תקלה בUSB

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איך יכול להיות שלא ניתן להסיר?
זה תלוי במחשב בד"כ ולא בתוכנה..
אולי צריך קוד להסרה

הם עשו עבודה ממש רצינית על זה, ללמד לקח את מי שמנסה לפרוץ...
עד לא מזמן הייתי מכניס בקלות קוד הפעלה, וכעת הם חוסמים גם את זה...

תודה לה'!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הם עשו עבודה ממש רצינית על זה, ללמד לקח את מי שמנסה לפרוץ...
עד לא מזמן הייתי מכניס בקלות קוד הפעלה, וכעת הם חוסמים גם את זה...
אגב, סתם מעניין, איך פורצים?
זה משהו קל או מורכב?

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אגב, סתם מעניין, איך פורצים?
זה משהו קל או מורכב?

די פשוט, הורדתי בעבר תוכנה שהיו בה מפתחות לתוכנה, כיום הם עלו על זה, אבל אני בטוח שהפורצים מצאו דרך חדשה,
אין לזה סוף לפריצות, כל הזמן פורצים, והחברה מהצד שלה כל היום רודפת אחרי הפריצות... כך לענ"ד ומההתעסקות שלי...

תודה לה'!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
די פשוט, הורדתי בעבר תוכנה שהיו בה מפתחות לתוכנה, כיום הם עלו על זה, אבל אני בטוח שהפורצים מצאו דרך חדשה,
אין לזה סוף לפריצות, כל הזמן פורצים, והחברה מהצד שלה כל היום רודפת אחרי הפריצות... כך לענ"ד ומההתעסקות שלי...
מעניין...

בני2

משתמש מקצוען
זהירות AVAST תוכנת אנטי וירוס שהייתי משתמש בה (הייתי פורץ אותה),
בפעם האחרונה כבר לא הצלחתי, הם למדו לחסום את המשתמשים (לדעתי, בכל מצב),
והכי מבאס שהם תוקעים את התוכנה ואי אפשר למחוק אותה יותר מהמחשב...
בקשר לזה, תמיד (אולי לא תמיד אבל לפני שנים טובות) הגירסה החינמית שלהם היה אפשר להתקין ואחרי תקופת הנסיון זה היה ננעל והיה צריך קוד בשביל להסיר, אך ודאי שאפשר להסיר עם תוכנות יעודיות במצב בטוח,
הרבה פריצות עובדות דווקא עם הגירסה שבשבילה תכנתו אותה.. כך שכנראה אתה מנסה לפרוץ עם פריצה לא טובה.

צריך דבר ראשון להסיר אותה מהמחשב!! אם היא עדיין מותקנת ולא עובדת זה אומר שאין לך אנטי וירוס במחשב כיון שהדיפנדר גם מנוטרל..

אם יש לך ווינדוס 10, הדיפנדר לרוב מספיק. [במיוחד אם יש סינון ואם טיפה זהירים] ולא צריך לחפש אחרי כל האנטי וירוסים האלו ולפרוץ וכו'..

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
1591355862518.png

לדעתי מצבי מצויין, סרקתי את הכרטיס.... האנטי וירוס מעודכן (עוד לפני שעלו על הרעיון לחסום בדרך החדשה שלהם)

covid-19

משתמש רשום
צפה בקובץ המצורף 664479

לדעתי מצבי מצויין, סרקתי את הכרטיס.... האנטי וירוס מעודכן (עוד לפני שעלו על הרעיון לחסום בדרך החדשה שלהם)
האנטי וירוס שיש לך הוא בכלל לא בגדר אנטי וירוס....... כלומר אתה חייב דחוף להסיר אותו ולהתקין משהו שראוי שיקראו לו אנטי וירוס.... וד"ל

נערך לאחרונה ב:

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
האנטי וירוס שיש לך הוא בכלל לא הגדר אנטי וירוס....... כלומר אתה חייב דחוף להסיר אותו ולהתקין משהו שראוי שיקראו לו אנטי וירוס.... וד"ל

אתה אוהב להיות מסתורי אה? לדעתי AVAST אחת התוכנות הטובות...

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

covid-19

משתמש רשום
אתה אוהב להיות מסתורי אה? לדעתי AVAST אחת התוכנות הטובות...
לדעתי ולדעת רבים אתה טועה... ולצערי בגדול!! תלמד כלל חשוב בחיים שלך "חינם שווה חינם" אנטי וירוס שכזה גם בחינם לא הייתי מתקין אותו....! וד"ל

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לדעתי ולדעת רבים אתה טועה... ולצערי בגדול!! תלמד כלל חשוב בחיים שלך "חינם שווה חינם" אנטי וירוס שכזה גם בחינם לא הייתי מתקין אותו....! וד"ל

הוא מותקן בתשלום, יש להם אלפי לקוחות, תבדוק...
התוכנה שהעלת לא עזרה לי...

נערך לאחרונה ב:

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
היא הייתה בחינם.

תלמד כלל חשוב בחיים שלך "חינם שווה חינם"

מכל מלמדי השכלתי, וד"ל...

גם הPremier שלהם לא טוב. אם מתקינים אנטיוירוס חינמי אז רק Kaspersky ואם בתשלום אז Eset.

תודה, אקח לתשומת ליבי... בסה"כ אני מסתדר מצויין איתה, אז לא נראה לי שאני הולך להוציא כסף על אנטי וירוס חדש...

covid-19

משתמש רשום
מכל מלמדי השכלתי, וד"ל...

תודה, אקח לתשומת ליבי... בסה"כ אני מסתדר מצויין איתה, אז לא נראה לי שאני הולך להוציא כסף על אנטי וירוס חדש...
מחשב בלי אנטי וירוס נורמאלי זה כמו ביתי בלי גג. וד"ל. ולגבי התוכנה שלי, כבר ציינתי בפירוש שזה עובד קצת יותר מחמישים אחוז. כנראה שאתה מ-40 הנותרים. לצערי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה