חסימת אינטרנט במכשיר אנדרואיד

Yisrael

משתמש פעיל
מישהו מכיר תוכנה שחוסמת את האינטרנט לגמרי (לא רק בדפדפן ובאפליקציות מסוימות)?

david48483

משתמש צעיר
זה תמיד יישאר ברמת תוכנה (אלא אם הסים יהיה כשר ואת האנטנה של ה WIFI יפרקו)

bris

משתמש סופר מקצוען
אם יש גישת הרשאות מערכת מלאה למכשיר , מה שנקרא ROOT בפי העם אין שום בעיה לחסום מה שאת הרוצה בלי שום תוכנה כמעט. רק קצת ידע מינימלי בפקודות לינוקס.

יש גם תוכנות שיעשו לך את זה כמו DroidWall ועוד כמה. מנסיון זה עובד לא רע. צריך רק קצת ידע לא משהוא בשמים.

פעם היה משהוא שרצה לייבא מסין מכשירים חסומים לגמרי, עם ה"הכשר" וכו', היצרן מסין נתן לו את ה ROM של המכשיר הכנסנו לו חסימה לכל כתובות ה IP חוץ מאחת (על מנת לאפשר עידכונים וכדו')
בסוף זה לא יצא לפועל בגלל פוליטיקות ועלויות גבוהות (כמעט היינו הך במקרה הזה).

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י bris;943245:
אם יש גישת הרשאות מערכת מלאה למכשיר , מה שנקרא ROOT בפי העם אין שום בעיה לחסום מה שאת הרוצה בלי שום תוכנה כמעט. רק קצת ידע מינימלי בפקודות לינוקס.

יש גם תוכנות שיעשו לך את זה כמו DroidWall ועוד כמה. מנסיון זה עובד לא רע. צריך רק קצת ידע לא משהוא בשמים.

פעם היה משהוא שרצה לייבא מסין מכשירים חסומים לגמרי, עם ה"הכשר" וכו', היצרן מסין נתן לו את ה ROM של המכשיר הכנסנו לו חסימה לכל כתובות ה IP חוץ מאחת (על מנת לאפשר עידכונים וכדו')

שוב--
"תוכנה" שהיא "לבדה" תחסום ו"לגמרי" [לא את הדפדפן, אלא את ההתקן] --אין!!
פתרונות אחרים-יש ללא גבול, אבל לא זה מה שהניק שפתח את האשכול ביקש..

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה שמרגיז ב-Android שאין אופציה של הגבלות, מה שב-ios בלחיצת כפתור אחת אין זכר לאינטרנט כלל וכלל וללא יכולת פריצה, [אא"כ מבצעים Restore].

אולי נציע להם..

bris

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י רמה פלוס;943456:
שוב--
"תוכנה" שהיא "לבדה" תחסום ו"לגמרי" [לא את הדפדפן, אלא את ההתקן] --אין!!
פתרונות אחרים-יש ללא גבול, אבל לא זה מה שהניק שפתח את האשכול ביקש..

לא הבנת, אם יש הרשאות מתאימות (יש מכשירים שמגיעים עם ההרשאות ישר מהיצרן , ויש כאלה שצריך לעשות פעולה חד פעמית , ויש כאלה שזה באמת קשה) אז יש המון תוכנות שיעשו כל חסימה שתרצה, כמו למשל DROIDWALL הנל (יש עוד הרבה).

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י bris;943820:
לא הבנת, אם יש הרשאות מתאימות (יש מכשירים שמגיעים עם ההרשאות ישר מהיצרן , ויש כאלה שצריך לעשות פעולה חד פעמית , ויש כאלה שזה באמת קשה) אז יש המון תוכנות שיעשו כל חסימה שתרצה, כמו למשל DROIDWALL הנל (יש עוד הרבה).

מעניין..
אם זה אכן כך, תפרסם את זה, כי המון מחפשים חסימת הגלישה בגלקסי ודומיו.

Yisrael

משתמש פעיל
נכתב ע"י bris;943245:

ואיך משיגים הרשאות כאלה? (נקסוס 7).
נכתב ע"י רמה פלוס;943473:
מה שמרגיז ב-Android שאין אופציה של הגבלות, מה שב-ios בלחיצת כפתור אחת אין זכר לאינטרנט כלל וכלל וללא יכולת פריצה, [אא"כ מבצעים Restore].

אולי נציע להם..

ב-IOS יש אפשרות מובנית לבטל את הגישה לWIFI עם סיסמה?

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Yisrael;944002:
ב-IOS יש אפשרות מובנית לבטל את הגישה לWIFI עם סיסמה?

ישנה אופציה להגביל את האינטרנט לגמרי לגמרי, ואפילו הוא לא יופיע על המסך של ה - iPad/iPhone ולא תהיה אפשרות גלישה כלל וכלל.
מה שטוב בזה, זה שישנה אופציה לחסום הכל חוץ ממילים.

אבל אופציה זו אינה קיימת באנדרואיד.

Yisrael

משתמש פעיל
נכתב ע"י רמה פלוס;944006:
ישנה אופציה להגביל את האינטרנט לגמרי לגמרי, ואפילו הוא לא יופיע על המסך של ה - iPad/iPhone ולא תהיה אפשרות גלישה כלל וכלל.
מה שטוב בזה, זה שישנה אופציה לחסום הכל חוץ ממילים.

אבל אופציה זו אינה קיימת באנדרואיד.

אבל נניח אפשר לבטל את החסימה ע"י כניסה של נניח המנהל באמצעות סיסמה?

פנינהגננדל

משתמש חדש
האם יש אפשרות לאינטרנט מסונן על טאבלט שתוכנת ההפעלה שלו היא אנדרואיד? דרך נט סטיק או משהו כזה ( אין בו מקום לסים)
אשמח לתגובה.

yosi44

משתמש פעיל
נכתב ע"י bris;n1616238:

מנסיון DROIDWALL מתבטל באיפוס המכשיר ולא רוצים שיהיה ביד בעל המכשיר ברגע קטן להחזיר את הגלגל אחורה

yosi44

משתמש פעיל
נכתב ע"י פנינהגננדל;n4961782:
האם יש אפשרות לאינטרנט מסונן על טאבלט שתוכנת ההפעלה שלו היא אנדרואיד? דרך נט סטיק או משהו כזה ( אין בו מקום לסים)
אשמח לתגובה.

שמעתי שמועות שבקרוב יהיה WIFREE לאנדרויד

Rachel Greenstein

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י yosi44;n4964342:
שמעתי שמועות שבקרוב יהיה WIFREE לאנדרויד

מה קורה עם השמועות הללו?
משהו התחדש?
קניתי טאבלט של אנדרואיד, עובד עם הנטסטיק של נטפרי מצוין, אבל אני לא יודעת איך לנתק את הוויפי :(
ניתוק פיזי שלו מבטל גם את יכולת הגלישה דרך הנטסטיק.
מישהו התנסה? יש לזה פתרון, או להחזיר את הטאבלט לחנות?

yosi44

משתמש פעיל
נכתב ע"י rachelgreen;n4965542:
מה קורה עם השמועות הללו?
משהו התחדש?
קניתי טאבלט של אנדרואיד, עובד עם הנטסטיק של נטפרי מצוין, אבל אני לא יודעת איך לנתק את הוויפי :(
ניתוק פיזי שלו מבטל גם את יכולת הגלישה דרך הנטסטיק.
מישהו התנסה? יש לזה פתרון, או להחזיר את הטאבלט לחנות?

באאוטנט יודעים לנתק וייפיי, יש אפשרות לנתקו פיזית ע"י פתיחת המכשיר ואם זה יזיק אז יש אפשרות במקום זה לשבש משהו קטן במערכת הקבצים שמנטרלת אותו ורק אותו ולא חיבור רשת ע"י נטסטיק

אגב איזה טבלאט זה

Rachel Greenstein

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י yosi44;n4970509:
באאוטנט יודעים לנתק וייפיי, יש אפשרות לנתקו פיזית ע"י פתיחת המכשיר ואם זה יזיק אז יש אפשרות במקום זה לשבש משהו קטן במערכת הקבצים שמנטרלת אותו ורק אותו ולא חיבור רשת ע"י נטסטיק

אגב איזה טבלאט זה

נמחקו כמה הודעות מהאשכול הזה כנראה
הבאתי את זה לאאוטנט , וטיפלו לי מצוין

זה טאבלט פשוט מאד 350 ש"ח...

עכשיו יש לי איתו בעיה אחרת שהwaze לא מוצא את המיקום שלי

yosi44

משתמש פעיל
איזה חיבור יש לו לרשת (הרי ניתקו את הוייפיי) ? אם זה קשור לנט פרי אז צריך להוריד וייז מאד מסוים כמו שהזכירו הרבה בפורום של נטפרי

Rachel Greenstein

משתמש סופר מקצוען
אני מתחברת עם נטסטיק של נטפרי, ובאמת הורדתי את הוויז מהאתר של נטפרי.
הוויז נפתח ונראה תקין אבל הוא לא מוצא את המיקום שלי
אמרו לי שזה בגלל שאים בטאבלט הזה רכיב GPS, אז הוא התבסס על הWIFI בשביל קליטת לוינים וכרגע שאין לו WIFI הוא לא קולט לויני GPS
יש פה מישהו שיודע אם אפשר להגדיר את זה שישתמש ברשת של הנטסטיק כדי למצוא את המיקום שלי?

המייבין

משתמש מקצוען

סליחה שאני מעיר את המתים...
אבל יש לך הוראות לרוט? אני עם קצת ידע בנושא.
(הבעיה שבטח אפשר גם להחזיר את זה עם רוט לא?)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה