רופא רופא/פסיכיאטר לבחור בן 17 עם דיכאון

(אמא שלי עובדת בתחום.)
והיא ממליצה בחום על מיכאל אבולעפיה -פסיכיאטר.
טלפון:0502050565
רפואה שלמה ומהירה!

נערך לאחרונה ב:

ר.א.א

משתמש פעיל
סליחה עברתי ברפרוף על רוב ההודעות ושםתי לב שכולם רצו מאוד מהר (ויכול להיות שצודקים אבל)
מה שאני חושב ז
א.) אתם חושבים שזה קשור לריטלין?- אז תעצרו קצת.
ב.) אתם אומרים שהמצב הרוחני טוב?-תבדקו את זה יותר (גיל 17 זה בהחל גיל שמתמודדים בו קשה מאוד.
ג.) יש כזה תופעה (מאז ומתמיד) שבחורים שלומדים יותר מידי(כן יש כזה דבר יותר מידי) אם הם לא מתפרקים מספיק הם פשוט ...
ד.) כמובן לדבר עם צוות הישיבה ולהסתמך על המידע מהם ולבקש מהם שהם יעקבו קצת לראו כמה הוא באמת לומד (ובקשר לסמארטפון שיעקבו אם הוא נעדר מהסביבה כגון ל... )
ה.) וכמובן בנוסף לכל אפשר וצריך להתייעץ עם מומחים (לא נראה לי שכבר פסיכולוג ופסיכיאטר) גם תוך כדי כל התהליך

אה וכמובן כל אחד מאיתנו שכותב באשכול הזה וזה באמת נוגע לליבו יכול פשוט עכשיו להגיד פרק תהילים וזה הזדמנות למעשה טוב בחודש אלול
שיהיה בהצלחה רבה רבה

יצחק77

משתמש מקצוען
סליחה עברתי ברפרוף על רוב ההודעות ושםתי לב שכולם רצו מאוד מהר (ויכול להיות שצודקים אבל)
מה שאני חושב ז
א.) אתם חושבים שזה קשור לריטלין?- אז תעצרו קצת.
ב.) אתם אומרים שהמצב הרוחני טוב?-תבדקו את זה יותר (גיל 17 זה בהחל גיל שמתמודדים בו קשה מאוד.
ג.) יש כזה תופעה (מאז ומתמיד) שבחורים שלומדים יותר מידי(כן יש כזה דבר יותר מידי) אם הם לא מתפרקים מספיק הם פשוט ...
ד.) כמובן לדבר עם צוות הישיבה ולהסתמך על המידע מהם ולבקש מהם שהם יעקבו קצת לראו כמה הוא באמת לומד (ובקשר לסמארטפון שיעקבו אם הוא נעדר מהסביבה כגון ל... )
ה.) וכמובן בנוסף לכל אפשר וצריך להתייעץ עם מומחים (לא נראה לי שכבר פסיכולוג ופסיכיאטר) גם תוך כדי כל התהליך

אה וכמובן כל אחד מאיתנו שכותב באשכול הזה וזה באמת נוגע לליבו יכול פשוט עכשיו להגיד פרק תהילים וזה הזדמנות למעשה טוב בחודש אלול
שיהיה בהצלחה רבה רבה
מצטרף להנ"ל לא נראה לי אין מצב שבחור לומד בישיבה כל הזמן ובבין הזמנים מתפרק לגמרי ולא יוצא מהמיטה,
לצערי דעתי שונה מרוב החברים משום שמהנסיון שלי ראיתי גם בחורים ואברכים שטופלו אצל כל השמות הגדולים שהוזכרו כאן ורק הסתבכו והתמכרו מתרופות קלות לקשות יותר ומשם לתרופות מאזנות וכו'
ומצד שני יש הרבה יותר כאלו שנושעו ועלו על דרך המלך,
לכן לענ"ד לא הייתי מתחיל עם פסיכיאטר מיד אבל כן עם מטפל חרדי מפורסם כמו צישינסקי בעצמו וכדו'
אני מאמין שבכל עיר יש אחד כזה שיכול לתת כיוון וסינון ראשוני האם ליווי וקאוצ'ינג ע"י מטפל CBT עם הכשרה להפרעת קשב יספיק או שבאמת צריך פסיכיאטר, ואם כן אז למי
אף אחד כאן לא מכיר את הבחור והמצב ואינו יכול לתת דעה
מה שבטוח לא לדחות ולהתלבט הרימו טלפון למישהו עכשיו !

תמר אליסון

משתמש חדש
לא מצליחה להבין את מה שעומד מאחורי המלצה בפורום חרדי של אישה שמטפלת בבחורים!!!!
היא אשה חרדית שב"ה מצליחה מאד לעזור לבחורים במשבר.
אחרי שקרוב משפחה שלי לא הצליח להתקדם אצל אף אחד והיה במשברים,
אנשי חינוך יעצו להם עליה, והיא ממש הצילה אותו!

רחל י.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
השאלה, האם יש למישהי ניסיון עם מטפל רגשי?
כי האמא לא מעונינת לקחת קדם לפסיכולוג/פסיכיאטר, קדם שיש לו מלווה?.

mklj

משתמש צעיר
מה היא רוצה להשיג ממטפל רגשי שלא תוכל להשיג מפסיכולוג?
וכן אם הוא מטופל גם תקופתית לא נראה לי נכון להתעלם ולא לפנות לגורם רפואי/ פסיכיאטר.
(לא מדברת ממקום מקצועי)

רחל י.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לא מבין עבר שבוע ולא עשו עדיין כלום? פקו"נ
קבעו תור לפרופסור ויצמן לעוד חדש!!!
אבל, מחפשים ליווי צמוד לטיפול רגשי בינתיים ואחרי.

רחל י.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ירושלים

אורה דיין

משתמש חדש
מחפש רופא או פסיכיאטר או מטפל מעולה!!!
לבחור בן 17 הנמצא בישיבה אבל כל בינהזמנים נמצא במיטה.
לא מתפלל,לא מטייל,לא עושה עם עצמו כמעט כלום, למעט שמיעת קווי הנייעס.
ההורים חוששים למצבו הנפשי
ומחפשים עזרה.

הנער מטופל בריטאלין ובסרנדה
ומתפקד רק בישיבה בלימוד ובין לבין הוא במיטה
אה... גם לפי דברי אימו, מכור לעישון, ברמה של קופסה ליום.
למי שיש עצה, אשמח שתותיר כאן גם טלפון של רופא או מטפל, ותבוא על שכרה מן השמים.

תודה מראש לכל העונים והמתייחסים, חסד של ממש.
אני ממליצה על ד"ר מיכאל אבועלפיה פסיכאטר פרטי מעולה עם המון תוצאות...

cohen25

משתמש חדש
מנוי פרימיום
פסיכיאטר מומלץ - ד"ר עז גד גולד מדוייק מאוד !
יתן לכם אבחנה מתטימה ויפנה אתכם לטיפול מתאים !

ללדת אחרת

משתמש פעיל
קבעו תור לפרופסור ויצמן לעוד חדש!!!
אבל, מחפשים ליווי צמוד לטיפול רגשי בינתיים ואחרי.
נראה לי שהלכו רחוק מידי....
מהכרות קרובה עם מקרה כמעט זהה יכולה להגיד לאמא שתתייעץ עם מכון הילדים שלנו שבאחריות הרב גואלמן [בסולם יעקב].
חבל להפוך ילד קש"ר למטופל פסיכיאטרי כשהבעיות הרגשיות נובעות מהקש"ר בעצמו ומהתרופות המטפלות בזה.
הייתי נותנת לך את הטלפון שלי אם היה אפשר כאן. ואין לי אחוזים אצל אף אחד רק אצל הקב"ה...

רחל י.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
נראה לי שהלכו רחוק מידי....
מהכרות קרובה עם מקרה כמעט זהה יכולה להגיד לאמא שתתייעץ עם מכון הילדים שלנו שבאחריות הרב גואלמן [בסולם יעקב].
חבל להפוך ילד קש"ר למטופל פסיכיאטרי כשהבעיות הרגשיות נובעות מהקש"ר בעצמו ומהתרופות המטפלות בזה.
הייתי נותנת לך את הטלפון שלי אם היה אפשר כאן. ואין לי אחוזים אצל אף אחד רק אצל הקב"ה...
אז, אולי באמת תתני את מספר הטלפון שלך?

חיולה

משתמש מקצוען
סרנדה לפעמים יכולה לגרום בחודשים הראשונים למחשבות אובדניות או להגביר אובדנות בפרט אצל צעירים פחות מ25 אז שווה לבדוק את זה אם לאחרונה החל לקחת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה