מטבח מדיח כלים - בעד ונגד

ה_מעצבת

משתמש צעיר
בטח בעד
ברור שכן!!!
אנחנו לא שוטפים ולא כלום
בשבת- פותחים את המדיח מראש ומאכסנים שמה את הכלים- אין כלים על השייש!!!! (לפחות בלילה)
מיד במוצאי שבת מדליקים וזהו!!!!
פשוט מוצלח!!
עשינו רק בשרי
נורא מצטערים שלא עשינו חלבי- פשוט אכזבה
של איזה חברה גרמנית מסובכת- אם צריך אני אברר את השם

חן פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
מישהו יודע לאמר האם כדאי להשקיע בחברת מילה או מספיק אלקטרולוקס או חברה אחרת?

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אין נגד .
רק בעד.
לא קשור לעצלנים.
אין ענין לעמוד מול הכיור כל יום כל כך הרבה זמן ולהדיח את הכלים. שיעמום טוטאלי...
עברתי דירה, אני כבר שנה בלי מדיח, עד שאעשה מטבח חדש... וזה הדבר היחיד שחסר לי מהדירה הקודמת...
באמת שזה חוסך עשרות שעות בחודש

משה אהרן גולד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שלום לכולם,

אני עושה מטבח חדש ורוצה להגשים חלום ישן של מדיח כלים ואפילו שניים.. נראה לי שזה פינוק ונוחות ששווים את המקום וההשקעה, אבל שמעתי מכמה שמשום מה בסוף לא כ"כ משתמשים בזה ויש לזה חסרונות שונים. אשמח לשמוע דעות ממי שיש לו מדיח, תודה!
אין על מדיח גם חוסך עבודה וכוח וגם לכלוך אני משתמש בבית בשני מדיחים אחד לחלבי ואחד לבשרי ממש מצוין ממליץ מאוד מאוד אין בזה שום חסרון וגם שווה את הכסף. [לא עולה כזה הרבה ביחס לעבודה שנותן]

שושן חוחים

משתמש פעיל
במדיח של בוש הזרמים של המים רק מלמטה לכיוון למעלה? או שיש גם מלמעלה או מהצדדים?
אם שמים סיר -בצד החיצוני גם מתנקה?

מגנום

משתמש סופר מקצוען
מומלץ בחום
יש לנו בוש, חלום!
זה נתפס בציבור כמשהו של מפונקים ולא בשבילנו וחבל ממש
זה בדיוק כמו מכונת כביסה.
במקום לעמוד שעה במוצש ולשטוף כלי כלי,
כמה דקות של להכניס ולשטוף שיש וכיור, ומתפנים לדברים אחרים חשובים יותר בחיים.

תכלס, הבנתי שלא מפעילים אם הוא לא מלא, ז"א שאתן מחכות גם יום יומיים עם כלים מלוכלכים להפעלה?

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מומלץ בחום
יש לנו בוש, חלום!
זה נתפס בציבור כמשהו של מפונקים ולא בשבילנו וחבל ממש
זה בדיוק כמו מכונת כביסה.
במקום לעמוד שעה במוצש ולשטוף כלי כלי,
כמה דקות של להכניס ולשטוף שיש וכיור, ומתפנים לדברים אחרים חשובים יותר בחיים.
תוכלי לכתוב דגם?

מגנום

משתמש סופר מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה