פנסיה איזה קרן פנסיה הכי שווה להשקיע,

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
רק שתקחי בחשבון שאם את מתייעצת אם אחד שיש לו אינטרסים שהם גם שונים משלך, אז גם הייעוץ שלו יהיה בהתאם.
אז נשרארתי באותו בעיה...
תכלס אני צריכה יועץ פנסיוני?
ואיך אני יודעת שהוא באמת לא תלוי?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
ואיך אני יודעת שהוא באמת לא תלוי?
לפי התעודה שלו.
אם כתוב לו בתעודה שהוא "יועץ פנסיוני" אז הוא אמור להיות בלתי תלוי.
אם יש לך שאלה לגבי מישהו מסוים, אז אני לכאורה אוכל לומר לך מהו.

ובאמת אין הרבה כאלו, לשם העניין יש בארץ מעל 11,000 סוכנים ומשווקים פנסיונים, ורק כ- 400 יועצים פנסיונים בלתי תלויים.

ואם תפני אליי למייל [מופיע בחתימה שלי] אוכל להפנות אותך לאחד כזה.

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
אני אומר שזה חבל מאוד שאתה לא עושה כי זה נושא שבכמה פעולות אתה מפסיד מיליונים ובכמה מרויח מליונים
ברור שאני מסביר איך לקחת את המיליונים האלה
ועוד כמה מיליונים על הדרך.
תרשמו לקורס, זה בחינם.

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
לכולם יש מסלולים מנייתים כשרים?
זה המסלולים הכשרים:
מה הנתונים שעוזרים להשיג דמי ניהול נמוכים?
גובה השכר
גובה הצבירה
והסכם מעסיק עם חברת ביטוח. (למועסקים בחברות שיש הרבה עובדים)

ב.22

משתמש רשום
שלום
אשמח לדעת אם הנתון החשוב הוא דמי ניהול זולים או עוד פרמטרים
ומה עדיף אלטושלר שחם או הראל

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שלום
אני עברתי עכשיו מהראל לאלטשולר שחם
דמי הניהול היו יותר מכפול בהראל

(ניסיתי להוריד בהראל ולא הסכימו)

אבל ברור שזה לא חד משמעי וזה החלטה שלך

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
שלום
אין מקום שהוא יהיה הכי רווחי ומתאים לכולם, אלא זה חייב להיות מותאם לנתונים האישיים.
אז יש לך שני אפשרויות.
א. ללמוד את הנושא היטב, [ויש פה בפורום השקעות הרבה מידע] זה נושא מאד מאד רציני, בקרן פנסיה סטנדרטית מדובר על מיליונים!!
ב. להיעזר במישהו מקצועי "בלתי תלוי" כזה שלא מרוויח את שכרו מהחברות אליהם הוא יפנה אותך...

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה