מייל מענה אוטומטי עם קובץ מצורף

MordiD

משתמש צעיר
D I G I T A L
איך עושים את המקשים בסוף המייל של שליחה אוטומטית?
בלי קובץ, רק מענה
כמו: קראתי, תודה / לא הבנתי / מאמר מצוין
ואז המקבל בוחר תשובה?
זה לבנות תוסף שמותקן על הדפדפן
שמוסיף לדף את האפשריות ובלחיצה עליו שולח

MordiD

משתמש צעיר
D I G I T A L
ואז המקבל בוחר תשובה?
ראיתי עכשיו שכתבת שזה יהיה אצל מי שמקבל את המייל, אין לך אפשרות להתקין אצלו תוסף.
אז יש אפשרות להוסיף כפתור שישלח מייל, אבל לא בצורה של תשובה.
או שאפשר ליצור כפתור לאתר חיצוני ששם ישמור את הבחירה של המשתמש (ואפשרי גם שישלח את הבחירה אליך למייל)

אפשר לפנות אלי ב mordi @mordid.tech

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
ראיתי עכשיו שכתבת שזה יהיה אצל מי שמקבל את המייל, אין לך אפשרות להתקין אצלו תוסף.
אז יש אפשרות להוסיף כפתור שישלח מייל, אבל לא בצורה של תשובה.
או שאפשר ליצור כפתור לאתר חיצוני ששם ישמור את הבחירה של המשתמש (ואפשרי גם שישלח את הבחירה אליך למייל)

אפשר לפנות אלי ב mordi @mordid.tech
בדרך כלל עושים קישור לאתר שבתוך הקישור כבר כלול הבחירה.
למשל בהסרה מרשימת התפוצה כשלוחצים על הקישור מגיעים לדף שכתוב בו: "הוסרת בהצלחה" זאת אומרת שלחיצה על הקישור כבר הסירה אותך.
בטח עושים את זה בשפת שרת כלשהי, איני מכיר את שפות השרת, אבל חולם לדעת לכתוב בשפת PHP עם SQL. (בינתיים לא רוצה להשקיע על זה).

MordiD

משתמש צעיר
D I G I T A L
בדרך כלל עושים קישור לאתר שבתוך הקישור כבר כלול הבחירה.
שולחים את הנתונים בget כאילו ככה webside.com?mail=mail@ gmail.com
אבל במייל הוא קורא את הנתונים לבד
פה אתה יכול לקרוא על זה טיפה, ממש פשוט: https://www.rapidtables.com/web/html/mailto.html

אז אם אתה רוצה בלי תוסף ולהדביק בתוך המייל, אתה יכול ליצור שם קישור ולהדביק אותו בסוף המייל

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
שולחים את הנתונים בget כאילו ככה webside.com?mail=mail@ gmail.com
אבל במייל הוא קורא את הנתונים לבד
פה אתה יכול לקרוא על זה טיפה, ממש פשוט: https://www.rapidtables.com/web/html/mailto.html

אז אם אתה רוצה בלי תוסף ולהדביק בתוך המייל, אתה יכול ליצור שם קישור ולהדביק אותו בסוף המייל
זה מיילטו, את זה אני מכיר אבל זה רק פותח את תכנת הדואר של המחשב (בד"כ זה גימייל, אבל יש כאלו שזה אצלם סתם תכנת הדואר של ווינדוס) והלוחץ צריך ללחוץ על "שלח".

אני התכוונתי קישור שהוא בעצמו עושה את פעולת השליחה של טופס באתר. (אולי זה הכוונה מה שכתבתם ששולחים את זה ב"GET". [או גם בPOST])

MordiD

משתמש צעיר
D I G I T A L
אני התכוונתי קישור שהוא בעצמו עושה את פעולת השליחה של טופס באתר. (אולי זה הכוונה מה שכתבתם ששולחים את זה ב"GET". [או גם בPOST])
אם זה באתר של gmail אתה תצטרך תוסף שיהיה מותקן אצל הקורא, ויש עוד דרך ליצור קישור שישלח את ההודעה מהשרת שלך.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אם זה באתר של gmail אתה תצטרך תוסף שיהיה מותקן אצל הקורא, או שאפשר ליצור קישור שישלח את ההודעה מהשרת
ומכיון שאני לא הולך להתקין תוספים לכל מי שאני שולח לו הודעה אז רק האופציה השניה על הפרק.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
לא יודע עדיין PHP
חושב לעשות את זה בעתיד.

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
אם זה באתר של gmail אתה תצטרך תוסף שיהיה מותקן אצל הקורא, ויש עוד דרך ליצור קישור שישלח את ההודעה מהשרת שלך.
אני חושב שהוא מדבר על פונקציה חדשה יחסית בג'ימייל, יכול להיות שזה לא מופעל לכולם. חברות מועטות משתמשות בזה.
זה קישורים בתוך המייל שהופכים ללחצנים, אפילו הכותרת יכולה להיות לחצנים שפותחים דף אחר אפילו ללא פתיחת ההודעה במייל. כמדומני שנקרא "אימייל דינמי". דוגמא של שורה מתוך "דואר נכנס"
1595594149644.png

MordiD

משתמש צעיר
D I G I T A L
אני חושב שהוא מדבר על פונקציה חדשה יחסית בג'ימייל, יכול להיות שזה לא מופעל לכולם. חברות מועטות משתמשות בזה.
הוא דיבר על תשובה אוטומטית כמו זה
1595594455238.png

שבלחיצה עליו זה מכין את התשובה לשליחה.

אימייל דינמי זה דף אינטרנט שעובד בתוך המייל
לעשות קישור חיצוני לדירוג יהיה לו הרבה יותר פשוט
אין לו עניין להסתבך סתם

סמרקט

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
איך עושים את המקשים בסוף המייל של שליחה אוטומטית?
בלי קובץ, רק מענה
כמו: קראתי, תודה / לא הבנתי / מאמר מצוין
ואז המקבל בוחר תשובה?

אם זה עדין מענין אתכם, יש לי מישהי שיכולה לבצע את זה (בתשלום)
תוכלו לפנות אלי במייל mabruk2code ג'ימייל ואקשר ביניכם.

yekutiel

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
@100 שח תודה רבה!

חיפשתי ולא מצאתי, צריך להוסיף - בכדי למנוע קבלה חוזרת של הקטלוג אם משיבים למייל.
(משהו כמו להוסיף IF בתוך ה-FOR לבדוק אם במייל הזה כבר צורף הקטלוג)
משהו כזה (זה לא עובד...):
JavaScript:
if(messages[i].getBody()!=[file])

סמרקט

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
@100 שח תודה רבה!

חיפשתי ולא מצאתי, צריך להוסיף - בכדי למנוע קבלה חוזרת של הקטלוג אם משיבים למייל.
(משהו כמו להוסיף IF בתוך ה-FOR לבדוק אם במייל הזה כבר צורף הקטלוג)
משהו כזה (זה לא עובד...):
JavaScript:
if(messages[i].getBody()!=[file])

אולי אפשר לבדוק לפי label.getThreads, אם כבר יש יותר מהודעה אחת בשרשור, סימן שההודעה הזו כבר קיבלה קטלוג.
אם זה משהו שקורה הרבה ורוצים לטפל בזה יסודית, אפשר גם לרשום לקובץ אקסל את מס' ההודעה ולבדוק כל פעם אם ההודעה כבר קיבלה קטלוג.
כל מקרה לפי הצורך ולפי הענין.

אגב,
אפשר להוסיף עוד המון פיצ'רים.
מי שמעוניין אשמח לקשר למישהי שמתמחה בפתרונות כאלו.
אפשר ליצור קשר במייל mabruk2code ג'ימייל.

MordiD

משתמש צעיר
D I G I T A L
אולי אפשר לבדוק לפי label.getThreads, אם כבר יש יותר מהודעה אחת בשרשור, סימן שההודעה הזו כבר קיבלה קטלוג.
אם זה משהו שקורה הרבה ורוצים לטפל בזה יסודית, אפשר גם לרשום לקובץ אקסל את מס' ההודעה ולבדוק כל פעם אם ההודעה כבר קיבלה קטלוג.
אולי אפשר לראות אם יש "Re: " בכותרת

סמרקט

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אולי אפשר לראות אם יש "Re: " בכותרת

אפשר לשנות את הכותרת, לא?
זה לא יכסה מקרים שהכותרת שונתה ידנית על ידי השולח.
(עדין יכול להתאים אם רוצים לתת לזה טיפול כללי ולא נורא אם יהיה כמה שיקבלו שוב את הקובץ כי שינו את הכותרת.)

סמרקט

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אפשר גם:

אחרי ה-reply להוסיף להודעה תווית(נניח attachment_sent) ולסנן את כל ההודעות שיש להן תווית כזו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה