פרוג - הפורטל החרדי המקצועי הגדול ביותר

לכל העדכונים

תוכן מקצועי

מקצוען? מחפשים אותך!

צילום וידאו דרוש צלם וידאו
דרוש צלם וידאו (ואולי גם שילוב של סטילס) לתיעוד של הכנסת ס"ת ביום שני 10/6 משעה 14:00 ועד שעה 22:00 אשמח לקבל דוגמאות והצעת מחיר תודה
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
פרילאנס - עבודה מהבית
צפיות
16
דרושה ממלאת מקום למשפחתון בבני ברק באזור העיריה לפעם או פעמים בשבוע לרדת עם 4 ילדים בני שנה לגינה באופן קבוע ומידי פעם ימים נוספים, השכר הוא כ50...
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
עבודה במשרה חלקית
צפיות
20
דרוש עורך לעריכה תורנית בתחום החסידות, לעבודה של כ10 שעות בחודש נדרש: - שליטה טובה בשפת היידיש - גישה למאגר תורני - אוצה"ח / פרוייקט השו"ת - נסיון...
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
פרילאנס - עבודה מהבית
צפיות
31
להפקה דרושה עורכת מצגות מילים ל6 שירים (השירים באידיש) באורך של בערך 3-4 דקות לשיר מצגות עם רקעים מתאימים ולא משחק מילים אך עיצוב יפה בטקסט במחיר...
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
עבודה במשרה מלאה
צפיות
28
אם את אוהבת להגשים חלומות של אחרים ואת בעלת נסיון בשיווק ומכירות בואי להגשים חלום! ולעבוד איתנו בצוות מנצח באוירה מיוחדת. שעות: 08:30-15:30...
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
עבודה במשרה מלאה
צפיות
1,204
מנהלת מעון טבריה
רשת חינוך לגיל הרך מרגלות הגלבוע למעון יום בטבריה דרושה מנהלת משכורת 12000 ש"ח תנאים והטבות לפרטים 0503777673 או 0556683200 office @ mhagilboa.co.il
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
עבודה במשרה מלאה
צפיות
58
טבריה
גיל הרך טבריה
לרשת חינוך מרגלות הגלבוע מעון גלבוע דרושה מטפלת - תנאי שכר גבוהים לפרטים - 0503777673 או 0556683200 office @ mhagilboa.co.il
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
עבודה במשרה מלאה
צפיות
38
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
פרילאנס - עבודה מהבית
צפיות
50
יש לי כ 10 תמונות שאני צריכה לטשטשט דמויות, אני צריכה גרפיקאית שתעשה לי את זה היום בשעות הבוקר תודה
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
פרילאנס - עבודה מהבית
צפיות
89

מה חדש באתר

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה