מידע שימושי סוכרת

מצב
הנושא נעול.

Harry Potter

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אוטומציה עסקית
זה נראה לי לא יפה בשביל הנהלת הפורום
יש מנויים שמשלמים כסף על פרסומות, הפורום עולה מלא כסף! והוא צריך את התשלום על הפרסומות..
ואתה מגיע דוחף לנו 100 פרסומות בבת אחת, זה גם לא כיף לראות מול העיניים כל הזמן פרסומת, וגם זה נוגד קצת את ההוגנות להנהלת האתר..

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
חדש חדש חדש שירות לגברים, בתשלום: לרפואה מונעת על פי הרמב"ם. שתשפר, את כל המדדים. ותביא גם לירידה במשקל. על פי ,שיטת הרב יחזקאל אסחייק שליט"א. מחבר הספר חיים בריאים כהלכה .ניתן להירשם, לקבלת טיפים חינמיים למייל. בעניני רפואה מונעת, ורעיונות, לפרנסה מהודרת. אשמח, אם תעבירו הלאה. למי ,שיפיק תועלת. חברים, או קרובי משפחה.
לפני שאתה מפרסם לפחות תעשה מנוי פרימיום

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

אלעזרי

משתמש חדש
זה נראה לי לא יפה בשביל הנהלת הפורום
יש מנויים שמשלמים כסף על פרסומות, הפורום עולה מלא כסף! והוא צריך את התשלום על הפרסומות..
ואתה מגיע דוחף לנו 100 פרסומות בבת אחת, זה גם לא כיף לראות מול העיניים כל הזמן פרסומת, וגם זה נוגד קצת את ההוגנות להנהלת האתר..
לא חשבתי על כך
אם תוכל לקשר אותי למנהלי האתר
אם הם מתנגדים או שרוצים תשלום אשמח מאוד

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לא חשבתי על כך
אם תוכל לקשר אותי למנהלי האתר
אם הם מתנגדים או שרוצים תשלום אשמח מאוד

Harry Potter

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אוטומציה עסקית

טולדנו

משתמש רשום
זה לא בסדר לחפור עם פרסומת בכמה אשכולות זהים וחוץ מזה בשביל לתת מענה בסוכרת צריך להבין בזה ויש אשכולות מיוחדים בעניני סוכרת

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  46  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה