עזרה ראשונה! קווין B לא עונים לי!

RBH

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
קווין בי לא עונים 3 ימים!ואני צריכה דחוף טיפול לשבוע הבא והם לא עונים
מה הסיפוררר

מיגו דאי בעי שתיק

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
אולי זה יעזור

• שכוייח!
Reactions: RBH

RBH

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אולי זה יעזור
ואו תודה הצלת!

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
היה לי תור להיום בבני ברק,
הגעתי והמקום היה סגור.
לא עדכנו שהתור בוטל
לא עונים במוקד מעל לשעה וחצי שהמתנתי עד ייאוש...
מי יודעת מה הלוז?

עד מתי

משתמש מקצוען
היה לי תור להיום בבני ברק,
הגעתי והמקום היה סגור.
לא עדכנו שהתור בוטל
לא עונים במוקד מעל לשעה וחצי שהמתנתי עד ייאוש...
מי יודעת מה הלוז?
יש הרבה אשכולות בנושא
מתברר שיש החלפת בעלים
חלק מהסניפים נסגרו
עד היום אמרו שב"ב פעיל, מוזר

מבאס ומאכזב מאדד!!

עד מתי

משתמש מקצוען

טלמון

משתמש רשום
משהי יודעת מה לגבי הסניף במודיעין עילית???
לפני שבועיים הבנתי מחברה שהיה נראה רגיל רק שינוי בשעות פתיחה ומאתמול בבוקר לא זמין :(
אשמח אם יש למשהי מידע
תודה

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
משהי יודעת מה לגבי הסניף במודיעין עילית???
לפני שבועיים הבנתי מחברה שהיה נראה רגיל רק שינוי בשעות פתיחה ומאתמול בבוקר לא זמין :(
אשמח אם יש למשהי מידע
תודה
קיבלתי מחברה
1708423225102.png

טלמון

משתמש רשום
תודה על מה שצרפת !
פשוט הזוי אני בהלם !!!!!
חברה שבעלה עובד בחברת עיכול נכסים של חברת אשראי בדק לי עם החשבונית ששילמתי ועדכן אותי עכשיו- החברה פשטה את הרגל באופן ודאי ואין להם אפשרות לבצע עסקאות כל החשבונות שלהם נחסמו.
מה שכן,משהי שעדיין לא ירדו לה כל התשלומים ששילמה (באשראי) יכולה לפנות לחברת אשראי ולהסביר להם שלא מקבלת מענה מהחברה על העסקה שרכשה, וחברת האשראי יעצרו לה את המשך התשלומים.

טלמון

משתמש רשום
חברה שבעלה עובד בחברת עיכול נכסים של חברת אשראי בדק לי עם החשבונית ששילמתי ועדכן אותי עכשיו- החברה פשטה את הרגל באופן ודאי ואין להם אפשרות לבצע עסקאות כל החשבונות שלהם נחסמו.
מה שכן,משהי שעדיין לא ירדו לה כל התשלומים ששילמה (באשראי) יכולה לפנות לחברת אשראי ולהסביר להם שלא מקבלת מענה מהחברה על העסקה שרכשה, וחברת האשראי יעצרו לה את המשך התשלומים.
מה שלא מובן איך הם ממשיכים לפרסם רגיל רגיל. בחמישי עוד פרסמו בקטיפה ואתמול עוד במודיעין עילית.

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
מוזר מאוד!
ל הם כבר לא עונים תקופה ארוכה...
והסניף בבני ברק סגור בלי שום פתק על הדלת.
הגעתי לחינם

שרה צוקר

תמונות קסומות מהאגדות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
זה אמיתי או לא?
כי הם לא עונים כבר כמה חודשים טובים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה