מידע שימושי רב-קו

.Shira G

משתמש פעיל
הסיבה לזה נעוצה באיכות התקשורת בישראל - אם המידע על זכויות הנסיעה שלך היה נשמר בענן ולא באופן פיזי בכרטיס לא הייתם יכולים לשלם לאוטובוס ברחובות שאין בהם קליטה
אז איך המכונה של הרב קו עובדת?
והמערכת של הקל קו?
ברור שיש רשת באוטובוס. זה לא עובד על וייפיי

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אז איך המכונה של הרב קו עובדת?
והמערכת של הקל קו?
ברור שיש רשת באוטובוס. זה לא עובד על וייפיי
זה פיזי לגמרי, הנתונים נשמרים ומעודכנים בכרטיס הרב קו
סנכרון מתבצע במקביל מול השרת של משרד התחבורה
אבל זה לא יעכב לכם את התשלום במקום שאין קליטה

ר. המוסד

משתמש מקצוען
כבר החל. אבל בלי נסיעת מעבר.

זהירות!
בגלל זה לא כדאי להחזיק את הרב קו בצמידות לכרטיס האשראי

מיכלי 123

משתמש רשום
זה פיתרון מצוין באמת מתי מתכננים לעשות את זה גם בעוד אזורים וסתם שאלה למה אי אפשר לעשות שיקישו מספר זהות וסיסמא מסוימת או פלאפון וסיסמא ואז שם על זה יהיה שמור האשראי ויוכלו להוריד גם אם שחכו וגם אפשרי יהיה להלות לאחרים שנתקעו והם לא לידך

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
זה פיתרון מצוין באמת מתי מתכננים לעשות את זה גם בעוד אזורים וסתם שאלה למה אי אפשר לעשות שיקישו מספר זהות וסיסמא מסוימת או פלאפון וסיסמא ואז שם על זה יהיה שמור האשראי ויוכלו להוריד גם אם שחכו וגם אפשרי יהיה להלות לאחרים שנתקעו והם לא לידך
כל אחד יצטרך להקליד סיסמה במכשיר?
זה ייקח הרבה יותר זמן מלהניח את הרב קו לשנייה

חיים של תורה

משתמש מקצוען
אפשר לקנות בכמה שקלים מכשיר להטענה ביתית + אפשרות לצפות בערך הצבור וכו'
גם זה רק למי שיש מחשב.
אבל מאוד מעניין למה אי אפשר לקנות בחנויות או במוקדי 'על הקו' מכשיר הטענה ביתי כמו שיש בחנויות, שלא מצריך מחשב וחיבור לרשת, אלא מכשיר עם סים שאפשר רק להטעין דרכו את הרב קו, כמו שיש כבר היום מכשיר שגובה אשראי (שמחובר לאינטרנט) לכל המשולחים והגבאי צדקה למיניהם (לא טאבלט גדול של נדרים פלוס, אלא מכשיר קטן כתום שהוא קצת יותר גדול מטלפון רגיל).
בינתיים נראה לי שזה הפתרון היחיד הנורמלי, זה משהו שלא אמור לעלות מעל 150 ש"ח ואפשר להכניס אותו לכל בית בישראל.
כמובן שגם כאן יקומו כמה קיצוניים ויצעקו על חילון הדור כמו שכבר היום צועקים על נדרים פלוס, אבל אז נשלח אותם לכל אלו שמחזיקים מכשיר אשראי שגם שם יש אינטרנט, ולא ראינו שעל זה הם יצאו נגד.

אני זה אני:)

משתמש צעיר
למה שלא יעשו קורא טביעות אצבע? על כל אדם יהיה מספר אשראי בהרשמה...
ובסוף החודש זה יבדוק כמו באפליקציה מה החוזה הזול ביותר בשבילו
מתאים לכולם.. גם לילדים קטנים..

.Shira G

משתמש פעיל
רעיון פצצה
ואז גם יוכלו להצביע בבחירות ע"י טביעת אצבע
רק אני הרגשתי בשנות ה-70 כשהלכתי להצביע?
הזיה שבמדינה מתקדמת סופרים קולות ידנית
וגם הזוי שכל פעם שרוצים לנסוע באוטובוס צריך ללכת רבע שעה להטעין רב קו

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ואם יפרצו את מאגר המידע הביומטרי?
גם זה רק למי שיש מחשב.
אבל מאוד מעניין למה אי אפשר לקנות בחנויות או במוקדי 'על הקו' מכשיר הטענה ביתי כמו שיש בחנויות, שלא מצריך מחשב וחיבור לרשת, אלא מכשיר עם סים שאפשר רק להטעין דרכו את הרב קו, כמו שיש כבר היום מכשיר שגובה אשראי (שמחובר לאינטרנט) לכל המשולחים והגבאי צדקה למיניהם (לא טאבלט גדול של נדרים פלוס, אלא מכשיר קטן כתום שהוא קצת יותר גדול מטלפון רגיל).
בינתיים נראה לי שזה הפתרון היחיד הנורמלי, זה משהו שלא אמור לעלות מעל 150 ש"ח ואפשר להכניס אותו לכל בית בישראל.
א. כל אחד יכול לקנות מכשיר כזה, תבררו בחברות שמפעילות את המכשירים בקיוסקים (באיזור שלי יש משפחה שיש לה אחד כזה)
ב. כמעט בכל בניין יש שכן אחד (לפחות) עם מחשב מחובר לאינטרנט ואפשר פשוט לפתוח גמ"ח הטענת רב קו (כל אחד באשראי שלו במצב "גלישה בסתר")

מיכלי 123

משתמש רשום
כל אחד יצטרך להקליד סיסמה במכשיר?
זה ייקח הרבה יותר זמן מלהניח את הרב קו לשנייה
נכון אבל לא כולם ר מי שנתקע כמו באשראי שיש שמגהצים יש שעושים בוי פי ויש שמקלידים את הכל
גם זה רק למי שיש מחשב.
כמובן שגם כאן יקומו כמה קיצוניים ויצעקו על חילון הדור כמו שכבר היום צועקים על נדרים פלוס, אבל אז נשלח אותם לכל אלו שמחזיקים מכשיר אשראי שגם שם יש אינטרנט, ולא ראינו שעל זה הם יצאו נגד.
גם על נדרים פלוס יש מתנגדים כדי שלא יקרה מה שאתה אומר כי זה תחילתו של אינטרנט בכל בית וזה לא דומה לאשראי שרק בחנויות
האמת היא הם רוצים רק תחשבו שאנשים לא רוצים ל אחד להביא את הטביעת אצבע כי אם יהיה להם טביעת אצבע של כולם אז מה שיקרה יעלו על הרבה פרשיות שיש להם טביעות אצבע ולא יודעים מי הפושע וחוץ מזה מי שיש לו פצע או שבר או ילד קטן או זקן על כסא גלגלים

מומושש

משתמש רשום
יאללה, הגיע הזמן לפעול ולא רק לדבר.
שלחו פנייה למשרד התחבורה בלינק הבא
לא קיבלתם תשובה עניינית תוך 14 ימי עסקים? (לא, אתם לא תקבלו)
שלחו פנייה למבקר המדינה בקישור הבא
הגוף הנילון: משרד התחבורה והבטיחות בדרכים
חשוב:
  1. הפנייה למשרד התחבורה לפני מבקר המדינה הכרחית לפי הנהלים של משרד התחבורה.
  2. יש לפרט, לפרט, לפרט כמה שיותר.
  3. אין לדרוש דרישות לא הגיוניות, לדוג' החלפת מערך הכרטיסים הוא לא דבר שיקרה תוך חודש.
בכל הנוגע לעמדות הטענה אפשר לפנות גם לחברת קווים (בחלק מהערים) במייל pniyot-kavim-t.co.il
החליפו את המקף בשטורדל

ILSK

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
תכלית אין תחליף לאנשים
נכון כך היה סימסת איזה בנק
זה נכון גם לרב קו וכו'
תכלית צריך להחזיר אופציה לקנות ניקוד בודד אצל הנהג
וכן להטעין עם מזומן אצל הנהג
לא יתכן שיום שאני מתכנן לצאת מן העיר
אני צריך לצעוד איזה כמה ק"מ בשביל לטעון את הרב קו
ובכל האיזור שאני גר אין שום מכשיר הטענת רב קו

אלעזר פרידמן

משתמש פעיל
אתה באמת חושב שהם מדברים מתוך היגיון ואם תביא להם ראיה לדבריך הם יסכימו איתך??

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
בכל הנוגע לעמדות הטענה אפשר לפנות גם לחברת קווים (בחלק מהערים) במייל pniyot-kavim-t.co.il
ילדים משחקים עם העמדה מתחת לבית שלנו
והוא נהרס שוב ושוב
יש מה לעשות?

בפעם האחרונה הילדים הרסו את המכשיר תוך יום מאז שהטכנאי תיקן את המכונה!

_STAM

משתמש רשום
ויש עוד אופציה-
שיתכנתו את הרב קו באופן שיהיה ניתן להגדיר בהפעלה ראשונית של הרב קו מאיזה כרטיס אשראי הוא גובה
ובכל נסיעה באוטובוס לגבות ישירות מהאשראי ללא צורך בהטענת כסף
למעט מקרים שבוחרים חופשי יומי/חדשי וכו

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
ויש עוד אופציה-
שיתכנתו את הרב קו באופן שיהיה ניתן להגדיר בהפעלה ראשונית של הרב קו מאיזה כרטיס אשראי הוא גובה
ובכל נסיעה באוטובוס לגבות ישירות מהאשראי ללא צורך בהטענת כסף
למעט מקרים שבוחרים חופשי יומי/חדשי וכו
בכרטיס שלי לעולם לא הייתי מפעיל אפשרות כזו, ככל הנראה
ומה אם הוא יאבד?

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
זה לא אפשרי מבחינה טכנית
כי הכסף מוטען לכרטיס בצורה פיזית בלבד

הולך להיות אפשרות לשלם עם כרטיס אשראי בכל אוטובוס
זה בהחלט פתרון טוב בדיעבד למצב שנתקעים
הם כותבים בכוכבית שזה ללא מעבר שעץי נו מה הועילו חכמים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה