תחפושת מוכרת גלידה

נעמה CPA

משתמש מקצוען

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
סליחה על ההקפצה...
לא מצליחה למצוא את האשכול עם ההוראות...
יש לך איך להקפיץ אותו?
תודה רבה
האמת גם אני לא מוצאת
אולי זה יעזור קצת

אם תהיינה שאלות, אשמח לענות

נעמה CPA

משתמש מקצוען
אם יש מישהי ששמור לה הפוסט או משהו, אני ממש אשמח
כי במה שהעלית אין הוראות ממש מדויקות...

תודה רבה על התמונות עם התחפושת המדהימה!!! אנחנו צמודים לתמונות שלך כל הזמן, ניסינו לחקות! איך החיקוי??
תחפושת מהממת!!! אשמח מאד שתיתרי איתי קשר כדי להשכיר או לקנות את זה לפורים השנה. צריכה את שתי התחפושות עבור שני ילדיי המתוקים.
איילה 0533103802

שרית לוי

משתמש חדש
האמת גם אני לא מוצאת
אולי זה יעזור קצת

ממש אשמח לקנות דוכן של מוכרת גלידה או כל דוכן אחר, יעזור לי מאד!!! 050-4127803

שרית לוי

משתמש חדש
האמת גם אני לא מוצאת
אולי זה יעזור קצת

יש לך למכירה דוכן של מוכרת גלידה לפורים?? יעזור לי מאד!! 0504127803

לעבודה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מצרפת לך תמונה שהכנתי עם הבת שלי שנה שעברה, (חלק מהחויה שלה שהכינה בעצמה...) הגלידות עשיתי מקליי בצבעים שונים
קניתי קשת בהכל בשקל, ועל זה הדבקתי 3 גלידות- הבסיס הוא כוסיות חד פעמי שכיסיתי עם קלי בצבע של הגביע ועל זה גלידה, גם מקליי, הדפסתי לוגו שקשור לשם שלה, הבסיס שהיא מחזיקה- קאפה חתכתי חורים והכנסתי תבניות שמלאתי בטעמים שונים... (מצרפת גם את התמונה כPDF לחסומות)
אני יודעת שזה היה לפני שנים
השאלה האם יש לך לשלוח לי את התמונות כי לא מצליחה לראות(גם לא ב PDF)
תודה מראש

שביס - שבי הרצל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מצרפת לך תמונה שהכנתי עם הבת שלי שנה שעברה, (חלק מהחויה שלה שהכינה בעצמה...) הגלידות עשיתי מקליי בצבעים שונים
קניתי קשת בהכל בשקל, ועל זה הדבקתי 3 גלידות- הבסיס הוא כוסיות חד פעמי שכיסיתי עם קלי בצבע של הגביע ועל זה גלידה, גם מקליי, הדפסתי לוגו שקשור לשם שלה, הבסיס שהיא מחזיקה- קאפה חתכתי חורים והכנסתי תבניות שמלאתי בטעמים שונים... (מצרפת גם את התמונה כPDF לחסומות)
אהבתי ממש רעיון גאוני להכין מקליי ובעיקר אהבתי את החוויה שהכנתי עם הבת שלך. הילד מתחבר לתחפושת וזה כ''כ נכון

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

קבצים מצורפים

• IMG_3646.JPG
    IMG_3646.JPG
    2 MB · צפיות: 58
  • IMG_3640.JPG
    IMG_3640.JPG
    1.9 MB · צפיות: 56

ליבושששש

משתמש רשום

@CB

תוכלי לשלוח לי את הלוגו של 'אביגיל לק'.?
ל-livnatre שטרודל ג'ימל קום.
יעזור לי מאוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה