דרוש מידע ערעור/ ביטול דוח חניה של עיריית ירושלים

עורך ומבקר

משתמש פעיל
עריכה תורנית
האם יש סיכוי לבטל דוח הניתן על חניה במקום המסומן לתחבורה ציבורית.
העבירה צולמה.
יש לציין שיש לי עבר נקי לחלוטין.
וכמו כן חניתי שם דקה שתיים סמוך לבית מרקחת לצורך קניה בבית מרקחת ולא היה באיזור מקום חניה, ולא היתה לי ברירה אלא לחנות שם מפני שהייתי צריך את התרופה [יש לי סימוכין שבאותה העת ביצעתי קניה בבית מרקחת].
האם שייך לבקש מהם על זה ערעור כדין, או לפנים משורת הדין.
אודה למי שיכול לעזור בזה או למי שיש לו ניסיון במקרה כזה.

עורך ומבקר

משתמש פעיל
עריכה תורנית
דיברתי עם חבר מועצה מטעם דגל התורה, והוא אמר לי דבר ראשון תגיש ערעור ואם תענה בשלילה תעדכן אותי, כי בלי שתערער אני לא יכול לעשות כלום.
האם אתה מכיר איזה חבר מועצה שטיפל בכאלו דברים בהצלחה?

לוי יצחק.

משתמש מקצוען
דיברתי עם חבר מועצה מטעם דגל התורה, והוא אמר לי דבר ראשון תגיש ערעור ואם תענה בשלילה תעדכן אותי, כי בלי שתערער אני לא יכול לעשות כלום.
האם אתה מכיר איזה חבר מועצה שטיפל בכאלו דברים בהצלחה?
נו זה טוב, תערער, תדליק נר ל- ר' ישעי' בן ר' משה
אם לא יסתדר דבר עם אותו חבר מועצה יש להם איך לעזור.

עורך ומבקר

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מניסיון שלנו לפני 3 שנים
כן שווה לנסות
כמובן לשלוח את כל הראיות
אני מבין שהמקרה המדובר היה עם ראיות שהחוק ניתן שלא ע"פ החוק, אך במקרה שלי החוק ודאי הוא לא לצידי, רק אני מבקש להתחשב בנסיבות שזה היה לצורך קניית תרופה ולא היה מקום אחר לחנות בו, וזה היה ממש למשך זמן קצר.

stk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני מבין שהמקרה המדובר היה עם ראיות שהחוק ניתן שלא ע"פ החוק, אך במקרה שלי החוק ודאי הוא לא לצידי, רק אני מבקש להתחשב בנסיבות שזה היה לצורך קניית תרופה ולא היה מקום אחר לחנות בו, וזה היה ממש למשך זמן קצר.
לא
גם אצלנו נגד את החוק אבל היה מקרה רפואי שלמרות שהחניה לא היתה ממש קשורה אליו אלא במהלכו
הערעור התקבל והדוח בוטל

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני ניסיתי לבטל דו"ח עיריית ירושלים, עם סיבה מאד מוצדקת ולא התקבל :(:(
(לפני שנתיים)

לילי 1

משתמש מקצוען
יש לי נסיון רב בדוחות חניה בירושלים, לצערי.
מאז שלאון מינה את חביליו למחזיק תיק חניה המצב נהיה ממש קשוח. מה שאני יכולה להגיד לשבח העירייה הוא שאני ממש מרגישה את ההשקעה בתושבים אז לפחות הכסף שאונסים אותי לשלם חוזר לתושבים.
אני מערערת תמיד. זה הליך פשוט וקל ואין מה להפסיד. מדי פעם מצליחה. פעם אחת הוכחתי שהפעלתי פנגו בטעות על רכב אחר והערעור התקבל ופעם נוספת השילוט היה חדש ומאוד לא בולט. צילמתי וצרפתי לערעור שהתקבל.
ככלל, כדאי להוסיף לערעור ניירת רלוונטית יותר או פחות. נותן לבירוקרט על מה להיתלות.... אין לי נסיון בעירוב נציגים.
בהצלחה.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני דווקא הגשתי לאחרונה בקשה לביטול, והומר באזהרה:
Final answer.png

זה מה שכתבתי בנוסח הבקשה:
שמי הוא XXXX, ת.ז. XXXX. אני פונה אליכם בעקבות דו”ח שקיבלתי ביום ה ברחוב XXX בשעה XXX (מספר דו”ח: XXXXX). הדו”ח ניתן בגין עבירת חניה במקום המותר לחניית לבעלי תו איזורי בלבד.
העבירה נעשתה ברגע של היסח דעת וללא שימת לב אני מבקש להמיר את הדו”ח לאזהרה\ לבטל את הדו”ח מהסיבות הבאות:
אני אזרח שומר חוק ומקפיד מאוד שלא לחנות במקום שאינם מותרים אני נהג חדש ומטבע הדברים פחות בקי בהסדרי החניה, ראיתי תמרור שהחניה בתשלום עד השעה 19 ולכן חשתי בטוח לחנות שם, לא שמתי לב לתמרור נוסף (שעומד די במרחק מהתמרור שראיתי) שבו מצוין שמקום החניה מיועד לבעלי תו חניה אזורי.
בנוסף החניה הזו שמצאתי היא אחרי שהסתובבתי בכל האיזור וחיפשתי חניה במשך כ10 דקות!! לא היה שום מקומות חניה פנויים בסביבה כך שברגע שמצאתי את החניה הזו די שמחתי ולא שמתי ליבי לתמרור הנוסף כאמור.
כמו כן, אמנם אין לי תו חניה איזורי... אבל חניתי במקום בכדי להגיע לXXX תושבת האיזור (גרה ברחוב XXX הסמוך) שהייתה זקוקה לעזרה.
אבקש באם תסכימו לבחון את נסיבות קבל הדו"ח ולשקול לבטלו או להמירו באזהרה.

בתודה מראש,
XXXXXXXX
05XXXXXXX
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה