דרוש מידע שידוך

ציפוי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
מראה מאד טוב,חכם מאד אינטלגנט ראש גדול,זורם מידות מיוחדות ממש!!
רוצה לשבת בכולל. גובה ממוצע...רזה אשכנזי ליטאי
דרישות כמקובל,מחפש אחת שנראית סביר, זורמת, חכמה.
כיום רק בגלל הגיל לומד בכולל חשוב בבני ברק.
מכשיר כשר
ג'

נערך לאחרונה ב:

ציפוי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
שלום רב!
אני בתור אמא של הבחור בן 28 פונה ללב של כל אחד ואחת...כידוע שהמצב לא מרנין בלשון המעטה בשידוכים של מבוגרים ממש כואב הלב לראות בחור מוצלח נראה נהדר... אינטלגנט,שהזמן עובר וכל כך קשה לו....כי רק לב של אמא ....יכול לחוש ולהרגיש מה שקורה בתוך הלב עמוק...! כל מי שיכול להציע הצעות רלוונטיות...ממש ממש אודה לו מעומק הלב!והשם יעזור בשמחות אצל כולם!!!
ושאור החנוכה ישפיע אור ושפע לכל הזקוקים לישועה!!

ציפוי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
שלום רב!
אני בתור אמא של הבחור בן 28 פונה ללב של כל אחד ואחת...כידוע שהמצב לא מרנין בלשון המעטה בשידוכים של מבוגרים ממש כואב הלב לראות בחור מוצלח נראה נהדר... אינטלגנט,שהזמן עובר וכל כך קשה לו....כי רק לב של אמא ....יכול לחוש ולהרגיש מה שקורה בתוך הלב עמוק...! כל מי שיכול להציע הצעות רלוונטיות...ממש ממש אודה לו מעומק הלב!והשם יעזור בשמחות אצל כולם!!!
ושאור החנוכה ישפיע אור ושפע לכל הזקוקים לישועה!!
תודה רבה ענקית לפורום זה....!!
רואים את האכפתיות וההתיחסות!
אשריכם..נשמח לרעיונות!

ציפוי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
שבוע טוב!
בפורם הזה ממש רואים את הנאמר
"כל ישראל ערבים זה לזה"
באמת אכפת לאנשים פה...כל הכבוד!
רק רציתי להוסיף שבגלל הגיל הוא מוכן שהיא עצמה תהיה איכותית ופחות חשוב הרקע המשפחתי...

ציפוי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
לכל אנשי הפורום!
יש פה מודעות גדולה לכל הנושא של השידוכים...באמת כל אחד מחפש לעזור...
מישהו אמר לנו שיש תופעה של משפחות הרוסות/בנות בפנימיה...
אולי מהם יש פחות דרישות ואולי מישהו מכיר... וילך יותר קל

miri012

משתמש מקצוען
לכל אנשי הפורום!
יש פה מודעות גדולה לכל הנושא של השידוכים...באמת כל אחד מחפש לעזור...
מישהו אמר לנו שיש תופעה של משפחות הרוסות/בנות בפנימיה...
אולי מהם יש פחות דרישות ואולי מישהו מכיר... וילך יותר קל

אם זה כיוון שאתם מוכנים לבדוק, אפשר לפנות למנהלות של פנימיות או דירות לבחורות בסגנון הנ"ל.
מהיכרות אישית, יש בדירות הללו בחורות נפלאות ממש ואי"ה הם יכולים לבנות יחד בית לתפארת.

אם מענין אותך תכתבי לי ואתן לך כמה מספרים של מנהלות בירושלים.

נ.ו.ה

משתמש צעיר
ערב טוב! יש פה מישהי שיכולה לעזור על הצעה של אחת שלמדה בסניף בירושלים ,כיום בת 27 ,מישהו הציע לנו ונעלם...ואין לנו אפשרות לדעת פרטים עליה. תזכו למצוות!
יכול להיות שאני יוכל לעזור,
יש לך את השם שלה, תכתבי לי בפרטי

ציפוי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
לילה טוב!
מי שאמר שלא יוצא כלום מהדיון בפרוג על שידוכים טועה...היום הבן שלנו נפגש מהצעה שהגיע דרך פרוג....ירד כדרך העולם....אבל זה פשוט עובד!!
הלואי הלואי,שפורום זה יהא השליחים של הקב"ה, למצוא את הזיווג שכל כך מחכים לו.....
נשמח הלאה לרעיונות.......

נערך לאחרונה ב:

ציפוי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
רציתי רק לאמר שזה באמת מחמם את הלב לראות איך שאנשים רוצים לסייע ולעזור.....אין לכם מושג מה עושה הצעה לבחור מבוגר!!
אפילו שלא יוצא בסוף כלום....
עצם ההתענינות וההתיחסות זה מצוה גדולה
הלואי שבזכות אנשים טובים יהו שליחים...

ציפוי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
מישהו אולי מכיר עוד סוג פורמים כמו פרוג..שאפשר לבקש עזרה לשידוכים...
הזמן חולף והקושי מתעצם.....
תזכו למצוות!

נערך לאחרונה ב:

ציפוי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
יש בנט פרי באתרים מורשים פורום "תחומים"מישהו יודע להגיד אם זה אפקטיבי להכניס לשם בקשות להצעות?
נשמח להמשיך הלאה וכל מידע..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה