אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
תודה מראש, אשריך.
עשיתי קטלוג לספרים. ממויין לפי א-ב. ישנם ספרים שהם כמה כרכים למשל גמרא, אני צריך למיין אותם לפי סדר שלהם ולא לפי א-ב. כמו: גמ' ברכות, גמ' שבת, גמ' עירובין וכו', האם יש דרך לעשות כן בטור אחד?
באקסל אפשר למיין לפי רשימה מותאמת אישית

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
תוכל לפרט יותר
על מנת שלא יהיה לך את הDIV בתא שנוצר מחלוקה לאפס
תכניס את הנוסחה לתוך הנוסחה IfError ובארגומנט השני תשים 0 כך לא יהיה לך שם את השגיאה והאקסל או השיטס יוכל לסכם

נערך לאחרונה ב:

אין על אקסל

משתמש פעיל
על מנת שלא יהיה לך את הDUV בתא שנוצר מחלוקה לאפס
תכניס את הנוסחה לתוך הנוסחה IfErrorr ובארגומנט השני תשים 0 כך לא יהיה לך שם את השגיאה והאקסל או השיטס יוכל לסכם

לא מצליח אולי לא כתבתי את הנוסחה נכון??
אני כתבתי =IfErrorr(SUM(C2:N2),0)

חבובצ'יק

משתמש פעיל
מישהו יודע האם יש אפשרות בנוסחת אקסל מיקרוסופט (או באקסל שיטס) לפתוח קבצים מתוך המחשב
במיקרוסופט אפשרי
תכנס להוספה למעלה תקיש על "איפר קישור" הוא ישאל אותך מאיזה תיקיה ואיזה קובץ תקיש על זה ותקיש על אישור... וקבלת.

xl3391

משתמש מקצוען
ובנוסחה:
upload_2019-12-9_16-57-13.png

אין על אקסל

משתמש פעיל
במיקרוסופט אפשרי
תכנס להוספה למעלה תקיש על "איפר קישור" הוא ישאל אותך מאיזה תיקיה ואיזה קובץ תקיש על זה ותקיש על אישור... וקבלת.

תודה רבה!!!

אבל בעיה קטנה האקסל מוציא לי כל פעם הודעה כזו

upload_2019-12-9_16-56-4.png

האם יש אפשרות לדלג עליה

אין על אקסל

משתמש פעיל
עד כמה שלי ידוע בגוגל שיטס אין דבר כזה
אלא אם כן אתה שם את התיקייה בגוגל דרייב
לי ידוע שבאקסל שיטס אין צורך להשתמש בנוסחה בכלל היות ולכל קובץ שהוא בדרייב יש לו קישור וזה עובר רק עם קישור ללא נוסחה

אבל אני חיפשתי שיפתח מהמחשב ולא מהדרייב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה