עזרה בהגדרות דפדפן תודה מראש!

זהבה גרין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי

מצורף הקישורchrome://settings
יש לנו בעיה מתי שאני פותח כרטיסיה חדשה ואמרו לנו בנט נקי שמשהוא לא מוגדר טוב בהגדרות איפה שכתוב בעת ההפעלה צריך להיות מסומן ב פתח דף מסיום או קבוצת דפים וצריך להגדיר דף
משהוא יכול בבקשה לעזור לי מה צריך להיות מוגדר שם ואיזה קישור להכניס

תודה רבה!

tamar89

משתמש פעיל
נכון
תכנסי להגדרות ..
ממש בהתחלה
בעת ההפעלה יש שלוש אפשרוות -
1) פתח הדף כרטסיה חדשה
2) המשך מהמקום בו הפסקת
3) פתח דף מסוים או קבוצת דפים.. - הגדר דפים
שם שימי מה שבא לך

זהבה גרין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י tamar89;1957652:
נכון
תכנסי להגדרות ..
ממש בהתחלה
בעת ההפעלה יש שלוש אפשרוות -
1) פתח הדף כרטסיה חדשה
2) המשך מהמקום בו הפסקת
3) פתח דף מסוים או קבוצת דפים.. - הגדר דפים
שם שימי מה שבא לך

מה פרוש מה שבא לי אני רוצה שיהיה לי את מה שהיה לי עד היום את כל הכרטיסיות שלי ששמרתי למעלה ובצד וחיפוש נורמלי

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה