דרוש מידע תנור אפיה מומלץ לפסח

3524

משתמש מקצוען
אפשר שאלה לא קשורה בכלל? ראיתי שאתם מתמצאים בדאבו, וכיון שאני מתענינת מאד במיקסר שלהם, רציתי לדעת אם יש קופון גם על מיקסרים של דאבו.
כבר כתבנו במקום אחר שהמיקסרים הדיגיטליים שמשווקים תחת המותג דאבו הם לא איכותיים במיוחד, רק הדאבו של אנקרסרום. תעשו חיפוש כאן בפרוג, הבאתי בעבר קופון מוצלח. ייתכן שהוא עדיין בתוקף.

אם לבנים

משתמש צעיר
אני רואה שאתם מאוד מתמצאים. אולי בררתם גם על כיריים? אני רוצה כיריים של 4 להבות לפסח. יש בזה הבדלים בבישול? או משהו כמו גולד ליין זה בסדר? או מה מומלץ?
תודה רבה רבה . עזררתם לי מאוד בעניין הטוסטר אובן.

3524

משתמש מקצוען
אני רואה שאתם מאוד מתמצאים. אולי בררתם גם על כיריים? אני רוצה כיריים של 4 להבות לפסח. יש בזה הבדלים בבישול? או משהו כמו גולד ליין זה בסדר? או מה מומלץ?
מאוד תלוי בתקציב.

בעבר היו כיריים איכותיים, היום כבר פחות משקיעים בייצור של המוצר הזה. בדרך כלל מי שרוצה כיריים שהלהבות בוערות היטב והחומר ממנו הם עשויים הוא איכותי, קונה כיריים להתקנה בתוך השיש, גם אם אין לו חור מתאים, בדרך כלל ברוב הדגמים אפשר להניח אותם גם על השיש (אם אין בליטה כלשהי בחלק התחתון). אבל עדיין, הרוב מתפשרים על המצוי, וזה גולד ליין / המילטון וכל השאר.

כיריים להנחה על השיש שאמורים להיות באמת טובים הם בסגנון הזה:

אילה ג

משתמש פעיל
גם אני נפלתי איתו, קניתי אותו בחנות ידועה בירושלים, מכרו לי תנור כזה ששכב הרבה זמן במחסן,(כך אמר לי החשמלאי שדיברתי איתו אחר כך, והם הודו בזה)
קיצר לי המון פעמים למרות שעשינו הארקה, הרס לנו את הכיריים הקרמיות, שילמנו 450 ש" לא שווה שקל.
מחפשת המלצה לתנור מניסיון. דחוף.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
גם אני נפלתי איתו, קניתי אותו בחנות ידועה בירושלים, מכרו לי תנור כזה ששכב הרבה זמן במחסן,(כך אמר לי החשמלאי שדיברתי איתו אחר כך, והם הודו בזה)
קיצר לי המון פעמים למרות שעשינו הארקה, הרס לנו את הכיריים הקרמיות, שילמנו 450 ש" לא שווה שקל.
חזרת לחנות ואמרת להם?
אני אמורה לעבור שם בימים הקרובים, בדעתי להכנס ולהזהיר אותו שאם הוא ימשיך לשווק את זה כמקביל של דאבו - אפרסם את שמו והנוכלות.

3524

משתמש מקצוען
כנראה שזה היה חיסול מלאי, כי באתר של היבואן זה כבר לא מופיע, עושה רושם שכבר לא מייבאים אותו ארצה.

3524

משתמש מקצוען
אגב, אם אתם לא 'חנוקים' במקום, מומלץ לא להסתפק ב4 להבות. בפסח מבשלים הרבה ובכיריים של 4 קשה להושיב 2 סירים גדולים אחד ליד השני. אפילו בכיריים של 3 קל יותר לפעמים 2 סירים גדולים.

מנדולינה פורחת

משתמש צעיר
מחפשת המלצה לתנור מניסיון.
גמני. :( כנראה אותה חנות.
קניתי לפני שנתיים.
האמנתי להם, הם שיכנעו אותי בקלות.
מכרו לי אותו והביאו לי יחד עם זה מעביר הארכה, משו כזה.
לא הבנתי למה הם מביאים לי את זה, ואז הם אמרו לי כדאי להפעיל את זה עם השקע הזה.

לא הצלחתי לתוח מטבח לפני ערב פסח עצמו, מגיע יום שריפת חמץ אני מפעילה את התנור - קופץ.
בודקת ששמתי את השקע שלהם. מפעילה שוב = קופץ.
מנסה שוב = קופץ.
מורידה את השקע שלהם, מנסה = קופץ.
ניסיתי להתקשר שוב ושוב - אבל לא היה עם מי לדברץ החנות סגורה.

באמצע פסח בעלי רץ לאושר עד לקנות שיהיה לנו משו.
קנינו טוסטר אובן קטן ב250 ש"ח - פשוט כי זאת היתה האופציה היחידה שנשארה, ואיכשהו הסתדרתי.
במשך השנה הם הביאו לי שקע אחר טוב יותר.
לפני פסח שנה שעברה ניסיתי להפעיל את התנור - והוא עבד,
אבל שוב בערב פסח כשרציתי לאפות בו הוא קפץ.
ושוב הוצא בזריזות הטוסטר אובן שהציל אותנו שנה קודם.

לא יודעת למה לא זרקתי אותו.
מי שרוצה - יש לי למסירה תנור שלא היה בשימוש כלל.
אולי תצליחו להפעיל אותו או לסדר את הבעיה.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
גמני. :( כנראה אותה חנות.
קניתי לפני שנתיים.
האמנתי להם, הם שיכנעו אותי בקלות.
מכרו לי אותו והביאו לי יחד עם זה מעביר הארכה, משו כזה.
לא הבנתי למה הם מביאים לי את זה, ואז הם אמרו לי כדאי להפעיל את זה עם השקע הזה.

לא הצלחתי לתוח מטבח לפני ערב פסח עצמו, מגיע יום שריפת חמץ אני מפעילה את התנור - קופץ.
בודקת ששמתי את השקע שלהם. מפעילה שוב = קופץ.
מנסה שוב = קופץ.
מורידה את השקע שלהם, מנסה = קופץ.
ניסיתי להתקשר שוב ושוב - אבל לא היה עם מי לדברץ החנות סגורה.

באמצע פסח בעלי רץ לאושר עד לקנות שיהיה לנו משו.
קנינו טוסטר אובן קטן ב250 ש"ח - פשוט כי זאת היתה האופציה היחידה שנשארה, ואיכשהו הסתדרתי.
במשך השנה הם הביאו לי שקע אחר טוב יותר.
לפני פסח שנה שעברה ניסיתי להפעיל את התנור - והוא עבד,
אבל שוב בערב פסח כשרציתי לאפות בו הוא קפץ.
ושוב הוצא בזריזות הטוסטר אובן שהציל אותנו שנה קודם.

לא יודעת למה לא זרקתי אותו.
מי שרוצה - יש לי למסירה תנור שלא היה בשימוש כלל.
אולי תצליחו להפעיל אותו או לסדר את הבעיה.
ולמה אנחנו פראייריות ולא חוזרות לחנות?
לפחות להציל את הבאות. זה פשע.
הפרש של 150 ש"ח עלובים.

3524

משתמש מקצוען
כשאנחנו קנינו תנור לפסח המוכר המליץ לנו שבכל שנה לפני השימוש נפעיל אותו על ריק לחצי שעה עם מתאם שקע ללא הארקה.

הוא הסביר שפעמים רבות תנורים ששכבו שנה שלמה ללא שימוש סופחים מעט רטיבות, וכשמפעילים אותם הפקק נופל. לכן מומלץ להפעיל לחצי שעה בלי הארקה כדי שהפקק לא יפול, חום התנור ייבש את הלחות שהצטברה ואז אפשר כבר להפעיל.

הכלל הזה תקף בכל תנורי הפסח, גם המשוכללים ביותר. תלוי איך הם אוחסנו.

זו הסיבה שקפץ לכם הפקק בתנור חדש ששכב הרבה זמן במחסני המוכר. זה לא מעיד על איכות התנור, צריך פשוט לייבש אותו.

מנדולינה פורחת

משתמש צעיר
כשאנחנו קנינו תנור לפסח המוכר המליץ לנו שבכל שנה לפני השימוש נפעיל אותו על ריק לחצי שעה עם מתאם שקע ללא הארקה.

הוא הסביר שפעמים רבות תנורים ששכבו שנה שלמה ללא שימוש סופחים מעט רטיבות, וכשמפעילים אותם הפקק נופל. לכן מומלץ להפעיל לחצי שעה בלי הארקה כדי שהפקק לא יפול, חום התנור ייבש את הלחות שהצטברה ואז אפשר כבר להפעיל.

זו הסיבה שקפץ לכם הפקק בתנור חדש ששכב הרבה זמן במחסני המוכר. זה לא מעיד על איכות התנור, צריך פשוט לייבש אותו.
גם אני שמעתי את זה מהחנות
הבעיה היא שזה לא עזר.

אם לבנים

משתמש צעיר

איך מפעילים בלי הארקה? (זה החוט?)

shani123

משתמש מקצוען
@3524
יש לך ניסיון עם התנור של אושר עד שעלותה 600 ש"ח
מומלץ,?
לי יש נסיון משנה שעברה, עבד מעולה
לא ניסיתי עוגות, רק אוכל (עופות, פשטידות, דגים, ירקות)
חברה משתמשת בו כל השנה וממש מרוצה גם לאפיה ברמה גבוהה

אילה ג

משתמש פעיל
לי יש נסיון משנה שעברה, עבד מעולה
לא ניסיתי עוגות, רק אוכל (עופות, פשטידות, דגים, ירקות)
חברה משתמשת בו כל השנה וממש מרוצה גם לאפיה ברמה גבוהה
כל השינוי בפסח אלו העוגות שלא נאפות טוב אם התנור לא ברמה גבוהה,
זה יותר חשוב לי מהדברים האחרים.
אבל שאלתי בחנות למוצרי חשמל ואמרו לי שזה מסוכן תנור בילד אין שלא נמצא בתוך ארון,
יש פה מישהו שמבין בזה?

קודם כל זה לא קשור לפסח, אם כן זה אמור להיות בכל מוצרי חשמל.
חוצמזה שהוא לא אמר לנו כלום על זה, קנינו את התנור כמה ימים לפני פסח ואני לא חשמלאית ולא אמורה להבין בחשמל ולשלם לחשמלאי שיבוא לראות מה קרה לתנור החדש.
ובנוסף, עשינו הארקה כמה פעמים וזה לא עזר כלום, כל פעם שהפעלנו בלי הארקה החשמל קפץ,
ובגלל שיש לנו כיריים קרמיות, שהוצאנו עליו הרבה כסף כדי שנגר יתקין לנו מסגרת וחשמלאי יעשה לנו תלת פאזה,
הכיריים השתבשו לגמר ולא עובדים תקין, כל הזמן נדלק ונכבה, והכל באדיבות החנות הידועה ההיא.
ובנוסף לכל, כל עוגה נאפית שעתיים (!) - כשאותה עוגה נאפית לכל המשפחה במשך חצי שעה.
כמובן שהוא מסכים שנביא לו את התנור לחנות והוא יכניס מדחום (של חמץ כמובן) ויבדוק את חום התנור.
אבל אני קניתי את התנור ושילמתי משלוח מחוץ לעיר, רק המשלוחים יעלו לי כמעט כמו התנור. והם לא מוכנים לעזור בזה.
מחברים לתקע של 3 מעביר עם 2. השלישי הוא הארקה והוא גורם לנפילת הפקק.
זה סכנת התחשמלות

@תמי אחת @מנדולינה פורחת
איך אפשר לדעת אם זו אותה חנות?
לי הוא לא אמר שזה כמו דאבו, רק הבטיח לי שזה התנור הטוב ביותר.
אתם גרות בירושלים?
אולי אם נפנה יחד ונאמר לו שהוא מככב בפורומים , אולי זה יעזור משהו.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
@תמי אחת @מנדולינה פורחת
איך אפשר לדעת אם זו אותה חנות?
לי הוא לא אמר שזה כמו דאבו, רק הבטיח לי שזה התנור הטוב ביותר.
אתם גרות בירושלים?
אולי אם נפנה יחד ונאמר לו שהוא מככב בפורומים , אולי זה יעזור משהו.
אני ירושלמית.
התנור משמש אותי לחמץ חלבי. וזה לא זה...
הוא נחמד, אבל איטי, לא מספק את הסחורה שדאבו מספק.
חנות פרטית, לא רשת. מיקום די מרכזי בעיר

shani123

משתמש מקצוען
כל השינוי בפסח אלו העוגות שלא נאפות טוב אם התנור לא ברמה גבוהה,
זה יותר חשוב לי מהדברים האחרים.
אבל שאלתי בחנות למוצרי חשמל ואמרו לי שזה מסוכן תנור בילד אין שלא נמצא בתוך ארון,
יש פה מישהו שמבין בזה?
ראשית , הטוסטר אובן שהיה לי (סול, הדגם הכי טוב) אפה כל דבר במשך ששעעעוות,
ואחרי כל פעם היה צריך מנוחה של כמה שעות,
בתנור יכולתי להטיס בקצב נהדר, אפילו 2 תבניות יחד...

שנית, לענין הבטיחות, אני שמה אותו במקום תנור חמץ, בתוך הארון, בוודאי.
דורש טרחה לוגיסטית. לי היה שווה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה