רכישות בחו"ל TEMU ככה תנצלו את כל ההנחות שהם מציעים!

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
איך עושים את זה? קניתי נורות לד, והן נשברות בזו אחר זו, אבל הם לא מסכימים לתת החזר בלי החזר המוצרים.
כנראה המחיר הכולל שלהם מעל 50 שקלים... יש אפשרות להחזיר ללא תשלום, ניסית את זה?
או שזרקת אותם כבר?
אולי תכתבי להם בצ'ט מה קרה, תסבירי שהנורות נשברו, ואת מעוניינת בהחזר מלא, ואם לא חבל שלא תהיי לקוחה שלהם וכו'... הרבה פעמים זה עובד

בהצלחה רבה

גוייבה

משתמש רשום
המחיר הכולל היה 30 ש"ח, תוך כדי שימוש התפרק הכיסוי מהחום ונפל. צלמתי ושלחתי, וכתבתי שאין לי אריזות, וזה היה בשימוש ו... נאדה. "תחזירי, נבדוק ונראה..."

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
המחיר הכולל היה 30 ש"ח, תוך כדי שימוש התפרק הכיסוי מהחום ונפל. צלמתי ושלחתי, וכתבתי שאין לי אריזות, וזה היה בשימוש ו... נאדה. "תחזירי, נבדוק ונראה..."
חצופים!! לא קרה לי ככה בחיים איתם
דברי איתם בצ'ט. תאיימי שלא תקני אצלם יותר. תסבירי שתשמחי להמשיך לקנות אצלם במאות שקלים אבל את דורשת החזר על מה שנשבר. אם הקשיחות לא עובדת - תתחנפי שאת לקוחה קבועה ומרוצה וחבל שלא תקני שוב אצלם, מנסיוני זה אכפת להם

גוייבה

משתמש רשום
חצופים!! לא קרה לי ככה בחיים איתם
דברי איתם בצ'ט. תאיימי שלא תקני אצלם יותר. תסבירי שתשמחי להמשיך לקנות אצלם במאות שקלים אבל את דורשת החזר על מה שנשבר. אם הקשיחות לא עובדת - תתחנפי שאת לקוחה קבועה ומרוצה וחבל שלא תקני שוב אצלם, מנסיוני זה אכפת להם
עשיתי כך, והחזירו לי החזר מלא.
תודה רבה

חיימקוש

משתמש מקצוען
צילום מסך 2024-05-06 193628.png

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כמו שכתב חיימקוש.
1715013815376.png

אחרי שלוחצים על צ'אט עם טמו גוללים עד למטה, ושם לוחצים על יצירת קשר עם נציג שירות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה