דרוש מידע אני בכיתה יב ואני רוצה ללמוד מזכירה רפואית בסמינר, איפה אוכל ללמוד? בסמינר בירושלים??

ח.נוי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
סמינר אפיק לא נסגר.
הוא התפצל ל2 סמינרים- אפיק ושערים.
שערים נחשב היום הרבה יותר טוב. והוא גם שנה אחת. חברות שלי לומדות שם וממש נהנות.

ח.נוי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אגב, בשערים יש 2 כיתות אחת חסידית ואחת רגילה.
אפיק הוא יותר מודרני היום, אני חושבת שגם יותר ספרדי. ספציפית מהסמינר שלי הלכו לשם בנות די מודרניות ולשערים ממש בנות טובות.
בהצלחה!!

רחלה 123

משתמש מקצוען
למה את חייבת ללכת לסמינר אחר בשביל לימודי מזכירות רפואית?
תמשיכי בסמינר שלך (אם מתאים לך כמובן) לימודי קודש /הוראה
ובמקביל תשלימי מזכירות רפואית במקום פרטי
הסמינרים מומחים בלמרוח את הזמן, ולקחת כמויות של כסף
(אלא אם זה כן זה רק שנה אחת זה כבר אופציה לבדיקה)

גדולה מהחיים:)

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
D I G I T A L
מתי הוא נסגר?
אני יודעת שהוא עדיין קיים....
ויש שם מזכירות רפואית
אפיק הוא יותר מודרני היום, אני חושבת שגם יותר ספרדי. ספציפית מהסמינר שלי הלכו לשם בנות די מודרניות
בהצלחה!!
נכון למתי זה מעודכן לכם??
מה שידוע לי שלפני שנתיים הוא ניסגר (המנהלת עזבה)
וניפתח שערים, ואכן שערים הרבה יותר טוב מבחינת סגנון הבנות,

גדולה מהחיים:)

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
D I G I T A L
למה את חייבת ללכת לסמינר אחר בשביל לימודי מזכירות רפואית?
תמשיכי בסמינר שלך (אם מתאים לך כמובן) לימודי קודש /הוראה
ובמקביל תשלימי מזכירות רפואית במקום פרטי
הסמינרים מומחים בלמרוח את הזמן, ולקחת כמויות של כסף
תכלס את ממש צודקת, גם אפשר ללמוד מסלול מקוצר (פעמים בשבוע במשך 3 חודשים) כמו ש @השם נתן ציינה ,ביעדים ממולץ מאוד. בנות חרדיות באות לשם
וגם כך את יכולה ללמוד מקצוע נוסף,

בכול אופן, בהצלחה:)

N

neomy21

אורח
נכון למתי זה מעודכן לכם??
מה שידוע לי שלפני שנתיים הוא ניסגר (המנהלת עזבה)
וניפתח שערים, ואכן שערים הרבה יותר טוב מבחינת סגנון הבנות,
בבירור שערכנו שנה שעברה.
ז"א לגבי שנת הלימודים הנוכחית.

דג הכסף

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אוקיי.. אבל הם בטוח לא עושיפ בעיות לקבלת תלמידות ספרדיות? ומה גבי בנות שמגיעות מחוץ לעיר? מדברת על איזור תל אביב - חולון - בת ים והסביבה?
לגבי נתיב החינוך נכון?! -לא בטוח שיש להם הרבה מקום לקבל כי יש עדיפות לבנות שממשיכות מהתיכון שלהם, ויש כיתה קטנה.
אם את בת טובה ויש להם מקום בשבילך למה שלא יקבלו?
(סתם אגב, למה שלא תנסי משהו באיזור שלך)

הכותל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אבל דחוףףף
נתיב החינוך
תחשבי טוב לפני שאת הולכת לשם מבחינה מקצועית הם לא מי יודע מה, תתכונני שלא תקבלי כל מה שהובטח לך שם מבחינת חומר לימודי, ותעודה אולי תקבלי שנתיים אחרי שתסיימי ללמוד,- אני אומרת לך את זה מנסיון- (למדתי שם, לפני שנתיים סיימתי שם, ותעודה עדיין לא קיבלתי)

שירה ארנזברג

משתמש חדש
לגבי נתיב החינוך נכון?! -לא בטוח שיש להם הרבה מקום לקבל כי יש עדיפות לבנות שממשיכות מהתיכון שלהם, ויש כיתה קטנה.
אם את בת טובה ויש להם מקום בשבילך למה שלא יקבלו?
(סתם אגב, למה שלא תנסי משהו באיזור שלך)
כי אין באיזור הזה כלום כלום
אוקיי.. אבל הם בטוח לא עושיפ בעיות לקבלת תלמידות ספרדיות? ומה גבי בנות שמגיעות מחוץ לעיר?

דג הכסף

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תכלס את ממש צודקת, גם אפשר ללמוד מסלול מקוצר (פעמים בשבוע במשך 3 חודשים) כמו ש @השם נתן ציינה ,ביעדים ממולץ מאוד. בנות חרדיות באות לשם
וגם כך את יכולה ללמוד מקצוע נוסף,

בכול אופן, בהצלחה:)
אשמח לפרטים איפה אפשר לעשות מזכירות רפואית ב3 חדשים (למי שיש כבר תעודה במזכירות)
דחווווווווף

אורל

משתמש חדש
אין על נתיב החינוך
יש באפיק אני למדתי שם מעולה מעולה מעולה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה