דרוש מידע עגלת דונה עד איזה גיל?

נומנום

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מתלבטת אם לרכוש את העגלה, הבנתי שהמושב מאד קטן אשמח לדעת מבעלות נסיון עד איזה גיל\משקל\גודל אפשר להשתמש בסלקל דונה.

ALBUMORE

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
תלוי בגודל הילד, בגדול עד אזור חצי שנה,
עוול בעייני להניח שם ילד גדול כלוא בסלקל.

לדעתי מניסיון לא שווה לרכוש.
(יש הרבה סבתות שקונות את זה לנשואים וכל אחד משתמש כשצריך.)

נערך לאחרונה ב:

אמונה1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עד גיל שנה בערך
זה לא כזה קטן כמו שזה נראה
והתינוקות מאוד אוהבים את המנח המעורסל הזה.
שווה כל שקל!!! יש לי בוגבו ודונה ובעיקר משתמשת בדונה, והבת שלי אוהבת אותה מאוד ורגועה בה!

לדעתי גם תינוק קטן למה הוא צריך לישון בצורה של ישיבה?
למה לא לתת לו לישון כמו בן אדם!
לא ישנים בדונה!
זה לא בריא לגב
זה משמש ליציאות לא ארוכות מדי.

נומנום

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תלוי בגודל הילד, בגדול עד אזור חצי שנה,
עוול בעייני להניח שם ילד גדול כלוא בסלקל.

לדעתי מניסיון לא שווה לרכוש.
(יש הרבה סבתות שקונות את זה לנשואים וכל אחד משתמש כשצריך.)
באתר של שילב כתוב עד 13 קילו ו85 ס"מ. הנקודה היא בגודל של הילד?
ולמה לא שוה לרכוש, בגלל השימוש הקצר או שיש עוד נקודות

100 אחוז

משתמש צעיר
אנחנו משתמשים רק בדונה
ובגיל 7 חודשים היא כבר לא נכנסת בקלות (היא ברוך ה' שמנמנה)
מי שרוצה לקנות ממני
בצבע ורוד
שישלח הודעה פרטית

אמונה1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אנחנו משתמשים רק בדונה
ובגיל 7 חודשים היא כבר לא נכנסת בקלות (היא ברוך ה' שמנמנה)
מי שרוצה לקנות ממני
בצבע ורוד
שישלח הודעה פרטית
מוזר
הבת שלי בת 8 חודשים, גם די שמנמנה
נכנסת לדונה ברווח ואוהבת אותה מאודדדדדד
אוהבת להרגיש עטופה ומוגנת

בתשבע ויסנשטרן

-צלמת-
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מאד תלוי בסגנון אופי של הילד,
לי יש דונה והבת שלי מגיל מאד קטן היתה פעלתנית ותזזיתית ועיצבן אותה שהיא עם הפנים אלי ובתנוחה אחת רק...
ועדיין היתה שם עד גיל 10 חודשים....
לי אישית בתור אמא זה היה נוח מאד!!! הקיפול הקליל וזה שזה גם כיסא וזה שהיא כזאת קטנה וקומפקטית וכו'.....
יכול להיות ששווה לך לקנות יד 2 בקצת יותר זול, ככה שאם לא תהיי מרוצה, לא תצטערי שהוצאת הרבה....
יכול להיות שאני מוכרת את שלי, צבע שחור+ גגון בצבע כחול חדש...יכולה ליצור איתי קשר....
הייתה בשימוש 10 חודשים כפי שנאמר

בתשבע ויסנשטרן

-צלמת-
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
שמת לב מה את כותבת? לתינוק לא נח אבל לך כן....
דבר ראשון, נראלי שהגזמת בהתפרצות שלך ובסגנון התגובות הלא מכבד.......

דבר שני, לא כתבתי שלתינוק לא נוח ולי כן, כתבתי שזה מאד תלוי באופי של התינוק הבת שלי ספציפית לא הכי אהבה,
מצד שני יש לי כמה חברות, גיסות, אחיות של גיסות וכו' שמשתמשות בדונה עד גיל שנתיים.
ולכן גם המלצתי לקנות יד 2 כדי שלא תשקיע הרבה כסף ותתאכזב.

בתשבע ויסנשטרן

-צלמת-
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
ואגב, אם מדברים על אופי וכו', אז הבת שלי גם בעגלת טיולון מסכימה לשבת עד חצי שעה בחסדי שמים מרובים, אז זה לא מאד משנה סוג העגלה.

גיטי א.

משתמש מקצוען
אני העברתי לטיולון בגיל 8-9 חודשים רק בגלל שהילדה כבר הייתה מספיק גדולה בשביל לרצות לראות מה קורה בחוץ ולא רק אותי..
בכיף הייתי יכולה להשאיר אותה שם עוד
היא יחסית קטנה (שקלה פחות מ8 כשהעברתי אותה לטיולון)
עגלה מאוד מאוד נוחה גם לתינוק וגם לאמא

בתשבע ויסנשטרן

-צלמת-
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני העברתי לטיולון בגיל 8-9 חודשים רק בגלל שהילדה כבר הייתה מספיק גדולה בשביל לרצות לראות מה קורה בחוץ ולא רק אותי..
בכיף הייתי יכולה להשאיר אותה שם עוד
היא יחסית קטנה (שקלה פחות מ8 כשהעברתי אותה לטיולון)
עגלה מאוד מאוד נוחה גם לתינוק וגם לאמא
בדיוק ככה

יראת גאולה

משתמש מקצוען
זה סלקל. נועד לגיל של סלקל (בערך עד 9 חודשים - שנה, תלוי בגודל הילד).
לגבי נוחות, זה בדיוק סלקל, לתינוק זה נוח / לא נוח כמו בכל סלקל אחר, ובשימוש בזמן שצריך סלקל (כלומר בנסיעות, ועד גיל שנה בערך).
אני לא מצליחה להבין את מי שקונה את הדונה בתור עגלה. היא לא נוחה להובלה, הגלגלים לא נוחים, אין סל למטה, החגירה פחות נוחה מחגירה בעגלת טיולון. ובעיקר - המנח של הסלקל אינו בריא, לא מומלץ להשאיר בו ברציפות יותר מ45 דקות.

בתשבע ויסנשטרן

-צלמת-
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
זה סלקל. נועד לגיל של סלקל (בערך עד 9 חודשים - שנה, תלוי בגודל הילד).
לגבי נוחות, זה בדיוק סלקל, לתינוק זה נוח / לא נוח כמו בכל סלקל אחר, ובשימוש בזמן שצריך סלקל (כלומר בנסיעות, ועד גיל שנה בערך).
אני לא מצליחה להבין את מי שקונה את הדונה בתור עגלה. היא לא נוחה להובלה, הגלגלים לא נוחים, אין סל למטה, החגירה פחות נוחה מחגירה בעגלת טיולון. ובעיקר - המנח של הסלקל אינו בריא, לא מומלץ להשאיר בו ברציפות יותר מ45 דקות.
הגלגלים שלה היו לי הדבר הכי נוח בכל העגלה נראלי, יש לה אחלה קשירה רגילה ונורמטיבית וזה שאין סל זה באמת מציק מאד!
מי שקונה את זה בתור עגלה זה מיש שיש לו רכב, (למרות שיש המון שקונים את זה בלי קשר...)
אבל למי שיש רכב זה אחד הדברים הנוחים! חוסך את הצורך בכיסא, מתקפל בכלום, בלי צורך להוציא ולהעביר את התינוק....חלום!
והאמת היא שגם באוטובוסים היה לי מאד נוח איתה! קטנה, קומפקטית, נכנסת לכל מקום לא כבדה מידי....
והאמת היא, שהשיקול המרכזי שלי היה שהיא לא נורא יקרה והיה לי שווה לקנות אותה ולחסוך כיסא רכב ואחרי 10 חודשים שקניתי גם טיולון, עדיין לא הגעתי לחצי ממחיר של בוגבו או סייבקס או כל האלו.....
זה היה שיקול גדול אצלי

RRL

משתמש מקצוען
D I G I T A L
דבר ראשון, נראלי שהגזמת בהתפרצות שלך ובסגנון התגובות הלא מכבד.......

דבר שני, לא כתבתי שלתינוק לא נוח ולי כן, כתבתי שזה מאד תלוי באופי של התינוק הבת שלי ספציפית לא הכי אהבה,
מצד שני יש לי כמה חברות, גיסות, אחיות של גיסות וכו' שמשתמשות בדונה עד גיל שנתיים.
ולכן גם המלצתי לקנות יד 2 כדי שלא תשקיע הרבה כסף ותתאכזב.
לא התכוונתי לפגוע בך, מתנצלת מאד. בטוחה שאת אמא מדהימה.
כתבתי בצורה חריפה כי באמת כואב לי לראות תינוקות שסובלים שם ורואים הרבה.
שוב סליחה

צירקי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
איך בעלי אומר יש שלב שרואים רק תינוק ולא רואים את העגלה...

גם לתינוק קטן זה לא בריא להיות בדונה יותר מידי זמן...

אמונה1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לדעתי התעללות בתינוק!!!

כתבתי בצורה חריפה כי באמת כואב לי לראות תינוקות שסובלים שם ורואים הרבה.
הם לא סובלים שם!!! ממש לא!!!!
אולי כמו שכתבו קודם יש תינוקות שלא אוהבים אף טיולון, ודונה בכללם. בסדר, זה לא הנורמלי בד"כ.

הם אוהבים את המנח העטוף והמוגן
ורגועים שם מאוד
אני מכירה מישהי שיש לה תאומים ואמרה שהיא מרגישה שהדונה נשלחה אליה משמים לעזור לה לגדל אותם.
התינוקות רגועים ואוהבים את התנוחה העוברית הזאת
גם אמא שלי אומרת שהיה הבדל שמים וארץ בין גידול ילד עם דונה ובלי דונה.

@RRL תגידי באמת, את ניסית דונה בעצמך על הילד שלך או רק רואה ילדים אחרים שנראים לך כאילו הם דחוסים שם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  37  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה