דרוש מידע אני בכיתה יב ואני רוצה ללמוד מזכירה רפואית בסמינר, איפה אוכל ללמוד? בסמינר בירושלים??

שמרלינג

משתמש מקצוען
אולי כדאי פשוט להרים טלפונים לסמינרים בירושלים ולשאול אם יש אצלם.

שרי פ ק

משתמש חדש
בסמינר הישן יש מסלול בה-ו ניהול עסקי הכולל גם מזכירות רפואית,
בהצלחה

סמינר דוד

משתמש מקצוען
היה באפיק, הוא עבר שינוי, שאני לא יודעת מהו בדיוק, אפשר להתעניין שם.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
סמינר אפיק, אני יודעת שעבר שינוי כלשהו, ולא ברור לי מה.

שווה בדיקה. הוא היה מיוחד בתחום.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
השינוי הוא טכני, סגרו מגמות או משהו בדומה, צריך לברר את זה אצלם. זה לא שינוי פנימי/אישי.

מדובר בסמינר לשנה אחת, סמינר מקצועי, לומדים שם מקצועות שונים וגם לימודי יהדות. עד כמה שידוע לי, יש לו שם טוב.

מה שברור, זה לא סמינר להוראה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה