עזרה שאלה בקשר לפלוטר חיתוך של GRAPHTEC (מחזיק הסכין)

Tomim

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש לי פלוטר דגם CE6000-60.
מחזיק הסכין שלו מדגם PHP33-CB09N-HS
אני רואה שהדגם הזה פחות נפוץ. ומה שבעיקר נמכר זה דגם ממש דומה עם המספר PHP32-CB15N
שאלה ראשונה, מישהו יודע מה ההבדל בין הדגמים והאם דגם 32 יכול להתאים גם לפלוטר שלי?
שאלה שניה, האם מישהו מכיר ספק בארץ שמוכר את החלקים האלו? (ארטא סגרו את מחלקת הפלוטרים שלהם)

תמונה של 33:
php33-cb09n-hs.jpg

תמונה של 32:
High-quality-FOR-Graphtec-Knife-Blade-Holder-CE5000-CE6000-PHP32-CB09N-PHP32-CB15N-PHP33-CB09N-PHP33.jpg_Q90.jpg_.webp

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה