כללי קבלת וובהוק כשתווית נמחקת מאימייל

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש אפשרות לעשות דבר כזה? אולי להפעיל סקריפט על אימייל? כרגע אני מקבלת את המיילים שמגיעים למיילהוק, ומייק מכניס לתגיות מסוימות לפי הגדרות מסוימות.
במידה והלקוח מוחק תגית- אני רוצה לקבל על כך התראה מיידית.
יש אפשרות כזאת?

Mamma Mia

משתמש מאושר😜
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש אפשרות לעשות דבר כזה? אולי להפעיל סקריפט על אימייל? כרגע אני מקבלת את המיילים שמגיעים למיילהוק, ומייק מכניס לתגיות מסוימות לפי הגדרות מסוימות.
במידה והלקוח מוחק תגית- אני רוצה לקבל על כך התראה מיידית.
יש אפשרות כזאת?
לא בטוח שיעזור,
אבל כשאני ניסיתי להשתמש עם סקריפט למטרה דומה אך אחרת, נעזרתי בchat gpt ועבד לי מעולה.
הצעתי היא לנסח פרומפט מדויק לג'יפיטי, לא יועיל לא יזיק...
(כמובן שהפעולה למעשה תהיה שליחת מייל לכתובת המיילהוק וכו')

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לא בטוח שיעזור,
אבל כשאני ניסיתי להשתמש עם סקריפט למטרה דומה אך אחרת, נעזרתי בchat gpt ועבד לי מעולה.
הצעתי היא לנסח פרומפט מדויק לג'יפיטי, לא יועיל לא יזיק...
(כמובן שהפעולה למעשה תהיה שליחת מייל לכתובת המיילהוק וכו')
מהיכן הפעלת את הסקריפט? https://script.google.com ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה