דרוש מידע כיריים גז - מה מומלץ

רקפת3

משתמש סופר מקצוען
"תקנו הכי זול" כך אמרו לי כל בעלי החנויות כשקניתי בזמנו, כי בסוף כולם אותה איכות, המבערים נסתמים תוך תקופה וחבל על הכסף.

מה שכן הקפדתי לקנות של זכוכית [אצלי היא לבנה] קלה לניקוי ברמות הזויות, להבדיל מאמייל או נירוסטה (לא עלינו) שמוציאות את הנשמה, גם חיפשתי משהו בלי הרבה ברזל בחצובות שמתלכלכות.

אחרי חיפושים ארוכים מצאתי משהו בכשש מאות שקלים של LAVAMAT אני מרוצה ממנו עד הגג!

אולי בהמשך אעלה תמונה.
בדיוק ראיתי את הכיריים האלה והתלבטתי אם לקנות...
יש בהן נקודה אחת שאני לא סגורה עליה:
החצובות נראות שזזות בקלות, לעומת חצובות של חברות אחרות שיושבות טוב.
האם זה מפריע בפועל? כשאת מניחה מחבת על הכיריים, לא יכולה לזוז החצובה כשאת מניחה?
בקיצור, לא מפריע לך הנקודה הזו?

ואיפה השגת ב600? לי הציעו את זה ב750...

רקפת3

משתמש סופר מקצוען
ההמלצה הועילה גם לנו כנראה שנקנה כזה בע"ה, אם אפשר לשאול מה לגבי גלישת נוזלים לשיש, לחריצים של הכפתורים, תודה רבה
קניתם כזה בסוף? מרוצים?
האם זה מפריע בפועל? כשאת מניחה מחבת על הכיריים, לא יכולה לזוז החצובה כשאת מניחה?
לא מפריע לך הנקודה הזו?
תודה!

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
קניתם כזה בסוף? מרוצים?
לא מפריע לך הנקודה הזו?
תודה!
קנינו והם מעולות, להבות חזקות, הטורבו עוצמתי, מתנקים בקלות, לגבי החצובות הם לא מקובעות כמו אחרות אבל זה לא הפריע לנו. יש חיסרון אחד שאולי קיים בכל הכיריים מהסוג הזה והוא המרחק הלא גדול בין המבערים כך שקשה להניח 4 סירים ביחד

רקפת3

משתמש סופר מקצוען
קנינו והם מעולות, להבות חזקות, הטורבו עוצמתי, מתנקים בקלות, לגבי החצובות הם לא מקובעות כמו אחרות אבל זה לא הפריע לנו. יש חיסרון אחד שאולי קיים בכל הכיריים מהסוג הזה והוא המרחק הלא גדול בין המבערים כך שקשה להניח 4 סירים ביחד
תודה, עזרת לי מאד!

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בדיוק ראיתי את הכיריים האלה והתלבטתי אם לקנות...
יש בהן נקודה אחת שאני לא סגורה עליה:
בקיצור, לא מפריע לך הנקודה הזו?

ואיפה השגת ב600? לי הציעו את זה ב750...
יכולה לזוז, אבל לא ממש מפריע ומתרגלים להניח נכון, לדעתי חיסרון אבל ממש ממש זעיר ביחס למוצר.
אז קנינו בחנות באשדוד שבזמנו [לפחות] הוא היה המשווק הבלעדי, נסענו עד לשם אבל היה שווה.

שג שג

משתמש פעיל
D I G I T A L
אצלי החצובות גם זזות בקלות ומפריע לי מאד
לדעתי חשוב בכיריים:
  • שהסירים יהיו יציבים(חצובות שלי גם זזות וגם קטנות לסירים גדולים)
  • שכל החצובות יהיו באותו גובה(הטורבו שלי קצת יותר גבוה מפריע לסירים במבערים האחרים)
  • קל לניקוי עדיף זכוכית
  • באמת לא ענין של מחיר יותר יקר מכירה חברה עם כיריים זולות מרוצה ועוד אחד שקנה של בוש ב3000 ועושה בעיות

מורמולדה

משתמש מקצוען
"תקנו הכי זול" כך אמרו לי כל בעלי החנויות כשקניתי בזמנו, כי בסוף כולם אותה איכות, המבערים נסתמים תוך תקופה וחבל על הכסף.

מה שכן הקפדתי לקנות של זכוכית [אצלי היא לבנה] קלה לניקוי ברמות הזויות, להבדיל מאמייל או נירוסטה (לא עלינו) שמוציאות את הנשמה, גם חיפשתי משהו בלי הרבה ברזל בחצובות שמתלכלכות.

אחרי חיפושים ארוכים מצאתי משהו בכשש מאות שקלים של LAVAMAT אני מרוצה ממנו עד הגג!

אולי בהמשך אעלה תמונה.
הכיריים מתאימות למשפחה גדולה שמבשלים בכמויות?
הזכוכית לא נשברת?

שאנל

משתמש פעיל
D I G I T A L
תודה @מטאלי וכל הממליצים!

איפה ניתן להשיג את הכיריים lavamat המדוברותבמחיר זול?
מעונינת לרכוש אותם, בזאפ הכי זול למעלה מ1000 ש''ח
אשמח למידע עדכני
תודה!

12HAVA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@ששון 2 @מטאלי
סליחה על ההקפצה
אבל האם אתם עדיין מרוצים מהכיריים הנ"ל
מתלבטת אם לקנות...

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הכל מצוין חוץ מזה שלפעמים גולש מהסיר אל מתחת לכריים דרך הכיריים עצמם

מינימאוס

משתמש מקצוען
למישהו יש מושג האם אפשר לשים בלעך על כיריים זכוכית , בחנות אמרו לי שאסור כי הבלעך עושה שיהיה שם חום עצום כנראה, מצד שני גם בכיריים רגילות אומרים שאסור , ובכל זאת עושים את זה, האם יש למישהו נסיון עם בלעך על כיריים זכוכית?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה