טיול בחו"ל נוסעים לסיני ?

לא לפרסום

משתמש פעיל
מחיר סביבות 70 לינה פלוס ארוחת בוקר לאדם
לא רלוונטי לי כי אין לי ררכון לילדים.אולי שנה הבאה
המחיר לאדם ללילה?
איך מגיעים?
כמה משפחות?
זה משפחות אם סגנון מסוים או שכל מי שמעוניין?[מה הסגנון של המשפחות בד"כ]חרדי מודרני או לאוו דווקא?

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

משקפיים עגולים

משתמש פעיל
@שווק המקום
יש בחושות מיזוג?
זה 40 מעלות לא?
@שווק המקום
אתה מתעסק עם אטרקציות בסיני?
אני מחפשת מישהו שמארגן אטרקציות לקבוצות.
יש לך מישהו כזה?
חום אימים לא שווה אתם לא תוציאו את האף מהמזגן
ובנסיעה תסבלו מרתיחה אין סופית כי המוניות שם אין מזגן טוב
(נדיר שם מוניות עם מזגן טוב רוב המוניות שם הם בני עשרים ומעלה בחלקם אין כלל מזגן)
כמה שחם בארץ שם זה כפול ואני לא מגזימה
סיוט לנסוע לשם עכשיו
זה לא יהיה מהנה אלא עינוי
אל תעשו את הטעות הזו אם אתם רוצים לסבול תצאו מהבית שלכם בצהריים תהיו כמה שעות בשמש זה מספיק

אלי @@@

משתמש מקצוען
חום אימים לא שווה אתם לא תוציאו את האף מהמזגן
ובנסיעה תסבלו מרתיחה אין סופית כי המוניות שם אין מזגן טוב
(נדיר שם מוניות עם מזגן טוב רוב המוניות שם הם בני עשרים ומעלה בחלקם אין כלל מזגן)
כמה שחם בארץ שם זה כפול ואני לא מגזימה
סיוט לנסוע לשם עכשיו
זה לא יהיה מהנה אלא עינוי
אל תעשו את הטעות הזו אם אתם רוצים לסבול תצאו מהבית שלכם בצהריים תהיו כמה שעות בשמש זה מספיק
שטויות במיץ
הייתי שם בשיא הקיץ באב והיה חםםםם אבל מעולה צללנו בבוקר מוקדם ובערב וגם בלילה עשינו טרקטורונים סוסים ועוד ואכלנו טוב ונהנינו עד הגג אפשר לטייל מאחה"צ ובערב יש אויר טוב וגם לפנות בוקר יש אויר מעולה וכמובן על האש בלילות בקיצר היה טוב הייתי חוזר על זה שוב בכיף
ולגבי המוניות גם שטויות יש שם כבר שנים רכבים חדשים שעכשיו עלו לכביש עם נהגים אדיבים ומזגן פצצה
בבקשה לא להמציא סתם
20230419_111353.jpg

זה הרכב שנסעתי בו שהייתי בפסח האחרון כמובן שהזמנתי את הנהג מהקבוצה הנ"ל מי שמעונין יכול לפנות אליי בפרטי

IMG-20230418-WA0027.jpg

אייל?

משתמש צעיר

אלי @@@

אולי אתה יודע מחירים של אטרקציות?
צלילה, ג'יפים טרקטורונים סוסים גמלים וכו'

משקפיים עגולים

משתמש פעיל
שטויות במיץ
הייתי שם בשיא הקיץ באב והיה חםםםם אבל מעולה צללנו בבוקר מוקדם ובערב וגם בלילה עשינו טרקטורונים סוסים ועוד ואכלנו טוב ונהנינו עד הגג אפשר לטייל מאחה"צ ובערב יש אויר טוב וגם לפנות בוקר יש אויר מעולה וכמובן על האש בלילות בקיצר היה טוב הייתי חוזר על זה שוב בכיף
ולגבי המוניות גם שטויות יש שם כבר שנים רכבים חדשים שעכשיו עלו לכביש עם נהגים אדיבים ומזגן פצצה
בבקשה לא להמציא סתם
אני לא יודעת על החוויה שלך אנחנו היינו קבוצה שם בקייץ היה נורא ואיום!!!
לא היה שווה לא הוצאנו את האף מהמזגן!!!
אני חושבת שזה ממש גרוע שם בחום הזה ולא שווה
רק לסבר את האוזן כעת ע"פ גוגל יש שם 40 מעלות חום!!!!
אולי אתה ממוצע אפריקאי ורגיל לכזה חום אני ממש לא רגילה
אני לא מוכנה להיות במקום שיש 40 מעלות!!!!
בשלושים מעלות פה בארץ אני נמסה מחום ולא יוצאת החוצה

אין על עם-ישראל

משתמש מקצוען
וואלה כייפנים.......
תצטיידו בבמבה כי אח שלי קנה לי בסיני דברים בבמבה!!!
הילדים שם מתים על במבה רגילה ואין שם כמעט והם מכינים צמידים מטורפים ודברים כאלו ומוכרים בעד חופן במבות- חופן צמידים:eek::ROFLMAO:
אפשר גם של בולי.....5 ב10...

ארי62

משתמש פעיל
שטויות במיץ
בבקשה לא להמציא סתם
צפה בקובץ המצורף 1422183
זה הרכב שנסעתי בו שהייתי בפסח האחרון כמובן שהזמנתי את הנהג מהקבוצה הנ"ל מי שמעונין יכול לפנות אליי בפרטי

צפה בקובץ המצורף 1422185
מה לגבי אוכל,מביאים מהבית?היית בחושה או מלון?

אלי @@@

משתמש מקצוען
אני לא יודעת על החוויה שלך אנחנו היינו קבוצה שם בקייץ היה נורא ואיום!!!
לא היה שווה לא הוצאנו את האף מהמזגן!!!
אני חושבת שזה ממש גרוע שם בחום הזה ולא שווה
רק לסבר את האוזן כעת ע"פ גוגל יש שם 40 מעלות חום!!!!
אולי אתה ממוצע אפריקאי ורגיל לכזה חום אני ממש לא רגילה
אני לא מוכנה להיות במקום שיש 40 מעלות!!!!
בשלושים מעלות פה בארץ אני נמסה מחום ולא יוצאת החוצה
אני הייתי שם כמה פעמים וגם בקייץ ונכון שהיה חם אבל נהנינו והכל תלוי בתכנון מראש
ולסבר את האוזן כרגע בישראל באילת 43 מעלות , טבריה שכל עם ישראל נוסע לשם בקיץ 40 מעלות , קריית שמונה 39 ועל זה הדרך
אז לא להיסחף בהגזמות
בקיצור מי שרוצה להינות ברבע מחיר וברבע פריצות וגם להרגיש חו"ל מוזמן ומי שהוא מזן שוודי שנמס ב24 מעלות שישאר בבית וימשיך לקטר

אלי @@@

משתמש מקצוען
מה לגבי אוכל,מביאים מהבית?היית בחושה או מלון?
אני הייתי גם בחושות וגם במלונות יש שם הכל גם מלונות 5 כוכבים שבארץ רק יכולים לדמיין עליהם
ואוכל עדיף להביא מהארץ ולעולם אל תסמכו שאומרים לכם כשר כשר אין דבר כזה כשר בסיני לשום גוף אפילו בית חב"ד אין אא"כ זה קבוצה פרטית קטנה שהשכירה מתחם ומבשלת במקום וזה לשיקול דעתו של כל אחד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה