שאלה ממתחיל: מצגת ללקוחות

פונטגרפר

משתמש צעיר
בחיי לא עסקתי במצגת וידיאו וכדו'. אז אגיד בדיוק מה אני רוצה:

בחדר ההמתנה של המשרד שלנו יש מחשב ששם אנו מראים ללקוחות העבודות שלהם.

אני רוצה שבעת שהלקוחות ממתינים בחוץ, הם יראו על המסך עבודות היפות שלנו. מלווה עם אודיאו באנגלית 'קוסטום מייד' להמשרד שלנו.

ולפעמים שלקוח חדש רוצה לראות -לדוגמה- עבודות מסוג "חסידי" שכבר עשינו, אז יהא אפשר לדפדף בהמצגת.

האם יש מקום באינטרנט שהם עושים עבודות מסוג זה? או שאני צריך לעשות את זה? ובאיזה תוכנה?

artist

משתמש רשום
אתה יכול לעשות זאת לבד על פאאור פוינט אתה לא צריך לחפש באינטרנט זה יצא לך הכי זול ואם תרצה להחליף כל תקופה את העבוקות אז תוכל לעשות זאת לבד ולא להיות מקושר אל מישהו
שווה.

artist

משתמש רשום
זה תוכנה ממש ממש קלה תלך למישהו שמכיר קצת את התוכנה והוא יסביר לך קצת ואז אתה כבר תקלוט הכל לבד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  26  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה