שאלה שאלה בקליפ

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
למישהו יש מושג איך אפשר להתחבר לקליפ סטודיו גם ללא צורך בחיבור לאינטרנט?
כמובן שיש לי רישיון רישמי, רק שבגירסה הראשונה לא היה חיבור לשרת לבדיקת רישיון בכל כניסה לתוכנה, ובגירסה השניה כן יש,
אז יש פיתרון?

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
זו בעיה
בגרסה 2- חייב להיות חיבור לאינטרנט - בדוק!!!
האופציה היחידה היא להתחבר לאינטרנט ואז הוא נותן כמה פעמים להיכנס ומתנתק שוב
וכך כל כמה פעמים הוא מבקש חיבור.

אופציה נוספת היא:
התקנת תוכנה פרוצה לאחר שרכשת
חייבת להדגיש כאן שנושא התוכנות הפרוצות שנוי במחלוקת מבחינה הלכתית
יש שמתירים ויש שאוסרים
ובמיוחד אם זו גרסה חדשה יכול להיות עוד יותר בעיה
אבל יתכן שמי שכבר רכש יכול להתקין פרוץ
וכל אחד ישאל את רבו
במידה ותרצו להתקין פרוץ - תוכלו לפנות אליי בפרטי

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
למישהו יש מושג איך אפשר להתחבר לקליפ סטודיו גם ללא צורך בחיבור לאינטרנט?
כמובן שיש לי רישיון רישמי, רק שבגירסה הראשונה לא היה חיבור לשרת לבדיקת רישיון בכל כניסה לתוכנה, ובגירסה השניה כן יש,
אז יש פיתרון?
אין לי תשובה על זה
רק תיזהר מאד מתוכנות פרוצות , זה פתח להרבה מאד בעיות ויכול להרוס לך את המחשב

מה שכן, יש לי שאלה - בלי קשר לקליפ, שייך בכלל לעבוד באיור ללא חיבור קבוע לאינטרנט ?
לדעתי, אם אתה רוצה להתקדם בזה , חייב אינטרנט נורמלי, וקבוע.
(אלא אם כן האיור הוא תחביב - אז סבבה)

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
אם אפשר פירוט, למה?
פשוט מאד
1- קשר עם לקוחות. רוב התקשורת נעשית במייל/וואצאפ וכדו'. אתה צריך לשלוח קבצים על בסיס יומיומי.
2-איתור לקוחות- מוצאים אותם בפרוג, ברשתות חברתיות וכו...
3-גישה לחומרים הנצרכים עבור איור - עדכוני תוכנות , מברשות , רפרנסים, רקעים וכו וכו..
4- השראה ולמידה- שיפור מחייב ללמוד עוד כל הזמן, לקבל השראה מיוצרים אחרים, להיות בקשר עם יוצרים אחרים.
ויש עוד , זה הבסיס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה