בריאות הצילו שום אנטיביוטיקה לא עוזרת, מה עושים?

וילה בצפת

משתמש פעיל
מה עושים לפני כמה שבועות היה לי סינוסיטוס הרופא הביא לי אוגמנטין 875 סיימתי עבר 3 ימים התחילו לי כאביגרון מטורפים ושוב פעם אוגמנטין
עבר שבוע ושוב חזר הכל
ושוב הביאו לי אנטיביוטיקה
מה יש לעשות
זה לא נגמר????
רעיונות בדחיפות אני כבר חודש לא מתפקדת????????????????????

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
את ישנה מספיק?
הבית מספיק מחומם?
אוכלת מגוון?
מצב הויטמינים תקין?
את במצב מיוחד?
לפעמים פשוט צריך להוריד הילוך

בובונה

משתמש פעיל
לנסות טיפולים אלטרנטיביים
שלושת המימדים וכד' / ויטמינים מחברה איכותית והתאמה למצב (ממליצה על פוראוור)

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עם דלקות גרון 4-5 פעמים בשנה ככה כמה שנים טובות
כמה בבוקר בום עם כאב גרון חזק חום 40+ וישר אינטביוטיקה ברמה שלא מתפקת רק במיטה
עשיתי דיקור סיני תקופה ארוכה וב''ה תודה לה' חל לי ברמה שאם אני חוטפת אז זה בקטנה ככה וירוס יום חלשלוש וחוזרת ישר לעצמי
ברמה כזאת שהשנה לפני חודש בערך כאב לי הגרון בקטנה ממש רק בערב ובבוקר עבר לי ויום אחד החלטתי ללכת לרופא לראות מה הסיפור כי הייתי צריכה לסוע שבת אז רציתי לראות שהכל בסדר( היה לי ברור שאין לי כלום כי עובדה אני זהה הולכת לא מתה במיטה)והרופא אמר לי שיש לי דלקת גרון חריפה
ואנ י הייתי בשוק כי אין מצב אצלי דלקת בלי תופעות קשות ופה הגוף תפקד כרגיל עם דלקת
אז כל הסיפור כאן זה רק למי שסובל הרבה מדלקות גרון מנסיון אישי רוצו לדיקור סיני שווה ממש
אבל לא לטיפול שתיים אלא לכ 10-20 טיפולים
שווה כל שקל

אליעזר המתוק

משתמש צעיר
"אקטיפלוס" - תרסיס לגרון מעולה מעולה הוא טבעי וקונים אותו בבית מרקחת
סבלתי מדלקות גרון ועד היום אני מברכת את מי שהמליצה לי על זה פשוט הצלה
הכי טוב לקחת כל שעתיים ברגע שמתחיל להרגיש כואב, אבל גם אם לוקחים אחרי זה עובד מצוין
(יש גם בטבליות לא לקחת מהנסיון שלי הרבה פחות יעיל )

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה עם בדיקות דם? לראות מה קורה בגוף?

פיר

משתמש סופר מקצוען
אני עם דלקות גרון 4-5 פעמים בשנה ככה כמה שנים טובות
כמה בבוקר בום עם כאב גרון חזק חום 40+ וישר אינטביוטיקה ברמה שלא מתפקת רק במיטה
עשיתי דיקור סיני תקופה ארוכה וב''ה תודה לה' חל לי ברמה שאם אני חוטפת אז זה בקטנה ככה וירוס יום חלשלוש וחוזרת ישר לעצמי
ברמה כזאת שהשנה לפני חודש בערך כאב לי הגרון בקטנה ממש רק בערב ובבוקר עבר לי ויום אחד החלטתי ללכת לרופא לראות מה הסיפור כי הייתי צריכה לסוע שבת אז רציתי לראות שהכל בסדר( היה לי ברור שאין לי כלום כי עובדה אני זהה הולכת לא מתה במיטה)והרופא אמר לי שיש לי דלקת גרון חריפה
ואנ י הייתי בשוק כי אין מצב אצלי דלקת בלי תופעות קשות ופה הגוף תפקד כרגיל עם דלקת
אז כל הסיפור כאן זה רק למי שסובל הרבה מדלקות גרון מנסיון אישי רוצו לדיקור סיני שווה ממש
אבל לא לטיפול שתיים אלא לכ 10-20 טיפולים
שווה כל שקל
איפה עשיתם?​

חוחית

משתמש סופר מקצוען
יתכן שזה קורונה...
אבל, חשוב לחזק מערכת חיסון
תורידי חלב וסוכר וקמח לבן
ממליצה על סימפונוס 2000 ו5000 של הוס טסע
לדלקות גרון-מומלץ לקנות זנגוויל ולשתות מידי בוקר כוס(לחלוט כפית במים רותחים, ךחכות שיתקרר ולשתות)-למי שסובל מבעיות בלחץ דם-לא מומלץ!

אתי פרידלנדר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני משתתפת בכאביך
אני רגישה מאוד
מאז ששותה כל בוקר משקה אלוורה עם חמוציות - לא נדבקת
כשמפסיקה תוך שבוע עד שבועיים - כפרת עוונות
יש לי לקוחה שכל חורף יותר במיטה - גרון- מאשר על הרגליים
השנה אפילו פעם אחת לא תקף אותה
נתתי לה משקה, ויטמין C ובי פרופוליס = היא חיזקה את מערכת בחיסון !
יש פעמים שזה ממתח
מה שבטוח ,
לא מוציאים את השקדים סתם
הם החיילים שמגנים על כל הגוף , כשיש חיידק הם מתמודדים איתו ומתאמצים שלא יכנס לעוד מערכות ל"ע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה