש מחיר.
ואם הם לא מסוגלים לשלם את המחיר של תיקון המדרגות, שיערב להם ושיחפשו את החברים שלהם..

לארג'

משתמש מקצוען
אוהו, זהו, זה התגובה של ההנהלה כנראה, וזה באמת לא בסדר, וחוצפה!! נורא ואיום. איזה חינוך מביש. שיפסיקו להבי...
אבל:
זה קהל הלקוחות.
ואליהם - הציבור החרדי, כן זה עם הילדים השובבים, אלה הם הלקוחות שמוכרי המרכולת מכוונים את חכותיהם, ולכל ציבור יש מחיר.
ואם הם לא מסוגלים לשלם את המחיר של תיקון המדרגות, שיערב להם ושיחפשו את החברים שלהם..
אכן
בתור לקוח אני רוצה שיהיה מדרגות פעילות,אחרת אני ילך...

עמודים @

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עימוד ספרים
מבחינת מקומות חניה, לדעתי זה אחד הקניונים הטובים בתחום, בשעות הכי עמוסות אפשר בקלות רבה למצוא חניה,
אולי בגלל שרוב הקונים מגיעים בתח"צ..., שאגב גם היא נוחה מאד (יש ארבע תחנות אוטובוס מכל עברי הקניון)

עמודים @

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עימוד ספרים
מעלית אחת בתוך הקניון!!!! הזוי!!!!!! שהיא גם עולה עד קומה רביעית וחמישית (שזה כבר בניין המגורים שמעל....)
ממש לא נכון

יש שם כמה וכמה מעליות

sk1203

משתמש מקצוען
יש שם כמה וכמה מעליות
כנראה לא כולם יודעים
יש אכן מעלית אחת שנמצאת בקניון בחוץ, אבל יש עוד מעליות שנמצאות בR מול (בפנים, איפה שנכנסים מהחניון)
היי,
לצורך פרויקט מסויים
כמה פעמים אתם מבקרים בו?
האם ממולץ?
למה אתם מגיעים לשם?
מה הייתם משפרים?
תודה!
אני אישית מגיעה לשם רק כשאני נוסעת לקרובי משפחה מסויימים (הם גרים ממש קרוב)
בשבילם - שם המכולת, הפיצוחים, מאפים, גרביים, קופ"ח, רב קו, בית מרקחת וכו' וכו'.
בשבילי - אם ממילא האוטובוס עוד שעתיים (:() אז למה לא ננצל את הזמן לשוטט קצת בחנויות.

זמר

משתמש פעיל
מעלית אחת בתוך הקניון!!!! הזוי!!!!!! שהיא גם עולה עד קומה רביעית וחמישית (שזה כבר בניין המגורים שמעל....)
אנשים פשוט לא אוחזים שבמסדרונות הפנימיים יש מעליות גדולות מאד ומהירות בהרבה מהמעלית שנמצאת בחוץ.
(ברגע זה עולות לי 6 מעליות שיש במקום).

אחותה

משתמש פעיל
אני גרתי ב 360
והילדים ירדו איתי לפחות 3 פעמים בשבוע לקניון
יש הפעלות לילדים. ובחןפשות מפוצץ
עברתי דירה ובלי רכב לא מגיעה לשם

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
בלי רכב קשה להגיע
כיום עם הוספת הקווים החדשים אולי יותר קל
עם רכב זה אחלה מקום, הקניון הכי קרוב לשכונות צפון העיר.
נגיש, חניה נוחה
מה שחסר לי- פעם הייתי מזמינה מהאתר של סופר פארם עם אפשרות לאיסוף עצמי בקניון רמות ומשום מה הפסיקה האופציה הזו. אז הפסקתי להזמין שם וזה גם גורם לי לבוא בתדירות פחותה.
בנוסף- תחום המזון שם די מוזנח...
הגעתי פעם אחת בערב, יציאה נחמדה עם חברה, ניסינו להכנס לכמה מסעדות (חלבי). אמנם לזכות יאמר שבאמת היה מפוצץ. אבל!!!! אף מארח\ת לא נגשה אלינו וגם כשחיפשנו לא מצאנו מישהו שיוכל להגיד מתי כן נוכל לשבת.
פשוט עמדנו נבוכות בחלל המסעדה ולא היה עם מי לדבר. זה היה ממש לא נעים.
זה חזר על עצמו במסעדה נוספת.
לדעתי זה לא קורה בשום מקום אחר.
וגם מבחר המסעדות (חלבי) שיש שם בעיני לא מספיק. יותר השקעה במזון זול ולא באמת מסעדות ראויות לשמן.
בשרי לא היה בכשרות שאני אוכלת עד לאחרונה, ואז נפתח זלמנס. איזה כיף:)
וכמובן- מעליות!!! לא מספיק מעליות. שעות לחכות. וכן, אני מכירה את כל המעליות בפנים ובחוץ. עדיין לא מספיק.

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
היי,
לצורך פרויקט מסויים
כמה פעמים אתם מבקרים בו?
האם ממולץ?
למה אתם מגיעים לשם?
מה הייתם משפרים?
תודה!
בשנה+ האחרונה גר קרוב יחסית, כך שאני מבקר שם על בסיס שבועי (לפחות) לקניה השבועית, וקצת יותר מזה כיציאה קרובה וקלילה עם אשתי והילד.
ניקיון - ציון ענק לשבח. לדעתנו.
מעבר בין הקומות - באמצעות מדרגות נעות דווקא בסדר, לא נתקלתי כ''כ הרבה שלא היו שמישות. המעליות* - על הפרצוף. כולן.
אני רגיל לתכנן את קומת החניה לפי החנויות הנצרכות, כדי לא להזדקק לחסדי המעלית. אפילו בקניה השבועית שנעשית בקומה 1 (שוק העיר) שווה לי לחכות עד 15 דק' לחניה שתתפנה בקומה הנ''ל, מאשר לחנות בקומה אחרת ואח''כ לעלות במעלית עם הקניה.
*הבעייתיות בעיקר בזמן שאני שם עם המשפחה, אז מחמת עגלת הילד אני חייב את המעלית כי אי אפשר להשתמש במדרגות הנעות.
שיטוט במתחם - מעצבן נורא. חלק מהמקומות צרים, ובדיוק בנקודות אסטרטגיות אלו נפתחים להם אי אילו דוכנים שמורידים את שטח המעבר למינימום, ואם מישהו נעצר בדוכן - בכלל נעשה המעבר בלתי אפשרי. כנ''ל בגשר בזמנים רגילים או קצת עמוסים (שלא לדבר על יום שישי) שהמעבר מצד לצד פרוייקט בפני עצמו.
מבחר החנויות מגוון ומעולה בשבילנו, הן חנויות הפנאי והן חנויות הביגוד/כלים/פארם וכו'.

אם פספסתי נקודה או שתרצו הרחבה בנקודה שכתבתי - בשמחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  39  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה