כללי הדפסה בword

שררר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
כשיש לי מסמך בעל כמה דפים בגודל a4 ואני רוצה להדפיס אותם בa5 שיכנסו לי שתיים בדף
איפה אני מצינת את זה בהדפסה ??
אשמח לצילום מסך, מי נוגע בכלל בword :(:(:mad:

Loochi

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם את נורא מסתבכת פשוט תיצאי לפידיאף - אולי שם יהיה לך קל יותר...:)
בכולופן, הנה צילומסך לוורד

קבצים מצורפים

• מדפסת.jpg
    KB 51.2 · צפיות: 11

שררר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
וזה אוטומתית נותן a5 ?!

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
ובואי קבלי טיפ נוסף על הדרך....
אם יש לך במסמך רק עמוד אחד בגודל A4, ואת רוצה להדפיס את העמוד הזה פעמיים בגליון,
את נכנסת לאותה תיבת שיחה הנ"ל ובשורה "עמודים" את כותבת 1,1 (כלומר להדפיס את עמ' מס' 1- פעמיים.
וכמובן בוחרת - שני עמודים לגיליון כנ"ל.

בהצלחה
חני

מצגת013

משתמש רשום
החכמתי.
האם יש שיטה להדפיס מס עמודים של A4 על שניים בעמוד אבל שבכל גליון יהיה את אותו מס עמוד או שצריך לעשות כמו שחני הציעה אחד, אחד.
תודה

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם כבר העלו כאן פתרונות כל כך טובים, יש לי בעיה, כשפריסת העמוד בוורד היא מאוזן, ואני עושה שתי עמודים לגליון, הוא לא 'משכיב' אותם בהתאם, אלא עושה אותם בגודל של שני רבעים,

יש פתרון?

וואלוואלע

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י welcome;2162314:
אם כבר העלו כאן פתרונות כל כך טובים, יש לי בעיה, כשפריסת העמוד בוורד היא מאוזן, ואני עושה שתי עמודים לגליון, הוא לא 'משכיב' אותם בהתאם, אלא עושה אותם בגודל של שני רבעים,

יש פתרון?

לא ידוע לי שיש פתרון !

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L

יש פתרון?

במדפסות של קנון אפשר להגדיר זאת במאפייני מדפסת.

חני

וואלוואלע

משתמש רשום
עיצוב גרפי

יש פתרון?

נכתב ע"י פעמון ורימון;2163113:
אצלי יש להדפיס על הרוחב או האורך

הבעיה שמדפיסים בכזה צורה זה הופך רק את העמוד בלי הטקטס וצריך שוב לסדר את הטקסט מחדש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה