דרוש מידע דירת 3 חד' ד4 כמה דורשים היום ?.??

חסידישער יוד

משתמש רשום
זה מאד שונה האם יש נוף כמו ברב חנינא
או שזה בין הבינינים ברחוב חלקיה בר טובי
אבל זה בין 2.9 ל3.2
אם זה עורפי יהיה קשה יותר למכור
ודירה בקומה -3 אם נוף חלקית 5.5 חדרים 120 מטר + חלל של עוד 10 מטר + מחסן 5מטר צמוד לדירה
וגינה של 339 מטר זה ב ד4 ולפסון רב חנינא מה המחיר למכירה לזה ?

נערך לאחרונה ב:

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
יש למישהו הסבר על הקפיצה המטורפת של מחירי השכירות (בניגוד למכירה) בד'? אין לזה אח ורע בשומקום בארץ. בפרט שחלק מהדירות זה ממש מאצעב של אתר בנייה.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
יש למישהו הסבר על הקפיצה המטורפת של מחירי השכירות (בניגוד למכירה) בד'? אין לזה אח ורע בשומקום בארץ. בפרט שחלק מהדירות זה ממש מאצעב של אתר בנייה.
ביקוש. ביקוש. ועוד הפעם ביקוש. מאז חודשי הקיץ האחרון יש הסתערות רבתי של שוכרים על בית שמש, כך שכמעט א"א למצוא דירה פנויה בשום שכונה.

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
ביקוש. ביקוש. ועוד הפעם ביקוש. מאז חודשי הקיץ האחרון יש הסתערות רבתי של שוכרים על בית שמש, כך שכמעט א"א למצוא דירה פנויה בשום שכונה.
אז עכשיו יש לי שאלה חדשה:
למה הביקוש דווקא שם? מה הגישמאק לגור דווקא באתר בנייה עם חול ולהתפלל בקרוואן שלא נגמר?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
למה הביקוש דווקא שם? מה הגישמאק לגור דווקא באתר בנייה עם חול ולהתפלל בקרוואן שלא נגמר?
הצעירים אוהבים היום דירות חדשות מהניילונים. אבל האמת היא שהביקוש לא רק שם, אלא בכל השכונות אין דירות פנויות.
בית שמש חזק על המפה (אולי בזכות פרוג...). הרבה מהשוכרים זה זוצי"ם מקומיים, ויש גם הרבה מירושלים שנמלטו מהמחירים המטורפים שם (4500 ש"ח וצפונה ליחידה קטנטנה).

לארג'

משתמש מקצוען
חבר מביא חבר,חדש ,קהילות צעירים,
פרסום מכירות מטורף שמתפרס על עמודי העיתונים והאתרים
מה שמונע מהשאר זה חוסר במקומות עבודה
ועדיין לא הגיע פסח וחודשי הקיץ שאז הביקוש בשיאו
מצד שני כשיקבלו טופס 4 ללא מעט בניינים בסוף החורף הקרוב עד אמצע הקיץ,יהיה קצת מאזן במחירי השכירות.

נערך לאחרונה ב:

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
הסיבה היא אחת: מצוקת הדיור...
הרבה מאד גרים לכתחילה בשכירות, והביקוש בשכונה (כמו בשאר בית שמש) גדול.
והסיבה היא לא פרוג או כל מקום פרסום אחר.
לוחות הדירות להשכרה ריקות הרבה יותר מלפני חצי שנה (בכל הלוחות במקומונים) מהסיבה הפשוטה שלדירות כבר יש קופצים לפני פרסומם.

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
כמה עולה דירה להשכרה ברמה ה?
או מבילים אחרות: אולי דווקא המצוקה המתוארת היא ההזדמנות לחזק את רמה ה'?
גם דירות מהניילונים כפי שכתבו כאן, רק במחיר יותר שפוי (אולי).

די

משתמש סופר מקצוען
רק בשביל הפרופורציה, מחירי השכירות בבית שמש לא יותר יקרים מביתר הסמוכה.
אמנם חלקים מרמה ד' הם אתר בנייה לעומת ביתר, אבל יש לבית שמש יתרונות אחרים מנגד.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
כמה עולה דירה להשכרה ברמה ה?
או מבילים אחרות: אולי דווקא המצוקה המתוארת היא ההזדמנות לחזק את רמה ה'?
גם דירות מהניילונים כפי שכתבו כאן, רק במחיר יותר שפוי (אולי).
המחירים ברמה ה' אפילו גבוהים יותר. יש שם הרבה חוצניקים שיכולים להרשות לעצמם לשלם עוד כמה מאות ש"ח בחודש

מוטי מ

משתמש צעיר
אני גר ברמת ד' 4 אני משלם 3900 על דירה של 100 מטר כולל מחסן כולל חניה

קפה ועוגה

משתמש פעיל
אני מחפש לשכור יחידה [משהו כמו 50 - 60 מ"ר] בד'3
לא דירת 3 חד', של 80 - 90 מ"ר
מישהו יודע אם יש דבר כזה בכלל באזור
ואם כן, כמה יעלה בערך?

יש מצב שבגלל שהכל שם חדש, והרי אין יחידות כאלו מקבלן, אלא יחידות כאלו זה רק מה שאנשים בונים לעצמם מאוחר יותר - להשלמת הכנסה, אולי בכלל אין דבר כזה ברמה ד'?, או שכן, מי יודע?

מוטי מ

משתמש צעיר
אני מחפש לשכור יחידה [משהו כמו 50 - 60 מ"ר] בד'3
לא דירת 3 חד', של 80 - 90 מ"ר
מישהו יודע אם יש דבר כזה בכלל באזור
ואם כן, כמה יעלה בערך?

יש מצב שבגלל שהכל שם חדש, והרי אין יחידות כאלו מקבלן, אלא יחידות כאלו זה רק מה שאנשים בונים לעצמם מאוחר יותר - להשלמת הכנסה, אולי בכלל אין דבר כזה ברמה ד'?, או שכן, מי יודע?
יש
יעלה בסביבות ה 3000

חסידישער יוד

משתמש רשום
ודירה בקומה -3 אם נוף חלקית 5.5 חדרים 120 מטר + חלל של עוד 10 מטר + מחסן 5מטר צמוד לדירה
וגינה של 339 מטר זה ב ד4 ולפסון רב חנינא מה המחיר למכירה לזה ?
מה המחיר יש לי דירה כזה להשכרה מה אפשר יכול לקבל על זה שכירות? (למוסד/פרטי)?

אולי מעניין אותך גם...