שיתוף שמח לשתף אתכם!

שמחת חיים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בסינגל הבכורה שלי
כתבתי הלחנתי שרתי עיבדתי ומיקססתי ....
יותר מאשמח לשמוע את חוות דעתכם

מ.S

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מרגש ומצמרר :cry:

הכל כאן מאד מקצועי ויפה! הלחן, השירה, העיבוד, המיקס, והקליפ.. תמשיך להצליח!

וה' יעזור שהסינגל הבא שלך יבוא בעקבות ימים שמחים יותר

S. GOLD

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שיר יפהפה ומרגש!
עיבוד וסאונד מעולים!!

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
רוצה לשתף מאחורי הקלעים קצת על השיר. מנחם שלח לי את השיר לפני. הקשבתי לזה והריוורב על הסנר והווקאל פשוט העביר בי צמרמורות של סאונד. הייתי חייב לברר מאיפה הריוורב העוצמתי הזה? איזה פלאגין גרנדיוזי הוא משתמש בטח איזה PRO R2 קשמר או AI חדש שיצא שהוא מחביא... קיצער לא תאמינו...
@שמחת חיים אפשר לגלות?
אה והכל מידי וסמפלים! אין הקלטות אודיו חוץ מהווקאל (כך לטענתו)

נערך לאחרונה ב:

שמחת חיים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
רוצה לשתף מאחורי הקלעים קצת על השיר. מנחם שלח לי את השיר לפני. הקשבתי לזה והריוורב על הסנר והווקאל פשוט העביר בי צמרמורות של סאונד. הייתי חייב לברר מאיפה הריוורב העוצמתי הזה? איזה פלאגין גרנדיוזי הוא משתמש בטח איזה PRO R2 קשמר או AI חדש שיצא שהוא מחביא... קיצער לא תאמינו...
@שמחת חיים אפשר לגלות?
אה והכל מידי וסמפלים! אין הקלטות אודיו חוץ מהווקאל (כך לטענתו)
אספר לכם קצת מאחורי הקלעים, שלחתי את השיר שעשיתי - בלי שום כוונה לפרסם - למר סטודיו ביט, בתור תלמיד לקוח חבר ומעריץ שלו, לשמוע חוות דעתו.
והרבה בזכות הפידבק שלו והדחיפה שלו גרם לי לצאת עם זה לאוויר העולם. אז תודה לך אלוף!!!

לגבי הרוורב - חחח, בהחלט אפשר לגלות...!

לגבי 'טענתי' שהכל מידי וסמפלרים - אתה הרי בין היחדים שיכולים להעיד על זה, הלא כן?!

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אספר לכם קצת מאחורי הקלעים, שלחתי את השיר שעשיתי - בלי שום כוונה לפרסם - למר סטודיו ביט, בתור תלמיד לקוח חבר ומעריץ שלו, לשמוע חוות דעתו.
והרבה בזכות הפידבק שלו והדחיפה שלו גרם לי לצאת עם זה לאוויר העולם. אז תודה לך אלוף!!!

לגבי הרוורב - חחח, בהחלט אפשר לגלות...!

לגבי 'טענתי' שהכל מידי וסמפלרים - אתה הרי בין היחדים שיכולים להעיד על זה, הלא כן?!
ואוווו מטורף הלוואי עלי לעבד ככה...
אשמח מאוד אם תוכל בבקשה להגיד לי באיזה גיטרות חשמליות השתמשת (ועם איזה אפקטים) זה מאוד יפה
וגם זיהיתי שם גיטרה וואה וואה כן?

שמחת חיים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ואוווו מטורף הלוואי עלי לעבד ככה...
אשמח מאוד אם תוכל בבקשה להגיד לי באיזה גיטרות חשמליות השתמשת (ועם איזה אפקטים) זה מאוד יפה
וגם זיהיתי שם גיטרה וואה וואה כן?
כן כן.. יש כמה אפקטים שעבדתי עליהם, ויש המון גיטרות, אם יהיה לי זמן בהמשך אשתדל לכתוב לך מה הם

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אז הנה הסוד לכל מי שהיה במתח- הריוורב הכי לא שימושי שפגשתי בחיי: "Room Works" של קיובס זה הפלאגין
בהחלט למדתי משו מההפקה הזאת...

נערך לאחרונה ב:

שמחת חיים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בגדול השתמשתי ב7 ערוצים שונים של גיטרות, חלק מקונטקט וחלק מספריות אדיו

לדוג' הגיטרה של הבית של השיר, ממש בהתחלה -
מדובר באיזושהי הקלטת אודיו, של גיטורה קלאסית, שגזרתי משם את חלקי האקורדים שאני צריך, שמתי עליה EQ קטן,

אח"כ נכנס שם עוד גיטרה, מקונטקט, יש עליה EQ שמביא סאונד מדהים, נראה לי שזה נותן גם סוג של סטורציה, פלגין של waves - הוא נקרא EK ramer

אח"כ עוד סוג של גיטרה מקונטקט, שם יש פלאגין של waves הוא נקרא jjp

אח"כ מגיעים כל החשמליות, אני משתמש בפלאגין מטורף, שנקרא GTR TOOL זה באצם מדמה סטודיו לגיטרות, יש שם את כל האפקטים והכל, זה נותן לזה סאונד ממש אקוסטי

לדוג' את הדיסטורשן בסוף, לקחתי צליל פשוט של גיטרה, ודרך הפלאגין הזה שמתי עליו דיסטורש'ן, וזה פשוט עשה את העבודה

בגרופ של כל הגיטרות שמתי פלאגין שירחיב אותם קצת שיהיה יותר סטריאו (פלאגין פשוט 'mono to steruo')
וגם הורדתי קצת בתדרים של ה600, שיתן יותר מקום לוואקל

כל זה בגדול - יש עוד כל מיני דברים ששמתי, אבל אם אתחיל - לא אגמור... אם אתה צריך לדעת על משהו ספציפי אשמח לבדוק לך..

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אח"כ מגיעים כל החשמליות, אני משתמש בפלאגין מטורף, שנקרא GTR TOOL זה באצם מדמה סטודיו לגיטרות, יש שם את כל האפקטים והכל, זה נותן לזה סאונד ממש אקוסטי
תודה רבה על כל הפירוט!
אז בעצם לגבי החשמליות ...העניין זה המדמה מגברים ...אבל באיזה פלאגין גיטרה השתמשת שהוא הבסיס שעליו שמת את האפקטים?

שמחת חיים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כן אבל מה השם של הפלאגין בקונטאקט..יש מלא סוגים שם
לצערי אני לא יכול להגיד לך מדוייק
בגלל כח המחשב שלי אימצתי לעצמי 'מנהג', לפני שאני מתחיל את המיקס הסופי אני ממיר את כל המידי לאודיו, בשביל שיהיה יותר קל לתוכנה, ואז אני יוכל להעמיס עליה את כל הפלאגנים בלי שיתקע לי כל רגע...
אז... סורי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  37  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה