עדי נתנאלי במופע חדש של שלשה אורגנים

חיים דוד כ

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני לא יודע מה כדאי להחליט.....
את הסט שלהם לאורגן שלי או את הימהה psr s970 היה שם את האורגן הזה והוא מצא חן בעיני גם מבחינה חיצונית וגם הוא נוח מאוד וגם הוא מדהים בצלילים שלו שמגיעים איתו ואכן נשמע שהוא מתאים לפלייבקים מאוד (התחום האהוב עלי).
אשמח לדעת מה הם דברו על האורגן PSR s970 (יש לי את האורגן הנ"ל הוא באמת נחמד עם צלילים מענינים) ואגב כבר לא מייצרים אותו Yamaha הישתדרגו ל975 הוסיפו לו כמה דברים !!! https://usa.yamaha.com/products/mus...rds/arranger_workstations/psr-s975/index.html

נערך לאחרונה ב:

אליהו שטיין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
גם אני הייתי. היה מאד מאד מעניין ומרתק.
(ונשארתי רעב... לא היה משהו בכשרות מקובלת)
דבר ראשון - כל הזמן הייתה השואה של אותו סט בין האורגנים. ההבדל לטובת קורג היה כ"כ בולט שגם עדי נאלץ להודות בכך מהבמה. הPA4 "נתן בראש", הג'ינוס במקרה הטוב היה די עלוב לידו, ובמקרה הרע (בעיקר במקצבי הDJ) גם היה קצת צורם.
נראה שגם עדי חשב ככה כי את עיקר ההדגמות הוא ביצע על הקורג.
הסט עצמו היה באמת מאד מגניב - אבל הוא התמקד רק בסגנון הDJ הקיצוני. לא הוצגו מקצבים חדשים בסגנון אחר. מתאים רק לאורגניסטים שרוצים להפוך את כל עולם החתונות החרדי לדיסקוטק מוחלט, כמעט ללא שירים, רק טרקים של מוזיקה אלקטרונית. (כמובן שיש גם חסידי וכו' אבל כנראה לא חדש אלא מהסט הקודם)
לא הייתי מתנגד לאחד כזה - אבל 10,000... נראה לי שאני אסתדר ביינתים עם המקצבים המעולים שלי. (למכירה במחיר הרבה יותר שפוי צרו קשר)
בעיקר התלהבתי מדגימות הגיטרות המושקעות.. גם דגימות הכלים המזרחיים היו מדהימים, למרות ההברזה של דוד ביתן.
היה נחמד לפגוש ולהכיר קולגות... זהו.

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שגם עדי נאלץ להודות בכך מהבמה
הוא לא נאלץ
כך הוא אוחז!!

כמובן שיש גם חסידי וכו' אבל כנראה לא חדש אלא מהסט הקודם)
יש גם קצת חדשים מהחסידי.
אבל הוא התמקד רק בסגנון הDJ הקיצוני.
מתאים רק לאורגניסטים שרוצים להפוך את כל עולם החתונות החרדי לדיסקוטק מוחלט,
אין מה לנסות להפוך, לצערי זה כבר המצב,
בס"ה הוא רוכב על הטרנד, ומתחרה בבלטי...

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אין מה לנסות להפוך, לצערי זה כבר המצב,
בס"ה הוא רוכב על הטרנד, ומתחרה בבלטי...
אצל החסידים נכון. אצל הליטאים עדיין לא, אבל עכשיו כנראה יהיה.

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
יש כאלה שמקליטים אדיו דהיינו לא דוגמים צליל צליל אלא מקלטים כמה בתים שלמים
אלא החסרון הוא שמאבדים את הטמפו!!!
לא מאבדים את הטמפו, עורכים את הקלטת התופים בטיים סלייס ומכניסים אותו כגרוב למקצב ואפשר לשנות את הטמפו.

חיים דוד כ

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לא מאבדים את הטמפו, עורכים את הקלטת התופים בטיים סלייס ומכניסים אותו כגרוב למקצב ואפשר לשנות את הטמפו.
אני מדבר על Yamaha יש סגנונות לווי של Yamaha שמוותקן על האורגן יש להם תוספת של ערוץ אודיו (חוץ מהשמונה ערוצים הקיימים) וזה משתנה עם הטמפו(מוגבל למהירות מסיוימת) יש לך מושג ב-Yamaha איך מוסיפים הקלטה חיצונית לתוך ערוץ אודיו?

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני מדבר על Yamaha יש סגנונות לווי של Yamaha שמוותקן על האורגן יש להם תוספת של ערוץ אודיו (חוץ מהשמונה ערוצים הקיימים) וזה משתנה עם הטמפו(מוגבל למהירות מסיוימת) יש לך מושג ב-Yamaha איך מוסיפים הקלטה חיצונית לתוך ערוץ אודיו?
שמישהו יסביר מה זה הערוץ אודיו והאם זה רק במקצבים הפינמיים או שלכל מקצב אפשר להוסיף
וגם איך זה עובד אם נניח אני שם באודיו דפיקה של סנר זה יחזור על עצמו כל תיבה?

חיים דוד כ

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שמישהו יסביר מה זה הערוץ אודיו והאם זה רק במקצבים הפינמיים או שלכל מקצב אפשר להוסיף
וגם איך זה עובד אם נניח אני שם באודיו דפיקה של סנר זה יחזור על עצמו כל תיבה?
יש דגמים בYamaha שהוסיפו לחלק מהמקצב ערוץ אודיו וזה מסומן כעוד ערוץ חוץ מהשמונה ערוצים והוא ממושמע לטמפו (יש לו הגבלה עד איזה מהירות) אין לי מושג איך מוסיפים את זה. אבל אפשר לעשות קומבינה ולהוסיף זאת בתור דגימה לבית שלם !!!

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש דגמים בYamaha שהוסיפו לחלק מהמקצב ערוץ אודיו וזה מסומן כעוד ערוץ חוץ מהשמונה ערוצים והוא ממושמע לטמפו (יש לו הגבלה עד איזה מהירות) אין לי מושג איך מוסיפים את זה. אבל אפשר לעשות קומבינה ולהוסיף זאת בתור דגימה לבית שלם !!!
אני מבין שזה רק בתופים.?

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מתי היית בפעם האחרונה בחתונה ליטאית?
עם כל הבעיה בטראנסים.
לדעתי. ברוק או פאנק וכו' של יואלי דיקמן ודומיו. יש משהו הרבה יותר גויי וייצרי.
ניתן לראות זאת בתנועות הרוקדים ודו"ק...
מבחינה נשמת הניגון או התנועה הפנימית הדאנס הוא זורם ישר ויש בזה סוג של דמיון לפריילאך ביחסיות... כמובן בתנועה הפנימית ולא בנשמע לאוזן המכנה המשותף זה הזרימה של התיבות.
כונתי בעיקר על סגנון הנגינה ולא על הלחנים שזה כל דבר לגופו. נניח את השיר זכור אהבת קדומים של שלמה כהן בדאנס או ברוק ופאנק .
ברוק לעומתו התנועה של הקצב הוא מפורקת ואין בו זרימה פנימית והפוך כל תיבה מחדש מובלטת.ולכן זה גודם לתנועות יותר בולטות.
כך התובנה שלי בעניין לא כחסיד.
אשמח לתגובתכם.

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עם כל הבעיה בטראנסים.
לדעתי. ברוק או פאנק וכו' של יואלי דיקמן ודומיו. יש משהו הרבה יותר גויי וייצרי.
ניתן לראות זאת בתנועות הרוקדים ודו"ק...
מבחינה נשמת הניגון או התנועה הפנימית הדאנס הוא זורם ישר ויש בזה סוג של דמיון לפריילאך ביחסיות... כמובן בתנועה הפנימית ולא בנשמע לאוזן המכנה המשותף זה הזרימה של התיבות.
כונתי בעיקר על סגנון הנגינה ולא על הלחנים שזה כל דבר לגופו. נניח את השיר זכור אהבת קדומים של שלמה כהן בדאנס או ברוק ופאנק .
ברוק לעומתו התנועה של הקצב הוא מפורקת ואין בו זרימה פנימית והפוך כל תיבה מחדש מובלטת.ולכן זה גודם לתנועות יותר בולטות.
כך התובנה שלי בעניין לא כחסיד.
אשמח לתגובתכם.
אני מסכים שיש הבדל בזרימה בין פאנקי לטראנס (ברוק פחות) אבל לא כזה גדול,
דרך המחשב אני לא יכול להדגים תנועות שעושים גם בטראנס (דברים שראיתי) אבל זה לא הרבה יותר טוב, פשוט תלוי על מי מסתכלים שרוקדים את זה
ולכן הדוגמה מיואלי דיקמן לא כ"כ אומרת משהו
מתי ראית בחתונה חסידית את יואלי דיקמן?
זה פשוט סגנון האנשים שאצלם הוא מופיע ולכן באופן טבעי כשאתה מסתכל על ציבור הרוקדים לצלילי הפאנקי זה נראה כך, ואצלם גם בטראנס תראה תנועות לא יותר טובות,
כך ששוב, ההבדל בעניין הזה פחות קשור לסגנון הנגינה ויותר לסוג האנשים...

דולה ומשקה

משתמש פעיל
דעתי היא שהמוזיקה האלקטרונית שפשה במחנינו אינה מוסיפה יראת שמיים כלל ועדיף מוזיקה לייב ואפי' של יואלי דיקמן כמובן שאין קשר לזה שיש מי שלא מוצא חן בעיניו תנועותיו
קחו דוגמא מהשירים של מאייעס

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
דעתי היא שהמוזיקה האלקטרונית שפשה במחנינו אינה מוסיפה יראת שמיים כלל ועדיף מוזיקה לייב ואפי' של יואלי דיקמן כמובן שאין קשר לזה שיש מי שלא מוצא חן בעיניו תנועותיו
קחו דוגמא מהשירים של מאייעס
כל מילה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה