התייעצות גם את ככה?

א.מ.ל

משתמש צעיר
מסכימה איתך. רק אל תשכחי שיש ענין לחשוב שיבוא מחר.
אני מגיעה ממשפחה ששם כל מבצע בטוחים שהמשיח מגיע ולקח לי המון זמן להשתחרר מהאכזבות ולהאמין באמת.
את צודקת לגמרי, ולא היתכוונתי להלחיץ אף אחד חלילה
את זה באמת שמעתי ממישהו שאני סומכת עליו.
צודקת:)
העיקר שיבוא בקרוב ממש אמן!!

פ.נ

משתמש מקצוען
מסכימה איתך. רק אל תשכחי שיש ענין לחשוב שיבוא מחר.
אני מגיעה ממשפחה ששם כל מבצע בטוחים שהמשיח מגיע ולקח לי המון זמן להשתחרר מהאכזבות ולהאמין באמת.
את צודקת לגמרי, ולא היתכוונתי להלחיץ אף אחד חלילה
את זה באמת שמעתי ממישהו שאני סומכת עליו.
מה שנותר לנו הוא רק להאמין......
אין משהוא אחר

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
צודקת:)
העיקר שיבוא בקרוב ממש אמן!!
אם כבר נכנסת לעומק...
אשתף שברמה אישית שנים חייתי עם חרדה מהדבר הזה שנקרא גאולה.
למדנו על זה בסמינר לעומק לאורך ולרוחב, וככל שהעמקנו יותר כך לצערי הבנתי יותר ויותר שבמחילה אבל ''לא מתאים...''
עד שלאחרונה ממש קראתי מאמר שכתב כמדומני הרב צ'ולק שציטט את הרב לוינשטין, שסיפר על מקרה שקרה לו באחד המקומות שבאו אליו עם אותן טענות,
והוא לא ממש ידע מה לענות וגייס חבר שחקר והעמיק בכל הנושא.
והתשובה הייתה שאכן בגאולה שתבוא בעיתה ובזמנה, היא באמת תיהיה כמו יציאת מצרים, רק חמישית מעם ישראל, שניים מכל משפחה וכ',
אבל עכשיו שהמצב כ''כ לא פשוט ובעז''ה נזכה בקרוב לגאולת ''אחישנה'' אז הקב''ה יגאל את כולנו יחד, כפי שכתוב ''קול דוד הנה זה בא מדלג על ההרים ומקפץ על הגבעות''.
אז לנו נותר רק לזעוק ולהתפלל לשמים שנזכה כבר בקרוב ממש לראות את זה מתממש מתוך שמחה אמתית ושלמה.

נערך לאחרונה ב:

א.מ.ל

משתמש צעיר
אם כבר נכנסת לעומק...
אשתף שברמה אישית שנים חייתי עם חרדה מהדבר הזה שנקרא גאולה.
למדנו על זה בסמינר לעומק לאורך ולרוחב, וככל שהעמקנו יותר כך לצערי הבנתי יותר ויותר שבמחילה אבל ''לא מתאים...''
עד שלאחרונה ממש קראתי מאמר שכתב כמדומני הרב צ'ולק שציטט את הרב לוינשטין, שסיפר על מקרה שקרה לו באחד המקומות שבאו אליו עם אותן טענות,
והוא לא ממש ידע מה לענות וגייס חבר שחקר והעמיק בכל הנושא.
והתשובה הייתה שאכן בגאולה שתבוא בעיתה ובזמנה, היא באמת תיהיה כמו יציאת מצרים, רק חמישית מעם ישראל, שניים מכל משפחה וכ',
אבל עכשיו שהמצב כ''כ לא פשוט ובעז''ה נזכה בקרוב לגאולת ''אחישנה'' אז הקב''ה יגאל את כולנו יחד, כפי שכתוב ''קול דוד הנה זה בא מדלג על ההרים ומקפץ על הגבעות''.
אז לנו נותר רק לזעוק ולהתפלל לשמים שנזכה כבר בקרוב ממש לראות את זה מתממש מתוך שמחה אמתית ושלמה.
הכל יכול להיות אבל צריך לדעת לפי דברי הרמב"ם שאין לנו מושג מה היה!!
גם לא מי יגאל וכולי
אבל מה שכן שבטוח קודם כל שזה לא מדובר על יהודים שומרי תורה ומצוות
בלי להתגאות מציאות אנחנו נמצאים ב"ה שזכינו במקום אחר...!
וגם שלפי דברי הרב שטיינמן זצ"ל שבעז"ה בגאולה השלימה בקרוב ממש
משיח יבוא לעשות רק טוב ליהודים וח"ו לא להפך אמן בקרוב....

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
מעי"ז:
נחלקו התנאים בהקשר לביאת אליהו הנביא לפני המשיח, איך יטהר את עם ישראל מכל פסולי החיתון שנטמעו בו במהלך הדורות.
זה אומר בכה, וזה אומר בכה.
- אמר רבי יהושע: מקובל אני מרבן יוחנן בן זכאי ששמע מרבו ורבו מרבו, הלכה למשה מסיני שאין אליהו בא לטמא ולטהר לרחק ולקרב, אלא לרחק המקורבין בזרוע ולקרב המרוחקין בזרוע...
- רבי יהודה אומר: לקרב, אבל לא לרחק.
- רבי שמעון אומר: להשוות המחלוקת.
אבל:
וחכמים אומרים: לא לרחק ולא לקרב, אלא לעשות שלום בעולם, שנאמר (מלאכי ג) הנה אנכי שולח לכם את אליה הנביא וגו' והשיב לב אבות על בנים ולב בנים על אבותם.

HP מעצבת

משתמש מקצוען
תכלס כמעט בכל מתקפת טילים יש כמה פצועים קל - מתוכם 80% פצועי חרדה ו 20% פצועים מריצה לממ"ד...
ויש את האלה שנהרגו,
או נותרו משותקים,
לא מבינה את האדישות הזאת!
בטח את גרה באזור ללא אזעקות כמעט!
אני גרה בדרום ובכל אזעקה רצה לממ"ד וקרה לי כמה וכמה פעמים שהייתי באמצע השינה,
בשירותים ובמקלחת.

HP מעצבת

משתמש מקצוען
צפה בקובץ המצורף 1474303
רוב האנשים פה בפורום לא גרים בבני ברק.

אורלי1991

משתמש צעיר
אני אישית מאוד מאוד התחזקתי מהשיעורים של הרב רונן חזיזה
גם עכשיו במלחמה וגם בתקופת הקורונה - שההתחלה שלה היתה הזויה ומלחיצה
ממליצה מאאאאוד להאזין על בסיס יומי - שלוחה 3 ואז 1 בקו אש קודש *2867
מומלץ בחום! זה כל כך מחזק ומכניס לפרופורציה
ודבר שני - לא להקשיב לחדשות - ולא לקרוא כל דבר ולא לראות סרטונים!
וגם כדאי להגיד לסובבים - לא לתת לי אינפורמציה שתעשה לי רע. בבקשה לא לדבר לידי על זועות ודברים מפחידים
[במאמר מוסגר - גם בעלי היקר כרגע גויס והוא נחשף לכל הזוועות ולצערי העביר לי את כל המידע הכי מלחיץ עם סיפורי זוועה וכד'
(הוא גם לקח אותי מיד לרכוש אקדח ולקח אותי לכמה אימונים במטווח...)
לקח לי זמן להבין כמה זה עושה לי רע ואיך להבהיר לו את זה אבל ב"ה הוא כבר קולט שזה מיותר... (לא האקדח, ההלחצות והתיאורים)]
בהצלחה!

הב שך

משתמש רשום
הנדסת תוכנה
UX UI
אנחנו צריכים להסתכל על הדברים על פי האמת, ולהכיר שזה גילוי אלוקי בדיוק כמו כל גילוי טוב
ואם הפעם הקב"ה בחר להתגלות דרך אסון לפשפש כל אחד במעשיו מה טעון שיפור!
אך לפחד שמי יודע מה עוד מחכה, והצפון מתחמם זה חוסר בסיסי באמונה...

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
לא קונים את זה בסופר...
צריך רישיון
הכל טוב.
אם כבר הקפיצו את האשכול מתהום הנשייה...
אז אחרי הטבח לא היה חובה רישיון [היו כמה תנאים], ועדיין.

SHILATI

משתמש מקצוען
אז אחרי הטבח לא היה חובה רישיון [היו כמה תנאים], ועדיין.
ברור שהיה חובה
אני זוכרת את כמות הבקשות העצומה והמריבות שהיו על זה שלא עונים לבקשות ועל זה שהוסיפו פקידים שיטפלו בבקשות.
סליחה שאני חולקת :)
פשוט זוכרת את זה טוב כ"כ (בן גביר היום מתהדר בזה שכבר אישר 90K בקשות)

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
ברור שהיה חובה
אני זוכרת את כמות הבקשות העצומה והמריבות שהיו על זה שלא עונים לבקשות ועל זה שהוסיפו פקידים שיטפלו בבקשות.
סליחה שאני חולקת :)
פשוט זוכרת את זה טוב כ"כ (בן גביר היום מתהדר בזה שכבר אישר 90K בקשות)
אוקיי, אז חילקו רישיון בקלות, אבל זה לא דרש ידע, מיומנויות לחימה וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה