חברות השכרה מיי קאר

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
היה אשכול בנושא, ואני לא מוצא אותו. (נראה שנמחק)
היתה תגובה של אחד שמכיר את החברה, ואולי אפי' יותר מזה.
עיקרי דבריו:
א. זה באמת הבעלים לשעבר של סיטי קאר (מאיר רותם)
ב. שעתיים בכל יום זה כולל את מחיר הק"מ, (היה קשה לי להאמין, אבל כך כתב.)
ג. אין דמי מנוי. (את זה הם גם כותבים עכשיו באתר.)

לגבי התמחור, מה שנראה לי שאין הבדל בין שעה ראשונה לשניה ולא בין ק"מ הראשון לק"מ המאה.
הם מפרסמים "שיטת חישוב קלה"
(מה שיוצא שיש פעמים (מיעוט הפעמים) ש"סיטי קאר" יוצא יותר זול, במיוחד תכנית אקסטרה 7, שאין פרסום כזה במיי קאר,)

חיים מתוקים

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
זה קשור לסיטי קאר?
פשוט ראיתי שמניחים רכבים בדיוק ליד סיטי קאר
כלל ידוע בעסקים:
פותח חנות או נותן שירות מסוים? תתמקדו במקום שיש כבר חנות באיזור שמוכרת אותם מוצרים
למה?!
כי זה יוצר תחרות וגורם ללקוחות הרגשה של שפע ומבחר והרגשה שחייבים לקנות כאן באיזור, תחשבו סיטואציה שאתם יוצאים לקנות חליפה לגבר - עכשיו יש 2 אופציות: 1. לקנות איפה שהכי קרוב לבית, אולי משהו שכונתי אפילו, 2. בגאולה בירושלים (לצורך העניין) ששם יש יותר מעשר חנויות כאלה - כמובן שרוב הלקוחות יעדיפו את האופציה השניה (אלא אם כן יש סיבות צדדיות לקנות דווקא בחנות השכונתית) ולא רק שיעדיפו אלא שירגישו סוג של "מכאן (מהרחוב הזה..) אני יוצא עם חליפה חדשה ביד" גם אם זה לא כ"כ דחוף כרגע...
לעינינינו כשיהיה בכל רחוב מבחר רכבים להשכרה מחברות שונות, הציבור פשוט ישתמש יותר בהשכרות מסוג זה וכל החברות ירויחו מזה (אי אפשר לדעת, אולי זה האסטרטגיה של החברה החדשה - וזה מסתדר עם מה שנכתב כאן (קרדיט למי?) שזה שייך לבעלים של סיטי קאר לשעבר - אולי לא לשעבר... ;))

חשבתם על זה פעם? במקום להתלונן על השגת גבול - שם מונח הפתרון לצמיחה הכלכלית שלך!!!​

יהודי פשו

משתמש פעיל
כלל ידוע בעסקים:
פותח חנות או נותן שירות מסוים? תתמקדו במקום שיש כבר חנות באיזור שמוכרת אותם מוצרים
למה?!
כי זה יוצר תחרות וגורם ללקוחות הרגשה של שפע ומבחר והרגשה שחייבים לקנות כאן באיזור, תחשבו סיטואציה שאתם יוצאים לקנות חליפה לגבר - עכשיו יש 2 אופציות: 1. לקנות איפה שהכי קרוב לבית, אולי משהו שכונתי אפילו, 2. בגאולה בירושלים (לצורך העניין) ששם יש יותר מעשר חנויות כאלה - כמובן שרוב הלקוחות יעדיפו את האופציה השניה (אלא אם כן יש סיבות צדדיות לקנות דווקא בחנות השכונתית) ולא רק שיעדיפו אלא שירגישו סוג של "מכאן (מהרחוב הזה..) אני יוצא עם חליפה חדשה ביד" גם אם זה לא כ"כ דחוף כרגע...
לעינינינו כשיהיה בכל רחוב מבחר רכבים להשכרה מחברות שונות, הציבור פשוט ישתמש יותר בהשכרות מסוג זה וכל החברות ירויחו מזה (אי אפשר לדעת, אולי זה האסטרטגיה של החברה החדשה - וזה מסתדר עם מה שנכתב כאן (קרדיט למי?) שזה שייך לבעלים של סיטי קאר לשעבר - אולי לא לשעבר... ;))

חשבתם על זה פעם? במקום להתלונן על השגת גבול - שם מונח הפתרון לצמיחה הכלכלית שלך!!!​
הדבר פה יותר גדול האיש פתח חברה בשם סיטי קאר והצליח הלך ומכר את החברה ופתח שוב חברה מתחרה ברוכש של החברה שלו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה