בריאות תינוק מסכן :-(

rivkar

משתמש מקצוען
תינוק בן שנה מושלם וחינני עד לפני כחודש
אצל המטפלת אוכל רק אוכל בעיקר טחון בבית בעיקר יונק (אבל גם אוכל מהאוכל של כל המשפחה)
לא שותה בקבוק כלל!
לפני כחודש התחילה פריחה בעיקר בפנים בהתחלה התיחסתי כיובש
אח"כ הלכתי לרופאה נתנה משחה יותר חזקה
לא עזר
בשבועים האחרונים המטפלת מתלוננת שהוא מקיא כמעט כל יום אחרי הארוחה (בבית זה קורה פעם ב)
הלכתי לעוד רופאה (ילדים אבל נקראת מאד טובה) טענה שהוא מפתח אטופיק שאני ילך לרופא עור
לגבי ההקאות לא התרגשה או התיחסה רק להמשיך לעקוב
ואמרה שאין קשר לפריחה
להרגשתי יש קשר, משהו לא טוב לו בגוף
לא ידוע לי על שנוי משמעותי בתזונה או משהו בסגנון
מה הייתן עושות צעד הבא
רופא עור\ רופא אלרגיה \ מאבחנים מסוג הימליך או שטייף\ עוד רעיונות?! משהו מהקופה (מאוחדת) יש טוב או ללכת פרטי?
בקצור אני צריכה מישהו שיתיחס ברצינות ויבדוק אותו יסודי וימצא פתרון מהשורש (חוץ מכמובן משחות וכו)
ולגבי מה שצינתי בהתחלה עם האוכל - אם יתנו רשימת דברים להתנזר אני יתשדל עליו אבל לא מסוגלת גם עלי
אז מה עדיף להפסיק את ההנקה או להמשיך בכל זאת.. (אני מאד אוחזת מהנקה גם בגיל הזה)
אה - ושוב - אין תחליף! כי הרי אין בקבוקים..

ואגב - אולי זה לא הענין העיקרי בזה אבל אותי זה מאד מטריד.. המטפלת די עושה פרצופים כל יום שאני מביאה אותו ואני מבינה אותה מצד שני אין לו מחלה למה שאני ישאיר אותו בבית תקופה סתם כי הוא נודניק\ נראה לא משהו\ עלול להקיא..
בקצור - תודה למי שקרא\ה עד לפה אשמח לעצות..

ילילי

משתמש מקצוען
הפריחה קבועה ונמצאת כל הזמן או מגיע דווקא אחרי אוכל?

מה הוא אוכל אצל המטפלת לפני שהוא מקיא?

תנסי לבודד האם יש משהו קבוע שאחריו מופיעות התופעות.
אלרגיה יכולה להתפתח בכל גיל.

אני בטוחה שהוא גם עכשיו מושלם וחינני :)

רפואה שלמה והרבה כח!

הילה ט

משתמש רשום
אצל המטפלת אוכל רק אוכל בעיקר טחון בבית בעיקר יונק (אבל גם אוכל מהאוכל של כל המשפחה)
לא שותה בקבוק כלל!
לא עזר
בשבועים האחרונים המטפלת מתלוננת שהוא מקיא כמעט כל יום אחרי הארוחה (בבית זה קורה פעם ב)
הלכתי לעוד רופאה (ילדים אבל נקראת מאד טובה) טענה שהוא מפתח אטופיק שאני ילך לרופא עור
ואמרה שאין קשר לפריחה
מה הייתן עושות צעד הבא
רופא עור\ רופא אלרגיה \ מאבחנים מסוג הימליך או שטייף\ עוד רעיונות?! משהו מהקופה (מאוחדת) יש טוב או ללכת פרטי?
בקצור אני צריכה מישהו שיתיחס ברצינות ויבדוק אותו יסודי וימצא פתרון מהשורש (חוץ מכמובן משחות וכו)
ולגבי מה שצינתי בהתחלה עם האוכל - אם יתנו רשימת דברים להתנזר אני יתשדל עליו אבל לא מסוגלת גם עלי
אז מה עדיף להפסיק את ההנקה או להמשיך בכל זאת.. (אני מאד אוחזת מהנקה גם בגיל הזה)

ואגב - אולי זה לא הענין העיקרי בזה אבל אותי זה מאד מטריד.. המטפלת די עושה פרצופים כל יום שאני מביאה אותו ואני מבינה אותה מצד שני אין לו מחלה למה שאני ישאיר אותו בבית תקופה סתם כי הוא נודניק\ נראה לא משהו\ עלול להקיא..
היי, קודם כל רפואה שלימה.
לפי התיאור זה כן נשמע אלרגיה, לכן כן כדאי להגיע וכמה שמהר לידיעה מהו האלרגן, כי זה סבל קשה אם כן, אולי כדאי לך לבינתיים כן לנסות להוריד תקופה תקופה מצרכים מסוימים ( אולי כאלה שידועים כאלרגנים אצלכם במשפחה ואם אין אז: ) בעיקר כאלו שידועים כאלרגים כמו שומשום ( חבר של האטופיק) חלב, בגיל הזה זה גם הרבה ביצים בוטנים וכו'
ברבה בריאות!

rivkar

משתמש מקצוען
תודה על התשובות בינתים
הפריחה כל הזמן מופיעה
אצל המטפלת הוא אוכל כרגיל וגם בבית כרגיל
באמת יתכן שפתאום הוא נהיה אלרגי?
למשל בשבת נתתי לו במבה אמרו לי מה את נותנת לו זה אלרגני תראי איך הוא נראה.. אבל הוא אוכל במבה מגיל חצי שנה והכל היה טוב יתכן שפתאום השתנה משהו?! אם כן אין לי אפילו כיוון מאיפה להתחיל..
ולמי הייתם הולכים לבדוק אלרגיה - ארלרולוג? אם כן פרטי או שיש המלצה במאוחדת?
הייתם מנסים סוג הימליך \ שטייף?
מה עדיף מ2 האופציות הנל?

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אם הרופאה הפנתה לרופא עור תפני לרופא עור אבל במקביל להזמין גם תור לרופא אלרגיה.
אגב, את הנכדה שלי- היימליך איבחן אותה בצורה מדויקת ממש בלי להכיר קודם, בצורה מעוררת השתאות.

אנטוריום

משתמש מקצוען
כן! הרבה פעמים אלרגיה ובעיקר לאוכל היא נרכשת..
רופא עור אמור להכיר את הנושא של אלרגיות, אבל בכל אופן, כדאי כבר עכשיו לבקש הפניה, ולקבוע תור במקבילגם לרופא עור וגם לרופא אלרגיה, כי הקאה זה משהו שמעלה מיד אסוסיאציה של אלרגיה..

אליעזר המתוק

משתמש צעיר
אלרגיה זה דבר מתפתח כשהבת שלי הייתה תינוקת התפתחה רגישות ללקטוז
בהתחלה היא אכלה מטרנה בלי בעיה אחרי תקופה היא בהדרגה התחילה להקיא
בגלל שזה האוכל היחיד שהיא אכלה היה קל הסקתי שזה מהחלבי
וברגע שנתתי צמחי זה הפסיק

ילילי

משתמש מקצוען
@rivkar

איך נראית הפריחה שלו?
הרבה פעמים פריחה אלרגית זה אודם מפושט עם בלוטות לבנות בולטות.

מאפרת מקצועית

משתמש רשום
תודה על התשובות בינתים
הפריחה כל הזמן מופיעה
למשל בשבת נתתי לו במבה אמרו לי מה את נותנת לו זה אלרגני תראי איך הוא נראה.. אבל הוא אוכל במבה מגיל חצי שנה והכל היה טוב יתכן שפתאום השתנה משהו?! אם כן אין לי אפילו כיוון מאיפה להתחיל..
מה עדיף מ2 האופציות הנל?
אני הייתי מתחילה ברופא אלרגולוג ובמקביל רופא עור,
במידה ולא מוצאים אלרגיה ממשית,
תנסי את היימליך.

מאפרת מקצועית

משתמש רשום
באיזה איזור את גרה?
יש בלניאדו אלרגולוג יסודי ברמות.
ולגבי המטפלת, שתשתה מים קרים ותרגע זה חלק מהעסקת חבילה של לטפל בתינוקות כל עוד אין לו חום או הקאות ויראליות אין סיבה שלא ילך אליה.
אגב.... ניסית טיפות פניסטיל? מעניין אם יש הטבה אחרי טיפול,

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
לא שותה בקבוק כלל!
לא עזר
ואמרה שאין קשר לפריחה
מה הייתן עושות צעד הבא

נשמע כמו אטופיק.
ממליצה לך ליצור קשר עם העמותה, וגם לקרוא פה בפורום.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
תודה על התשובות בינתים
הפריחה כל הזמן מופיעה
מה עדיף מ2 האופציות הנל?
עוד לא התחלת בכלל לטפל בו מבחינה רפואית, מה היימליך....
מילא אם היית הולכת אליו אחרי שמיצית את הרפואה.

rivka-rubinstein

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני יודעת מהילדים שלי שהם מאוד רגישים לעובש וזה התקופה! כדאי לבדוק אצלך או בסביבת המטפלת אם יש בעיות של עובש במיוחד באזורים שבו הוא יושן

לראות את הטוב

משתמש מקצוען
רק רוצה להאיר, שהרבה פעמים אלרגיה ואטופיק חברים, כך שכדאי ללכת גם לרופא עור וגם לרופא אלרגיה.
הרבה בריאות, מתפללת בשבילכם שבעז"ה זה משהו חולף.........

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הקאות גם בלילה?
הוא ישנוני יותר ביום?

וואו לילדה שלי באמת יש עובש בחדר
ואנחנו באמצע לטפל
רוצה להגיד לי שזה יכול להיות בגלל זה?
כאילו הפצעים בקרקפת הקילופים הנשירה..
היא בת שנתיים, יכול להיות?

טיפוס רגיש.

דאבל

משתמש מקצוען
תבררי לעומק את הנושא של אלרגיה,
רופאי עור מטפלים בסימפטום אבל לא בשורש
חבל להכנס לטרטרת של משחות כשברור שיש גורם מבפנים שגורם לעור להראות כך.

אני יודעת מהילדים שלי שהם מאוד רגישים לעובש וזה התקופה! כדאי לבדוק אצלך או בסביבת המטפלת אם יש בעיות של עובש במיוחד באזורים שבו הוא יושן
זה קרה אצלך?
ומה עשית?
להוציא את הילד זה מספיק?
או שצריך כבר טיפול?

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא שותה בקבוק כלל!
לא עזר
ואמרה שאין קשר לפריחה
מה הייתן עושות צעד הבא

לא יודע אם נכון לקשור בין הפריחה לבין ההקאות שהתחילו שבועיים אחרי..

עד שמגלים מקור לפריחה, הקאות מצריכות בירור ומעקב משל עצמם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה