מידע שימושי טאקלים

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
פאשלות שקרו לכם בערב פסח
נתחיל בשלי
שכן בא להראות בקבוק שווה של טקילה היה נראה ממש מגרה
ונישאר שם ממש קצת הוא הסכים בטובו להביא לי (אחרי שיכנוע) שתיתי אותו ואחר כך התברר לי ששתיתי סבון (מי שהביא לי לא ידע )
הם רצו לנקות את הבקבוק
יותר מחצי שעה שריפות בפה
תשתפו

נערך לאחרונה ב:

אושרי כהן

משתמש פעיל
הגעתי בהתרגשות עם השואב אבק לשאוב את הפסולת מהקוטל יתושים (ענק)
למזלי, השואב היה על מצב של מפוח!!! (פליטת אוויר ולא יניקה)
כמובן חגיגה, הכל התפזר במסדרון (כמות של שנה)
ממש הרגשתי שכל המעופפים מתנקמים בי.
תודה בורא עולם

חסידויסית

משתמש מקצוען
אחי בא לעזור לי, ונתתי לו להבריק את המראות. הראתי לו היכן יש סמרטוטים לניגוב, והוא החל במלאכה.
הלכתי לבדוק מה המצב.... וחשכו עיני!! כל המראות נהפכו לזכוכית חלבית... מריחה אחת גדולה...
תכל'ס התברר שהוא נגב עם מגן כרית שהיה מונח ליד הסמרטוטים....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה