דרוש מידע ערעור/ ביטול דוח חניה של עיריית ירושלים

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
אני דווקא הגשתי לאחרונה בקשה לביטול, והומר באזהרה:
צפה בקובץ המצורף 849415

זה מה שכתבתי בנוסח הבקשה:
שמי הוא XXXX, ת.ז. XXXX. אני פונה אליכם בעקבות דו”ח שקיבלתי ביום ה ברחוב XXX בשעה XXX (מספר דו”ח: XXXXX). הדו”ח ניתן בגין עבירת חניה במקום המותר לחניית לבעלי תו איזורי בלבד.
העבירה נעשתה ברגע של היסח דעת וללא שימת לב אני מבקש להמיר את הדו”ח לאזהרה\ לבטל את הדו”ח מהסיבות הבאות:
אני אזרח שומר חוק ומקפיד מאוד שלא לחנות במקום שאינם מותרים אני נהג חדש ומטבע הדברים פחות בקי בהסדרי החניה, ראיתי תמרור שהחניה בתשלום עד השעה 19 ולכן חשתי בטוח לחנות שם, לא שמתי לב לתמרור נוסף (שעומד די במרחק מהתמרור שראיתי) שבו מצוין שמקום החניה מיועד לבעלי תו חניה אזורי.
בנוסף החניה הזו שמצאתי היא אחרי שהסתובבתי בכל האיזור וחיפשתי חניה במשך כ10 דקות!! לא היה שום מקומות חניה פנויים בסביבה כך שברגע שמצאתי את החניה הזו די שמחתי ולא שמתי ליבי לתמרור הנוסף כאמור.
כמו כן, אמנם אין לי תו חניה איזורי... אבל חניתי במקום בכדי להגיע לXXX תושבת האיזור (גרה ברחוב XXX הסמוך) שהייתה זקוקה לעזרה.
אבקש באם תסכימו לבחון את נסיבות קבל הדו"ח ולשקול לבטלו או להמירו באזהרה.

בתודה מראש,
XXXXXXXX
05XXXXXXX
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
זה דוח ראשון לנהג חדש
רק פעם אחת בחיים נותנים המרה לאזהרה. זהו.

הנף מקלדת

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
האם יש סיכוי לבטל דוח הניתן על חניה במקום המסומן לתחבורה ציבורית.
העבירה צולמה.
יש לציין שיש לי עבר נקי לחלוטין.
וכמו כן חניתי שם דקה שתיים סמוך לבית מרקחת לצורך קניה בבית מרקחת ולא היה באיזור מקום חניה, ולא היתה לי ברירה אלא לחנות שם מפני שהייתי צריך את התרופה [יש לי סימוכין שבאותה העת ביצעתי קניה בבית מרקחת].
האם שייך לבקש מהם על זה ערעור כדין, או לפנים משורת הדין.
אודה למי שיכול לעזור בזה או למי שיש לו ניסיון במקרה כזה.

אם ישנה אפשרות התגלגל עד בית משפט, תמיד עדיף.
מניסיון, בעברת חניה מול המשטרה, לפני שבע שנים.
הגשתי בקשה להישפט על אלף שקל. עד היום המשפט לא התקיים.

עורך ומבקר

משתמש פעיל
עריכה תורנית
תודה על כל העצות, אם יש למישהו עוד משוב בענין הזה אודה לו מאד.

לווים

משתמש מקצוען
חנינו אתמולדי סמוך לכניסה לגן סקר
ראיתי שורת מכוניות חונה
אוטו יצא אז נכנסתי
בכלל לא שמתי לב שזה לא מקום חניה מוסדר
לא עליתי על מדרכה אן משהו
נתנו קנס של 500 שח!!!
בשעה 12 בלילה.
אחכ ראיתי שממש בכניסה יש סימון איקס על המדרכה וכתוב שאסור לחנות.

יש איך לבטל??

le

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מה קורה במקרה שמגישים ערעור ולא מקבלים שום תשובה כבר יותר מחצי שנה?

yyff

משתמש פעיל
מה קורה במקרה שמגישים ערעור ולא מקבלים שום תשובה כבר יותר מחצי שנה?
לי גם עבר כבר יותר מ-3 חודשים, הייתי בטוח שזה אמור להיות מטופל תוך כמה ימים.
כנראה הם רוצים שלא תשכח מהר את הדו"ח הזה, ופעם הבאה לא תרצה להסתבך עם עירעורים...

יוגורט

משתמש מקצוען
אמנם מדובר בכמה מאות שקלים בודדים, אבל ממש לא בצדק.
יש תמרור רק לבאים מהנתיב הראשי. אנחנו , שפנינו שמאלה חנינו בתום לב. לא ראינו את התמרור שהוסתר גם כך ע"י רכבים חונים אחרים.
לא היתה לנו דרך לדעת שאסור לחנות. צרפנו תמונות והערעור משום מה נדחה.
יש עוד מה לעשות? (חלוט)

אני וביתי

משתמש מקצוען
אמנם מדובר בכמה מאות שקלים בודדים, אבל ממש לא בצדק.
יש תמרור רק לבאים מהנתיב הראשי. אנחנו , שפנינו שמאלה חנינו בתום לב. לא ראינו את התמרור שהוסתר גם כך ע"י רכבים חונים אחרים.
לא היתה לנו דרך לדעת שאסור לחנות. צרפנו תמונות והערעור משום מה נדחה.
יש עוד מה לעשות? (חלוט)
אם אין תמרור ואין כחול לבן תשקלו פניה לבית משפט.

יוגורט

משתמש מקצוען
אם אין תמרור ואין כחול לבן תשקלו פניה לבית משפט.
היה תמרור, אבל הוא היה גלוי למי שמגיע מהר אשי ובכלל הוא הוסתר ע"י מכוניות אחרות. אם ערעור כזה לא מתקבל אז מה כן?
IMG_0813.jpg

IMG_0814.jpg

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
היה תמרור, אבל הוא היה גלוי למי שמגיע מהר אשי ובכלל הוא הוסתר ע"י מכוניות אחרות. אם ערעור כזה לא מתקבל אז מה כן?

הסיטואציה לא מספיק ברורה מהתמונות, אבל אם התמרור אכן היה מוסתר ויש לכם דרך להוכיח את זה על ידי תמונות או על ידי מצלמת הרכב וכדומה, מסתבר שתזוכו בבית משפט.

לייקית

משתמש מקצוען
שווה לנסות לערער. אל תתלו בזה יותר מדי תקוות, אבל כן יש סיכוי.
נוסח מתנצל ומתחנן דווקא עזר לי פעם.
מרגע שהתקבל הערעור, בחינת הבקשה יכולה לארוך הרבה זמן. אל תשלו את עצמכם, אף אחד לא שכח אתכם. אך מרגע שהוחלט לדחות את הערעור, יש לכם 30 יום לתשלום הקנס, ואם לא תשלמו בזמן, המחיר יעלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה