רמת בית שמש ד4

JLJ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מישהו מכיר דירה למכירה עד 2.1M
4 חדרים או 3 חדרים עם אופציה מיידית?
באזור מרכזי ומאוכלס.
קונים זריזים ורציניים ממש.
תודה

מה זה הפרויקט של קניג? יש לו משהו כזה שם?
0523275068
ישנו דירות בד'4 ובד'3

אני מסתפק האם לבוא לגור בד' 4
מישהו יודע איזה בתי כנסת חסידיים יש בד' 4 או שצריכים להיפתח בחודשים הקרובים?

חסידישער יוד

משתמש רשום
יש סעטמער ויש דיון שסקוויר מגיע גם יש שם די הרבה מודרנים וליטאים אבל זה עדיין בניה אז אי אפשר לדעת מה יהיה

חסידישער יוד

משתמש רשום
הצטרפות לקבוצות בצאט

רוכשים כללי ד-4'
https://hangouts.google.com/group/UwPssRsFf7PP18Lb6

רוכשים וולפסון גרין הילס ד- 4
https://hangouts.google.com/group/CmrE3Q1kPKoLG6U18

מי שהקישור חסום לו יכול לכתוב את המייל שלו כאן באשכול והוא יצורף ידנית
תוכל לצרף אותי אני חסום HERSHYHAN שטרודל GMAIL האם יש לגרין הילס E גם?

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
יש סעטמער ויש דיון שסקוויר מגיע גם יש שם די הרבה מודרנים וליטאים אבל זה עדיין בניה אז אי אפשר לדעת מה יהיה
יש הרבה בתי כנסת חסידיים.
אם אפשר באמת לעדכן פה:

יוסי יוספי

משתמש מקצוען
1. סאטמר (ראש ישיבה) רחוב ברכיה. יש מקווה מאולתר.
2. אלעסק רחוב רב חנינא. יש מקווה מאולתר.
3. ראדושיץ רחוב רב חלקיה.
4. ברסלב. רחוב רב חלקיה (אין מניינים קבועים עדיין)
5. ביאלא ב"ב רחוב יצחק נפחא.
וכנראה שיהיה עוד
יש כמה חסידויות שתפסו שטח אבל עדיין לא פעילים.

די

משתמש סופר מקצוען
לכאורה זה יתאכלס הרבה לפני כן, כי במשתכן במתחם D F תאריך איכלוס הוא 15.8.2024, בין הבניין הראשון בE לבניין האחרון בF יש 16 בניינים, כך שצריך להתחיל לאכלס את E הרבה לפני כן. השאלה אם יש כבר הודעה רשמית על הקדמת אכלוס. (העבודות במקום לא נעצרו-למי ששואל).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה