בשרי עוף בטשולנט

יעקב אופרy

משתמש רשום
אכן
אפשר לעיין בשות מנחת שלמה קמא סימן ו' שמאריך בענין
והדין יכול להשתנות בין אנשים שאוכלים את העצמות לאלו שלא, וגם תלוי במנהג הכללי
ואגב, אם שמים עצמות בקר שמתרככות וראויות לאכילה ייתכן שזה אותו דבר

וכמבון שאין כאן המקום ושכל אחד ישאל את רבותיו
לגבי זה תסתכלו במשנ"ב דירשו סימן רנ"ג סעיף ב" ושם מבואר העניין של בישול עם עצמות

Sara Rivka

משתמש מקצוען
אז אצלנו מלבד אחי שאוהב בשר, וכשהוא חוזר מהישיבה שמים לו חתיכה בטשולנט,
אף אחד לא אוהב בשר גם ההורים שלי ואחי,
ולכן -
אמא שלי שמה גרונות הודו.
פשוט מעדן!!!

YASMIN

משתמש פעיל
מה שאני עושה בשביל הקטנים:
פשוט לוקחת בשר טחון + חזה עוף טחון שמה טיפה תבלינים מגלגלת לכדורים ושמה בטשולנט
יוצא מעדן קציצות בטעם של טשולנט והילדים טורפים את זה
ממליצה בחום
אפשר כמובן לשים גם בצל מטוגן בתוך העיסה אבל אני מעדיפה שעד שהם אוכלים שיהיה בשר נטו.

sap13

משתמש מקצוען
עידכון:
שמנו ירכיים בנוסף לבשר. לא בשקית קוקי אלא כך בתוך הסיר. ויצא רך רך רך וטעים.

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני שם בקביעות בטשולנט כנפיים, זה פשוט מעדן.
בעיני גם גרונות וגם כנפיים מקבלים את מקסימום הטעם בטשולנט בגלל שהבשר שלהם הוא די דליל ומקבל את כל הטעמים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה